24.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Стали одноосібними. Динамо з мінімальним рахунком перемогло Олександрію

Перемогу киянам приніс влучний удар Попова на 1-й хвилині

Стали одноосібними. Динамо з мінімальним рахунком перемогло Олександрію
© ФК Динамо Київ

«Динамо» на поєдинок 7-го туру Прем'єр-ліги проти «Олександрії» виходило вже знаючи, що «Шахтар» і «Ворскла» розділили очки, так що у киян була особлива мотивація здобути перемогу і стати одноосібним лідером. Але зробити це було непросто, адже між матчами Ліги чемпіонів і чемпіонату у них всього лише три дні відпочинку.

Мірча Луческу залишився вірним своїм принципам, і після єврокубкового поєдинку з «Ювентусом» (0:2) провів чотири планові заміни. На лавці запасних залишилися Забарний, Супряга, Шапаренко і Караваєв, їх замінили Попов, Сирота, Родрігеш і Гармаш. Для останнього цей матч став першим після повернення з оренди в Туреччині.

А Володимир Шаран, який в минулому турі вимушено ввів до складу дублерів, залишився задоволений їхніми діями, і зробив лише три зміни в стартовому складі. Через вилучення в минулому турі не грав Лучкевич, його замінив Задерака. У ворота повернувся Паньків, а на позицію єдиного нападника тренер «Олександрії» випустив Артема Сітала.

«Динамо» відкрило рахунок уже на 50-й секунді матчу. Буяльський заробив штрафний, який господарі швидко розіграли: Миколенко на замаху обіграв захисника і з лівого флангу навісив у воротарський, де Денис Попов вище за всіх стрибнув і головою відправив м'яч у сітку воріт гостей. Повівши в рахунку, кияни не зменшили обертів і мали ще кілька нагод забити другий швидкий гол, проте Буяльському двічі не пощастило: спочатку надійно зіграв Паньків, а в другому епізоді Віталію банально не вистачило точності.

У «Олександрії» в атаці мало що виходило. Єдиний більш-менш непоганий момент в першому таймі був у Сітала на 40-й хвилині, але після удару Артема м'яч зачепив сітку із зворотного боку. На перерву команди йшли з мінімальною перевагою господарів у рахунку, гості залишалися в грі і все ще могли розраховувати на очки.

«Динамо» у другому таймі продовжило контролювати гру. Було видно, що обом командам не вистачало свіжості: киянам в більшій мірі через напружений графік, а олександрійці після карантину перебували не в найкращих фізичних кондиціях. У зв'язку з цим обидві команди багато фолили, за що головний арбітр Максим Козиряцький роздавав направо і наліво заслужені «гірчичники».

На 70-й хвилині врятував «Олександрію» від другого пропущеного м'яча Паньків. Спочатку голкіпер випередив вийшовшого на заміну Супрягу, якого на побачення проникаючим пасом виводив Шапаренко, і ногою в падінні вибив м'яч. Але на підборі був Вербич, і Юрій за мить до удару зумів дотягнутися до м'яча рукою. У тому епізоді страж воріт ледь не отримав травму, але, на щастя, допомога лікарів і вихід В'ячеслава Борисенка не знадобилися.

Небезпеки воротам команди Шарана створювали не тільки гравці, що вийшли на заміну, але і Віктор Циганков. Лідеру «біло-синіх» завадив відзначитися той же Паньків, який явно не тільки відпочивав на самоізоляції. А за 4 хвилини до кінця основного часу Віктор вивів Супрягу на ударну позицію, але після удару форварда м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою.

А компенсований час «Динамо» догравало у меншості. Шапаренко грубо зіграв у підкаті проти Безбородька і ледь не завдав суперникові травму. Рефері спочатку показав жовту картку, але потім скористався підказкою відеоасистента, пішов дивитися відеоповтор і в підсумку змінив своє рішення на більш суворий вирок, вилучивши півзахисника з поля.

І в чисельній більшості «Олександрії» вдалося створити свій найкращий момент в матчі. Ковалець з правого флангу навісив у штрафний на Стецькова, той пробив головою по воротах, але Бущан відбив м'яч, а потім Попов, який опинився поряд, виніс м'яч з небезпечної зони.

1:0 – «Динамо» бере три очки і стає одноосібним лідером чемпіонату. Вже у наступну середу кияни проведуть один з найважливіших єврокубкових матчів у цьому сезоні, команда Мірчі Луческу в Будапешті поміряється силами з «Ференцварошем» Сергія Реброва.

Українська Прем'єр-ліга. 7-й тур.

«Динамо» - «Олександрія» - 1:0

Денис Попов (1)

Карлос Де Пена (21), Жерсон Родрігес (33), Томаш Кендзьора (42), Денис Попов (41), Сергій Сидорчук (82) - Василь Грицук (48), Тимур Стецьков (57), Олександр Мельник (77), Валерій Бондаренко (93)

Микола Шапаренко (89, груба гра)

«Динамо»: Георгій Бущан, Віталій Миколенко, Денис Попов, Олександр Сирота, Томаш Кендзьора (Олександр Караваєв, 69), Сергій Сидорчук, Денис Гармаш (Микола Шапаренко, 46), Віталій Буяльський (Володимир Шепелєв, 83), Карлос Де Пена (Беньямін Вербич, 69), Віктор Циганков, Жерсон Родрігес (Владислав Супряга, 46)

«Олександрія»: Юрій Паньків, Максим Задерака (Тимур Стецьков, 46), Владислав Бабогло, Валерій Бондаренко, Павло Пашаєв, Олександр Мельник, Богдан Мишенко (Кирило Ковалець, 80), Максим Третьяков (Денис Безбородько, 72), Василь Грицук (Дмитро Гречишкін, 54), Микита Дудка (Андрій Глоба, 80), Артем Сітало

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - ОЛЕКСАНДРІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
      Bolshoi, 25.10.2020 10:21
    0
    В этом году все национальные трофеи будут у Динамо.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 25.10.2020 08:37
    +2
    *чемпионат
    Alex323
      Alex323, 25.10.2020 08:16
    +3
    На кінець першого кола Шахтар відстане від Динамо на 8-10 очків.
    Alex323
      Alex323, 25.10.2020 08:15
    +4
    Динамо набирає хід.
    Шахтар гальмує.
    Тенденція, однак.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 25.10.2020 04:34
    +1
    Rostislav Zdorenko, 24.10.2020 20:14
    Твоё появление на свет, долбоящер ты дырявый, абсолютно левое
    Опять дырявые с Донбасса о своём Водки нет, ущербные.
    Сергей Ерофеенко
      Сергей Ерофеенко, 25.10.2020 01:45
    +3
    fifadinamo, 25.10.2020 00:51
    Привет кротики, не спится?, турнирная таблица снится?, опять два очка знатно треснуло? Жаль мне вас жаль, ну лан спокойного дежурства - Динамо Киев чемпион!
    У них сейчас пердаки в огне. Как это так что -4
    fifadinamo
      fifadinamo, 25.10.2020 00:51
    +2
    Привет кротики, не спится?, турнирная таблица снится?, опять два очка знатно треснуло? Жаль мне вас жаль, ну лан спокойного дежурства - Динамо Киев чемпион!
    Сергей Ерофеенко
      Сергей Ерофеенко, 25.10.2020 00:46
    +2
    Олег Тимофеюк, 24.10.2020 23:29
    Я не удивлюсь, если с такой мотивацией на колхозный ЧУ Шахта и с Мариуполем в ничью сыграет.
    Ага, шахте не нужны очки и прямая путёвка в лч
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 25.10.2020 00:23
    +2
    Олег Тимофеюк, 24.10.2020 23:54
    Тете, Додо, Соломон, Исмаили и скажем Антонио, сильнее их нет в ЧУ.
    1. Ну Ісмаілі зараз не грає, але навіть попри це навіть шахтарівський Корнієнко через 2-3 місяці постійної гри в основі буде нічим не гіршим за бразильця. В Динамо на Рідній позиції Миколенко як мін не поступається Ісмаілі, а якщо врахувати вік та гру на оборону - то динамівець виглядає привабливіше.
    2. Додо так красавчик у грі в атаку, але при цьому він вже не встигає відпрацьовувати на захист, відповідно його мають страхувати або опорника, або ценрбек які для цього змушені залишати свої " рідні позиції" що дуже часто виливається для гірників в пропущені голи. Так в Динамо кращого немає ( поки не видужав і не проявив себе Тимчик, але побачимо що буде через пів року...), але якщо брати в цілому тобто гра напад+прямі функції захист- то на цій позиції Караваєв буде не гіршим.
    3. Соломон та Тете, якщо кращі то чому за нормального розкладу в Шахтарі вони обидва виходять тільки на заміну? І якщо з Соломоном на позиції лівого півзахисника погоджуся з тобою, то питання Тете у порівнянні з Циганковим є досить дискусійне.
    4. В Динамо Шапаренко цікавіше виглядає ніж Антоніо в Шахтарі.
    Vlad1115
      Vlad1115, 25.10.2020 00:22
    -7
    Голубые шубные совы опять выиграли?)) Серега Ребров, вдуй им в среду по полной)
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 24.10.2020 23:54
    -3
    Vbolivalnyk-Peter, 24.10.2020 23:50
    Ти порівняй, який гравець Шахтаря індивідуально сильніший за гравця Динамо на аналогічній позиції. А потім порахuй кількісно співвідношення на чию користь буде.
    P.S. Адмін ви або вчіть українську мову, або знімайте свою українську версію з сайту ( а ви ж не можете, бо порушите законодавство...) - слово порах✓й, або підрах✓й - це українські літературні слова, які не мають нічого спільного з матами. Тому не розумію чому не публікуються пости, які містять ці слова!!!!! (✓=у)
    Тете, Додо, Соломон, Исмаили и скажем Антонио, сильнее их нет в ЧУ.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 24.10.2020 23:54
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 24.10.2020 23:42
    А нахрена переказувати гроші самому собі через фонд - на цьому тільки Приват заробляє...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.10.2020 23:50
    0
    Ти порівняй, який гравець Шахтаря індивідуально сильніший за гравця Динамо на аналогічній позиції. А потім порахuй кількісно співвідношення на чию користь буде.
    P.S. Адмін ви або вчіть українську мову, або знімайте свою українську версію з сайту ( а ви ж не можете, бо порушите законодавство...) - слово порах✓й, або підрах✓й - це українські літературні слова, які не мають нічого спільного з матами. Тому не розумію чому не публікуються пости, які містять ці слова!!!!! (✓=у)
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.10.2020 23:42
    0
    JekFunny, 24.10.2020 23:29
    Максимка, спор зафиксирован
    Если я выиграю
    Бабки переведёшь в Фонд помощи животным , который я укажу ...
    А нахрена переказувати гроші самому собі через фонд - на цьому тільки Приват заробляє...
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 24.10.2020 23:29
    -6
    Vbolivalnyk-Peter, 24.10.2020 23:25
    Ну собачки з будки не конкуренти господарю, апріорі тому на Маріуполь кроти точно не будуть дивитися...
    Я не удивлюсь, если с такой мотивацией на колхозный ЧУ Шахта и с Мариуполем в ничью сыграет.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 24.10.2020 23:29
    +2
    Максимка, спор зафиксирован
    Если я выиграю
    Бабки переведёшь в Фонд помощи животным , который я укажу ...
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 24.10.2020 23:27
    -4
    Vbolivalnyk-Peter, 24.10.2020 23:24
    Сумніваюся, що бодай один гравець Шахтаря є індивідуально кращим на своїй позиції ніж на аналогічній позиції гравець Динамо.
    Не понял, то есть ты приравнял игроков Шахтёра, особенно Тете, Додо, Соломона, Исмаили и скажем Антонио?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.10.2020 23:25
    +1
    J0e777, 24.10.2020 23:04
    Но шахтёр завтра с трепетом будет смотреть матчи Колоса и арендуполя. Днонецку светит пятое место
    Ну собачки з будки не конкуренти господарю, апріорі тому на Маріуполь кроти точно не будуть дивитися...
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 24.10.2020 23:25
    -3
    А, да не Макса, один какой-то кривой-косой гол случайно они скорее всего таки забьют в Лиге Чемпионов, тем более у них есть весьма слабая команда в группе, так сказать новичок.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.10.2020 23:24
    +1
    Vytas Meskauskas, 24.10.2020 23:02
    С такой игрой ДК не чего делать даже в ЛЕ. Шахтер это другой уровень. Не думаю что хотя бы один игрок с ДК попал бы в основу Шахтера кроме Виктора.
    Сумніваюся, що бодай один гравець Шахтаря є індивідуально кращим на своїй позиції ніж на аналогічній позиції гравець Динамо.
    vishu
      vishu, 24.10.2020 19:07
    +22
    у Динамо лише 3 пропущених за 7 матчів! це круто!
    heImsman
      heImsman, 24.10.2020 19:03
    +20
    На каком месте быть кротам, решать Колосу.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.10.2020 18:59
    +20
    zelia73, 24.10.2020 18:59
    кроме счёта--ничего хорошего
    для болельщиков шахтера да
    Frank Piter
      Frank Piter, 24.10.2020 19:06
    +16
    Истерикой донбасских шлюх удовлетворен
    AK_228.
      AK_228., 24.10.2020 19:00
    +16
    где ты шахтерская пистота-на первый второй расчитайся
    JekFunny
    online
      JekFunny, 24.10.2020 19:08
    +14
    Завтра Колос победит и МакС 777 утопится в бояре
    Frank Piter
      Frank Piter, 24.10.2020 19:06
    +14
    serge_kr, 24.10.2020 19:05
    Чувствую разгром от Реброва в сл. матче
    В жо...е поди чувствуешь
    JekFunny
    online
      JekFunny, 24.10.2020 19:06
    +14
    На минималках одержали дежурную победу
    В Украине мы первые, пора налаживать дела в ЛЧ
    vishu
      vishu, 24.10.2020 19:04
    +14
    оп, шлюхтарські ущербні нитіки вже тут
    Frank Piter
      Frank Piter, 24.10.2020 19:03
    +14
    heImsman, 24.10.2020 19:03
    На каком месте быть кротам, решать Колосу.
    И Арендовцу
    Antar
      Antar, 24.10.2020 19:08
    +13
    Да, Динамо в чемпионате сильно оторвалось, шахтёр может и не догнать. Но очень интересно как Динамо сыграет с Барсой??? Я смотрел классико, Барса первый тайм выглядела лучше, но второй поплыла. Как по мне Реал сейчас сильней, надеюсь Луческу придумает как сыграть грамотно с испанцами и как минимум ничейку сделать.
    Frank Piter
      Frank Piter, 24.10.2020 18:58
    +12
    Красная левая. Была сначала игра в мяч. И ногу не отрывал от газона. Ни разу не красная.
    avk2307
      avk2307, 24.10.2020 19:19
    +10
    Олег Тимофеюк, 24.10.2020 19:06
    Дай Бог, у Реброва хотя бы команда классная, показывает красивый атакующий футбол.
    Мне кажется тимофеюк вообще не смотрит трансляции. Ты хоть пару игр глянь в отборе лч и потом пиши. Команда крепкая, но не атакующая, а котнратакующая.
    J0e777
      J0e777, 24.10.2020 19:17
    +10
    Всех с победой. Еще один шаг к чемпионству сделан!
    AK_228.
      AK_228., 24.10.2020 19:04
    +10
    heImsman, 24.10.2020 19:03
    На каком месте быть кротам, решать Колосу.
    после этой игры домбосята -не лучшие в восточной Европе__
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.10.2020 19:00
    +9
    Могли за первые 20 минут выносить 6:0.
    И на том спасибо
    J0e777
      J0e777, 24.10.2020 19:45
    +8
    куда тимофеючка пропала? Боярой с горя заливается донбасос галимый?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 24.10.2020 19:25
    +8
    Antar, 24.10.2020 19:13
    Я не понимаю, зачем вы так шахтёр обливаете грязью? Они представляют Украину, да сейчас такая ситуация, неужели лучше чтоб они остались в ДНР??? Без шахтера чемпионат наш вообще будет никаким .... они вообще молодцы, что несут эту ношу без родного места, то там то там играют.... тут только посочувствовать можно... а вы стебетесь!!!! Не понимаю вас!!
    Ти вперше зайшов на сайт? Спочатку почитай, хто кого ображає, а тоді пиши.
    Шахтар представляє Україну, але його вболівальники, в основному Динири. І при чому одну босоту.
    Frank Piter
      Frank Piter, 24.10.2020 19:00
    +8
    Alex86 1, 24.10.2020 18:59
    та уже пох, победили ж
    Далеко не пох. За прямую красную он 2 игры будет сидеть, включая игру с Копанкой.
    heImsman
      heImsman, 24.10.2020 20:21
    +7
    Хороший старт, хороший очковый задел. Кроты где-то сзади нюхают пыль.