Теофімо ЛОПЕС: «Я був готовий до Ломаченка»

Американський боксер поділився враженнями про перемогу над українським бійцем

Теофімо ЛОПЕС: «Я був готовий до Ломаченка»
© Instagram. Теофімо Лопес

23-річний американський боксер Теофімо Лопес прокоментував перемогу над 32-річним українцем Василем Ломаченком.

«Я повинен дякувати Богові. Це все для мого хлопчика, який пішов з життя в цьому році. За два дні до смерті Кобі (Брайанта — прим. ред.). Я вдячний. Я йшов до цього день за днем. І зараз я почуваю себе добре.

Я — боєць, я знав, що в останніх раундах він буде насідати. Мені подобається битися.

Я тиснув на Ломаченка, не знімав ногу з педалі газу. Я був готовий до нього», — зазначив Лопес після бою.

Лопес переміг Ломаченка одностайним рішенням суддів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 18.10.2020 11:14
    +1
    Так был готов, что весь бой в глазах читался страх. А в 8-11 раунде, так вообще готов был усра...тся
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 18.10.2020 09:29
    +4
    alefteev77, 18.10.2020 09:19
    Просто у Лопеса не було персональному ватного "православного духовника"
    от хлопець і зміг нормально підготуватися до мега поєдинку.
    -
    А у Васі та Саші Усіка - їх крім тренерів ще готують пєрсональниє православниє духовнікі.
    Причащали поди кадилом, как у них принято. Там то силы все богатыские оставили ватники скрепные
    alefteev77
      alefteev77, 18.10.2020 09:19
    +7
    Просто у Лопеса не було персональному ватного "православного духовника"
    от хлопець і зміг нормально підготуватися до мега поєдинку.
    -
    А у Васі та Саші Усіка - їх крім тренерів ще готують пєрсональниє православниє духовнікі.
    bullyUA
      bullyUA, 18.10.2020 09:13
    +5
    Владимир Копяк, 18.10.2020 09:09
    Молодец,в детсадовском возрасте и на ТЫ с компютером и интернетом? Впереди отличные перспективы по жизни, удачи тебе...
    В мои времена не только компьютера не было, но и мобильников. А барабанный телефон можно было в квартире поставить только за большую взятку. Но это не мешало мне болеть за Лопеса. Фамилия мне такая нравится с детства.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 18.10.2020 09:09
    -4
    bullyUA, 18.10.2020 09:02
    С детства болею за Лопеса.
    Молодец,в детсадовском возрасте и на ТЫ с компютером и интернетом? Впереди отличные перспективы по жизни, удачи тебе...
    bullyUA
      bullyUA, 18.10.2020 09:02
    +6
    С детства болею за Лопеса.
    alefteev77
      alefteev77, 18.10.2020 09:19
    +7
    Просто у Лопеса не було персональному ватного "православного духовника"
    от хлопець і зміг нормально підготуватися до мега поєдинку.
    -
    А у Васі та Саші Усіка - їх крім тренерів ще готують пєрсональниє православниє духовнікі.
    bullyUA
      bullyUA, 18.10.2020 09:02
    +6
    С детства болею за Лопеса.
    bullyUA
      bullyUA, 18.10.2020 09:13
    +5
    Владимир Копяк, 18.10.2020 09:09
    Молодец,в детсадовском возрасте и на ТЫ с компютером и интернетом? Впереди отличные перспективы по жизни, удачи тебе...
    В мои времена не только компьютера не было, но и мобильников. А барабанный телефон можно было в квартире поставить только за большую взятку. Но это не мешало мне болеть за Лопеса. Фамилия мне такая нравится с детства.
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 18.10.2020 09:29
    +4
    alefteev77, 18.10.2020 09:19
    Просто у Лопеса не було персональному ватного "православного духовника"
    от хлопець і зміг нормально підготуватися до мега поєдинку.
    -
    А у Васі та Саші Усіка - їх крім тренерів ще готують пєрсональниє православниє духовнікі.
    Причащали поди кадилом, как у них принято. Там то силы все богатыские оставили ватники скрепные
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 18.10.2020 11:14
    +1
    Так был готов, что весь бой в глазах читался страх. А в 8-11 раунде, так вообще готов был усра...тся