17.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Луїш КАШТРУ: «Шахтар зараз живе в атмосфері страху»

Наставник «Шахтаря» прокоментував перемогу в матчі УПЛ

Луїш КАШТРУ: «Шахтар зараз живе в атмосфері страху»
© shakhtar.com

Наставник «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував перемогу 5:1 над «Львовом» в матчі УПЛ і майбутній поєдинок Ліги чемпіонів проти «Реала».

- «Шахтар» вперше настільки серйозно зіткнувся з коронавірусом і йшов на самоізоляцію. Наскільки ця ситуація психологічно вдарила по команді?
- Дуже. Зараз ми живемо в атмосфері страху. Незважаючи на те що вживаються всі заходи обережності, це є і у нас, і в усьому світі. Вчора близько півмільйона людей інфікувалися. І ми також, на жаль, постраждали, нехай не в таких пропорціях. Але для футбольної команди раптово залишитися без десятка гравців - нічний кошмар. У той же час нам потрібно було швидко адаптуватися. Спочатку тренувалися з 6 футболістами, потім взяли деяких хлопців з дубля... Здавалося, намагалися побудувати команду, щоб грати проти «Львова». Слава Богу, у нас досить великих професіоналів, які повністю віддаються щоденній роботі. Це дозволило нам грати, - не скажу, що повністю спокійно, але з упевненістю. Ми правильно підійшли до матчу і змогли показати гідну гру. Але через відсутність багатьох футболістів зараз переживаємо не хороший момент, а нічний кошмар.
 
- Чи можна розглядати цей матч як репетицію перед зустріччю з «Реалом»?
- Репетиція? Коли у тебе є 13 гравців, ти далеко не втечеш від стартового складу і на наступний поєдинок. На щастя, я дуже довіряю своїм футболістам, дуже ціную їх за те, як вони працюють, як віддаються тренувань. Це дозволяє мені спати спокійно. Я в них вірю, хоч їх і не так багато. Ми поїдемо в Мадрид з упевненістю в тому, що постараємося віддати все найкраще. Постараємося добитися хорошого результату в старті Ліги чемпіонів.
 
- Степаненко і Пятов зможуть зіграти з «Реалом»?

- Ми говоримо про хлопців, які нічого не робили 12 днів. Сьогодні немає ніякого сенсу обговорювати футболістів, які з нами не були і не тренувалися, зможуть вони зіграти з «Реалом» чи ні. Моя увага направлена на тих, хто знаходиться з нами. Є надія, що деякі знову зможуть реінтегруватися в команду і провести хоча б кілька хвилин ігрового часу. Зараз дуже важливо відновити ось цих хлопців якомога швидше, щоб зрозуміти, що ми можемо зробити в Мадриді.
 
- Що ви скажете про Коваленка? Чи є якась інформація по ньому?
- Коваленко поки вилетів з моєї голови на гру в Мадриді. Якщо він буде готовий, це стане сюрпризом.
 
- Прокоментуйте гол «Львова». Чи не здається вам, що «Шахтар» дуже часто пропускає після подач з кутових?

- У нас завжди є проблеми, коли ми пропускаємо голи, - не тільки після подач. Футболісти знають, що для мене пропущені м'ячі - найгірше, що може статися. Навіть незважаючи на те, що ми тоді вигравали з рахунком 4:0. Ми пропускали досить багато різних голів: і звичайні атаки, і стандартні положення. Ніде правди діти, в захисті є деякі проблеми. На щастя, сьогодні наша атака була набагато-набагато краща, ніж оборона. Але коментувати зараз гол - це говорити те, що бачили все. Наш воротар перехопив м'яч, футболіст суперника пробив без опору і забив. Ми знаємо, що, коли це відбувається, є гравці, які були недостатньо ефективні при виконанні своїх завдань. Але футбол будується з цього - з помилок і їх використання противником.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
      SportsMan, 18.10.2020 14:25
    0
    zzg77, 18.10.2020 00:42
    КАШТРУ: «Шахтер сейчас живет в атмосфере страха. Уровень игры Динамо нас пугает. А тут ещё все команды перестали нас боятся!!"
    Да что там Динамо. Их пугает уровень игры Руха
    Alex323
      Alex323, 18.10.2020 09:38
    0
    Як людина і тренер Луїш Каштру мені подобається.
    Alex323
      Alex323, 18.10.2020 06:41
    -1
    21 число лякає їх.
    Alex323
      Alex323, 18.10.2020 06:25
    0
    Живуть в атмосфері страху, бо 20 число близько.
    zzg77
    online
      zzg77, 18.10.2020 00:42
    0
    КАШТРУ: «Шахтер сейчас живет в атмосфере страха. Уровень игры Динамо нас пугает. А тут ещё все команды перестали нас боятся!!"
    padlo95
      padlo95, 17.10.2020 23:40
    -3
    pont0017, 17.10.2020 23:23
    Вначале тренировались с 6 футболистами, затем взяли некоторых ребят из дубля…
    ------------------------------------------
    То есть, 7 человек в составе из дубля? Да ладно, хорош гиздеть. Кто они?
    Гондоны
    padlo95
      padlo95, 17.10.2020 23:39
    -2
    Не ной!!!
    pont0017
      pont0017, 17.10.2020 23:23
    +1
    Олег Тимофеюк, 17.10.2020 23:21
    Поскачи и спать.
    Пососи и спать
    pont0017
      pont0017, 17.10.2020 23:23
    +1
    Вначале тренировались с 6 футболистами, затем взяли некоторых ребят из дубля…
    ------------------------------------------
    То есть, 7 человек в составе из дубля? Да ладно, хорош гиздеть. Кто они?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 17.10.2020 23:21
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    pont0017, 17.10.2020 23:20
    Какой может быть позитив, если за кротов глорят такие дауны как ты.
    Поскачи и спать.
    pont0017
      pont0017, 17.10.2020 23:20
    0
    Олег Тимофеюк, 17.10.2020 23:04
    Луиш, хватит ныть, ты давай наоборот будь на позитиве, с такими игроками как в Шахтёре в том же ЧУ НИКОГДА проблем быть не должно.
    Какой может быть позитив, если за кротов глорят такие дауны как ты.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 17.10.2020 23:11
    -2
    А шо з Коваленком? Шо він у цього дауна з голови вилетів?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 17.10.2020 23:04
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Луиш, хватит ныть, ты давай наоборот будь на позитиве, с такими игроками как в Шахтёре в том же ЧУ НИКОГДА проблем быть не должно.
    Hemingway
      Hemingway, 17.10.2020 22:30
    +12
    В атмосфері страху живуть пенсіонери, а вам боятись немає чого, вас лікувати будуть в елітних клініках.
    Vlad Boych
      Vlad Boych, 17.10.2020 22:27
    +2
    Беднячшки
    Hemingway
      Hemingway, 17.10.2020 22:30
    +12
    В атмосфері страху живуть пенсіонери, а вам боятись немає чого, вас лікувати будуть в елітних клініках.
    Vlad Boych
      Vlad Boych, 17.10.2020 22:27
    +2
    Беднячшки
    pont0017
      pont0017, 17.10.2020 23:23
    +1
    Олег Тимофеюк, 17.10.2020 23:21
    Поскачи и спать.
    Пососи и спать
    pont0017
      pont0017, 17.10.2020 23:23
    +1
    Вначале тренировались с 6 футболистами, затем взяли некоторых ребят из дубля…
    ------------------------------------------
    То есть, 7 человек в составе из дубля? Да ладно, хорош гиздеть. Кто они?
    SportsMan
      SportsMan, 18.10.2020 14:25
    0
    zzg77, 18.10.2020 00:42
    КАШТРУ: «Шахтер сейчас живет в атмосфере страха. Уровень игры Динамо нас пугает. А тут ещё все команды перестали нас боятся!!"
    Да что там Динамо. Их пугает уровень игры Руха
    Alex323
      Alex323, 18.10.2020 09:38
    0
    Як людина і тренер Луїш Каштру мені подобається.
    Alex323
      Alex323, 18.10.2020 06:25
    0
    Живуть в атмосфері страху, бо 20 число близько.
    zzg77
    online
      zzg77, 18.10.2020 00:42
    0
    КАШТРУ: «Шахтер сейчас живет в атмосфере страха. Уровень игры Динамо нас пугает. А тут ещё все команды перестали нас боятся!!"
    pont0017
      pont0017, 17.10.2020 23:20
    0
    Олег Тимофеюк, 17.10.2020 23:04
    Луиш, хватит ныть, ты давай наоборот будь на позитиве, с такими игроками как в Шахтёре в том же ЧУ НИКОГДА проблем быть не должно.
    Какой может быть позитив, если за кротов глорят такие дауны как ты.