Українка Хапіліна виграла Софійський марафон, встановивши рекорд

Чоловічий марафон виграли бігуни з Марокко

1418
3
Mltpl.City

Софійський марафон відбувся в 37-й раз. Найкращою серед жінок стала українка Вікторія Хапіліна, яка завершила дистанцію з новим рекордом змагань - 2:27.29.

«Змагання були досить важкими, були і гори, і вітер, і сильні суперники. Бігти доводилося максимально швидко, але все вийшло добре», - розповіла Хапіліна після фінішу.

Бігуни з Марокко Йозеф Сбааї та Радуан Нуїні стали переможцями у чоловіків. Спортсмени фінішували, взявшись за руки, подолавши дистанцію в 42 км 195 метрів за 2 години 13 хвилин 3 секунди.

Призовий фонд марафону склав близько 30 тисяч євро, з яких переможець отримав близько 3,5 тисяч.

Нагадаємо, у вересні в Київському напівмарафоні онлайн взяли участь бігуни з 38 країн.