Володимир ШАРАН: «Переживав, щоб не було недооцінки суперника»

Наставник «Олександрії» – про перемогу над другим складом «Інгульця»

© ФК Олександрія. Володимир Шаран

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував перемогу над «Інгульцем» (4:1) в матчі 1/16 фіналу Кубка України.

«Ми дуже ретельно готувалися і серйозно налаштовувалися. І практично не зробили ротації, хоча грали в суботу. Зробили тільки вимушені заміни. Дубра прихворів, тому Гречишкіну довелося грати центрального захисника.

Гра була нервова в першому таймі, але в другому таймі ми відкрили рахунок, після чого було легше грати. Ми довели матч до переконливої ​​перемоги. Але потрібно враховувати, що у суперника була дуже серйозна ротація складу. Я переживав, щоб не було недооцінки суперника, але цього не сталося», - сказав Шаран.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!