Костюк програла в першому колі Ролан Гаррос

Українка не зуміла належним чином показати себе в основній сітці

Костюк програла в першому колі Ролан Гаррос
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

Українка Марта Костюк (№119 WTA) завершила боротьбу в основній сітці Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.
 
18-річна українка, яка подолала сито кваліфікації, в матчі першого кола основи поступилася Нао Хібіно з Японії (№84 WTA).
 
Ролан Гаррос. Перше коло
Марта Костюк (Україна) - Нао Хібіно (Японія) - 4:6, 0:6

Перший сет проходив в досить рівній боротьбі. Спочатку японка повела 3:1, але Марта зуміла зрівняти. Наступний гейм, великою мірою, і визначив результат усього поєдинку. Костюк знову не зуміла втримати свою подачу, допустивши декілька невимушених помилок. А трохи пізніше трапилася ситуація, подібна до тієї, що вчора двічі відбувалася в матчі Катаріни Завацької. Хібіно пробила близько до лінії, Марта була впевнена, що це аут, але суддя встав на сторону японки. Це ще більше засмутило Костюк.


 
Другий сет перетворився на просту формальність. Марта виграла всього 7 очок за партію і зовсім не демонструвала бажання повертатися в матч. Вельми дивне рішення від молодої тенісистки, але її гра в кваліфікації також була далекою від ідеалу. Щось подібне могло статися в будь-який момент.
 
У наступному колі Хібіно змагатиметься проти Заріни Діяс з Казахстану (№76 WTA) або 30-ї сіяної Онс Жабер з Тунісу (№35 WTA).
 
Раніше турнір покинули Даяна Ястремська та Катаріна Завацька. Еліна Світоліна свій матч першого кола виграла.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 29.09.2020 20:00
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ничего, купит кому нибудь из семьи автомобиль.
    Одиночный разряд, основная сетка
    1-й раунд € 60,000.
    Одиночный разряд, квалификация
    3-й раунд € 25,600
    2-й раунд € 16,000
    1-й раунд € 10,000
    Чтоб мы все так проигрывали!!!?
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 29.09.2020 19:57
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ничего, купит кому нибудь из семьи автомобиль.
    Одиночный разряд, основная сетка
    1-й раунд € 60,000.
    Одиночный разряд, квалификация
    3-й раунд € 25,600
    2-й раунд € 16,000
    1-й раунд € 10,000
    Чтоб мы все так проигрывали
    Победитель € 1,600,000
    Финалист € 850,500
    1/2 финала € 425,250
    1/4 финала € 283,500
    4-й раунд € 189,000
    3-й раунд € 126,000
    2-й раунд € 84,000
    1-й раунд € 60,000
    Парный разряд (на команду)
    Победители € 319,652
    Финалисты € 188,030
    1/2 финала € 110,606
    1/4 финала € 65,062
    3-й раунд € 38,272
    2-й раунд € 23,920
    1-й раунд € 14,950
    ser_nat
      ser_nat, 29.09.2020 19:29
    +1
    Виктор Петренко, 29.09.2020 16:01
    краще б ватна чорнодупа підстилка світоліна програла.
    оце рагуль справжній, йолоп звичайний
    tima fialko
      tima fialko, 29.09.2020 18:14
    +1
    Вразлива дівчина.Треба більше грати і звикати до помилок суддів.Поки можна списати на молодість.Марта,тільки вперед!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 29.09.2020 16:01
    -18
    Коментар згорнуто. Показати
    краще б ватна чорнодупа підстилка світоліна програла.
    captain2009
      captain2009, 29.09.2020 15:55
    +3
    сергей богданов, 29.09.2020 15:40
    Я ни когда не поливаю грязью и всегда болею за наших девочек, но хочется прогресса, а сегодня был увы провал, так что надо хвалебные оды петь? Потому как критику она сегодня заслужила так же как и ранее Даяна!
    Я и не говорил что именно Вы, Сергей Богданов, поливаете грязью. Касательно критики - да, Марта сегодня ее заработала, безусловно. Я об этом и написал. Однако, мы вот практически всегда девушек наших критикуем и критикуем после их поражений. А может надо, наоборот, их поддержать? "Теплое слово и кошке приятно", верно? Речь не идет о хвалебных одах. Но и сильно поддавать критике Марту я бы не стал. Это спорт, проигрывают все: и Федерер, и Надаль вот недавно в Риме, и Джокович, и многие другие. И разве у Марты нет прогресса? Есть, но он не такой значительный, к сожалению. Я тоже хочу, чтобы Марта/Даяна/Элина только выигрывали. Но так не бывает, увы.
    SandroKing
    online
      SandroKing, 29.09.2020 15:43
    -5
    Volodymyr Kozlov, 29.09.2020 14:56
    Марта - талант, у рейтингу WTA за своім віком вона поступається лише Корі Гофф та Лейлі Фернандес, іі перемоги ще попереду, всі ми хочемо, щоб Динамо перемогала як за Лобановського Барселону та Баварію, але радіємо зараз якщо воно пройде Гент
    Рейтинг более-менее сильных теннисисток начинается где-то ближе к ТОП-50. Все остальное дно. На одном таланте можно держаться рядом с ТОП-50. Но Марта талант продала свой. Теперь только упорная работа. Но и ее не видно. Не видно даже намека на тот теннис который был еще в 2018 году. Если проводить аналогии с футболом то теннис Марты можно охарактеризовать как бей-беги.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 29.09.2020 15:40
    +1
    captain2009, 29.09.2020 15:28
    Кенін у 18 взагалі на РГ не потрапляла. а в 20 вже виграла АО, а там характер ще той - спалахує від найменьшої іскри. А Марті лише 18. Можливо, що перегоріла, адже досвіду на таких серьозних змаганнях дуже мало. Все буде з часом. Так, свою порцію критики вона, звичайно, заробила. Але вона не робот, як і кожен із нас. Тому особисто я хотів би Марту підтримати і подякувати хоча б за те, що подолала квал. Вірю, що вона не зламається, а продовжить працювати, і ще не раз порадує нас яскравими перемогами. Поливати брудом може лише той, хто ніколи не грав тенісні матчи і не знає, як це буває, коли не йде, не виходить саме сьогодні, хто ніколи не отримував баранку в сеті - не зрозумієш, поки з тобою таке не трапиться.
    Я ни когда не поливаю грязью и всегда болею за наших девочек, но хочется прогресса, а сегодня был увы провал, так что надо хвалебные оды петь? Потому как критику она сегодня заслужила так же как и ранее Даяна!
    kollekciy
      kollekciy, 29.09.2020 15:30
    +2
    Також, ще можу додати що на US open в Марти пішла дуже добра подача. А хороша подача додає впевненість в грі. Тому Марта добре виглядала в Америці. А тут ще з початку квалу в Марти подача йшла дуже тяжко в кожні грі. Через це було лехко прогнозувати великі проблеми в основі. А коли попала японка, яка дуже добре зіграла в Страсбурзі, можливий програш був прогнозований. Але нічого страшного це просто, один з турнірів. Одне погано, що епідемія все заважає грати далі.
    captain2009
      captain2009, 29.09.2020 15:28
    +6
    Кенін у 18 взагалі на РГ не потрапляла. а в 20 вже виграла АО, а там характер ще той - спалахує від найменьшої іскри. А Марті лише 18. Можливо, що перегоріла, адже досвіду на таких серьозних змаганнях дуже мало. Все буде з часом. Так, свою порцію критики вона, звичайно, заробила. Але вона не робот, як і кожен із нас. Тому особисто я хотів би Марту підтримати і подякувати хоча б за те, що подолала квал. Вірю, що вона не зламається, а продовжить працювати, і ще не раз порадує нас яскравими перемогами. Поливати брудом може лише той, хто ніколи не грав тенісні матчи і не знає, як це буває, коли не йде, не виходить саме сьогодні, хто ніколи не отримував баранку в сеті - не зрозумієш, поки з тобою таке не трапиться.
    sv_2000
      sv_2000, 29.09.2020 15:21
    -1
    alefteev77, 29.09.2020 14:08
    Мое мнение, Марта чатсо растрачивает эмоциональную энергию попусту.
    То инстраграм, то пойдет на какое-то глупое интервью, где над ней посмеются, то пойдет болеть за подругу .... видно что к матче у Марты не было собранности и концентрации.
    На таких турнирах нужно быть очень собранных. Это всего 2-3 недели.
    Мы же не знаем детали почему у Марты было разобранное состояние. Может не выспалась, может что-то беспокоило кроме тенниса.
    Не помню глупых интервью. Марта производит впечатление умной и разносторонне развитой девушки.
    vital
    online
      vital, 29.09.2020 15:18
    0
    Sashamar, 29.09.2020 15:01
    От цікаво, якби Плішкова програла ноунеймовій єгиптянці, її з'їли б без солі чи то як
    Ну трапився нещасний випадок, будьте ж толерантніші. Взагалі я б рекомендував нашім дівчатам виступати з певним написом на одязі.
    Плішкова вже в наступному колі цілком таки може вилетіти від Остапа, на це є дуже пристойні шанси.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 29.09.2020 15:04
    +2
    Слава богу не ридала ридма як в тому році , а це вже досягнення . Дякуємо , що так легко плюєш в обличчя своім вболівальникам /
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:04
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    dudigo78, 29.09.2020 14:14
    От тільки Ломаченка тут не треба цитувати, будь-ласка. А то ще чого доброго почнуть інші його вислови цитувати про братські народи, шарія і т.п.
    Емм.. А де хоть один вислів є про братські народи?? От люблять люди типу вас видумувати те чого нема)) Якщо що то він говорив про одну віру. І в цьому плані він дійсно правий
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:01
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    vital, 29.09.2020 14:23
    Це все так, що молода і зелена, і в неї ще все попереду в тенісі. Та ж Еліни в більш старшому віці почала показувати результат. Але ж дуже важко пояснити чому так сталося. Хай у когось у дебютній грі на шлемі не пішло - через вологу погоду м'ячі не так як завжди летять. Але ж Марта за матчі квалу вже мала б до умов на РГ призвичаїтися. Вона грала усі ігри в цей самий час доби. Вже й мама підтягнулася на допомогу під основу. Але, по факту маємо те що маємо - баранку в 2-му сеті.
    П.с. Дуже сподіваюся що пройдений відрізок сезону все ж допоможе Марті в становленні в дорослому тенісі. Даяна в 18 вже виграла свій перший інтернешнл у Гонконзі. Все ж у Марти набагато більше шансів досягнути успіхів у дорослому турі, в порівнянні з 22-річною Завацькою, але часу на подорослішання в Костюк фактчино вже мало.
    Може після матчеве вью дасть якісь відповіді на сьогоднішню гру Марти?
    Хіба Завацькій 22??воно ж одноліток Даяни
    Sashamar
      Sashamar, 29.09.2020 15:01
    0
    От цікаво, якби Плішкова програла ноунеймовій єгиптянці, її з'їли б без солі чи то як
    Ну трапився нещасний випадок, будьте ж толерантніші. Взагалі я б рекомендував нашім дівчатам виступати з певним написом на одязі.
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:00
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    OKs100, 29.09.2020 14:52
    Денис Попов не играет и Марта тоже не играет.
    А яке відношення Попов має до Костюк?? Що за єресь??
    Volodymyr Kozlov
      Volodymyr Kozlov, 29.09.2020 14:56
    +9
    Марта - талант, у рейтингу WTA за своім віком вона поступається лише Корі Гофф та Лейлі Фернандес, іі перемоги ще попереду, всі ми хочемо, щоб Динамо перемогала як за Лобановського Барселону та Баварію, але радіємо зараз якщо воно пройде Гент
    OKs100
    online
      OKs100, 29.09.2020 14:52
    -7
    Денис Попов не играет и Марта тоже не играет.
    Kiziak
    online
      Kiziak, 29.09.2020 14:49
    -6
    Що там такэ билэ на губе?Сопли или вафли?
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 29.09.2020 13:06
    +15
    Марто, Марто, що у тебе в голові і як з тим боротися? Чи подорослішаєш ти коли-небудь? Просто шкода такого таланту...
    dudigo78
      dudigo78, 29.09.2020 14:14
    +10
    relax-1984, 29.09.2020 13:56
    Игра и результат, конечно, описываются одним словом ШОК!!! Но хочу обратиться к так званым "болельщикам" которые регулярно переобуваются в воздухе в зависимости от результатов наших теннисисток: "многоуважаемые" хамелеоны, вам бы пора определиться в этой жизни - или вы болеете, или вы, извините, "обсираете". Как победа Марты, так через полгода минимум в ТОП-30, как поражение, так чуть ли не бездарная бездарность. Ну правда тошно от таких уже... Открою вам секрет словами Васи Ломаченко: "Без падений не бывает побед"... Нормальный болела немножко поругает, повозмущается и... поддержит... А вы тут соревнования по "обсеру" устраиваете... Фу...
    От тільки Ломаченка тут не треба цитувати, будь-ласка. А то ще чого доброго почнуть інші його вислови цитувати про братські народи, шарія і т.п.
    Volodymyr Kozlov
      Volodymyr Kozlov, 29.09.2020 14:56
    +9
    Марта - талант, у рейтингу WTA за своім віком вона поступається лише Корі Гофф та Лейлі Фернандес, іі перемоги ще попереду, всі ми хочемо, щоб Динамо перемогала як за Лобановського Барселону та Баварію, але радіємо зараз якщо воно пройде Гент
    Tennis Ukraine
      Tennis Ukraine, 29.09.2020 13:12
    +9
    Банально капитулировала. Никак этот детский сад не покинет Марту.
    Нормально ведь играла в первом. Равная игра. Японке немного больше везло и только. Тупо бросила играть. Бред.
    vital
    online
      vital, 29.09.2020 13:09
    +9
    Ех, Марто, мати таку сітку на шлемі і .... А цілком могла ж після РГ в сотню зайти і не тратити більше часу і сили на квали
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 29.09.2020 13:11
    +8
    Что за муйня творится с нашими девчонками не пойму, одна в топ 30 а это серьезно имея хорошие перспективы для новых свершений какие нах песни когда пахать надо на корте, вторая имея хорошую юниорскую карьеру и отличные задатки теннис использует как хобби сегодня хочу играть завтра нет
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 13:20
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Бездарно програмний матч.. Рано Марті ше в сотню.. Хай дорослішає.. Пиха знову аукнулось на турнірі.. Вона ж сама зізналася що матчі суперниць не передивлювалась.. Сьогодні показали як грати проти Марти біля сітки... Маючи такий талант.. Поки судьбу Каті Бондаренко повторю з точністю 90 відсотків
    captain2009
      captain2009, 29.09.2020 15:28
    +6
    Кенін у 18 взагалі на РГ не потрапляла. а в 20 вже виграла АО, а там характер ще той - спалахує від найменьшої іскри. А Марті лише 18. Можливо, що перегоріла, адже досвіду на таких серьозних змаганнях дуже мало. Все буде з часом. Так, свою порцію критики вона, звичайно, заробила. Але вона не робот, як і кожен із нас. Тому особисто я хотів би Марту підтримати і подякувати хоча б за те, що подолала квал. Вірю, що вона не зламається, а продовжить працювати, і ще не раз порадує нас яскравими перемогами. Поливати брудом може лише той, хто ніколи не грав тенісні матчи і не знає, як це буває, коли не йде, не виходить саме сьогодні, хто ніколи не отримував баранку в сеті - не зрозумієш, поки з тобою таке не трапиться.
    Vik_77
      Vik_77, 29.09.2020 13:10
    +5
    Ех,Марта.... Дуже швидко здалась,без бою. Сама хотіла,щоб цей матч чим швидше закінчився,тому й лупила навмання. Сподіваюсь це через погане самопочуття,а не безхребетність
    axylinam
      axylinam, 29.09.2020 13:07
    +5
    Теннис в исполнении Костюк иногда напоминает детский лепет на лужайке,прослеживается явная нехватка игроцкого интеллекта
    samird
      samird, 29.09.2020 13:18
    +4
    Stanislav Matusevych, 29.09.2020 13:06
    Марто, Марто, що у тебе в голові і як з тим боротися? Чи подорослішаєш ти коли-небудь? Просто шкода такого таланту...
    Очень многие таланты так и остались проспектами из-за проблем в голове. С такой нервной системой, как у Марты очень трудно покорять вершины в большом спорте. Даже с таким недюжинным талантом. Там выдержка, стержень - чуть ли не значимее таланта. У нас есть пример младшей Бондаренко. Катя тоже когда-то большие надежды подавала (не такие кончено, как Марта, но всё же). Будет чудом, если Костюк удастся. Но полностью это никогда не уйдет - это точно. И всегда сможет погубить в самый неподходящий момент.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 29.09.2020 13:09
    +4
    axylinam, 29.09.2020 13:07
    Теннис в исполнении Костюк иногда напоминает детский лепет на лужайке,прослеживается явная нехватка игроцкого интеллекта
    Ну, с интеллектом игроцким, когда она в нормальном состоянии, у нее все в порядке, как раз... Но психи... психи... Прямо лотерея какая-то. С какой ноги Марта сегодня встанет?))
    captain2009
      captain2009, 29.09.2020 15:55
    +3
    сергей богданов, 29.09.2020 15:40
    Я ни когда не поливаю грязью и всегда болею за наших девочек, но хочется прогресса, а сегодня был увы провал, так что надо хвалебные оды петь? Потому как критику она сегодня заслужила так же как и ранее Даяна!
    Я и не говорил что именно Вы, Сергей Богданов, поливаете грязью. Касательно критики - да, Марта сегодня ее заработала, безусловно. Я об этом и написал. Однако, мы вот практически всегда девушек наших критикуем и критикуем после их поражений. А может надо, наоборот, их поддержать? "Теплое слово и кошке приятно", верно? Речь не идет о хвалебных одах. Но и сильно поддавать критике Марту я бы не стал. Это спорт, проигрывают все: и Федерер, и Надаль вот недавно в Риме, и Джокович, и многие другие. И разве у Марты нет прогресса? Есть, но он не такой значительный, к сожалению. Я тоже хочу, чтобы Марта/Даяна/Элина только выигрывали. Но так не бывает, увы.
    Олег Судак
      Олег Судак, 29.09.2020 13:19
    +3
    Буде хохма,якщо Катруся виступить найкраще з українок на РГ. А ці три "зірки" точно якийсь "дєвічнік"влаштували собі в Парижі .Ще й Елькіного "пацана" з собою взяли.Грали ніби з бодуна.
    Persian
      Persian, 29.09.2020 13:11
    +3
    А где заголовок ШОК ! Костюк разгромили с баранкой в 1 круге ?
    Ведь Хабино никогда не была в топ 50 и это далеко не Гаврилова по мастерству даже
    Просто вынос, а не игра. Марта выстреливает раз в 3 года, она стабильный игрок второй сотни тура !
    kollekciy
      kollekciy, 29.09.2020 15:30
    +2
    Також, ще можу додати що на US open в Марти пішла дуже добра подача. А хороша подача додає впевненість в грі. Тому Марта добре виглядала в Америці. А тут ще з початку квалу в Марти подача йшла дуже тяжко в кожні грі. Через це було лехко прогнозувати великі проблеми в основі. А коли попала японка, яка дуже добре зіграла в Страсбурзі, можливий програш був прогнозований. Але нічого страшного це просто, один з турнірів. Одне погано, що епідемія все заважає грати далі.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 29.09.2020 15:04
    +2
    Слава богу не ридала ридма як в тому році , а це вже досягнення . Дякуємо , що так легко плюєш в обличчя своім вболівальникам /
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 29.09.2020 14:03
    +2
    alefteev77, 29.09.2020 13:52
    Всем болельщикам... тенниса. Взгляните на статистику Халеп на Grand Slam
    https://en.wikipedia.org/wiki/Simona_Halep
    Сколько лет она вылетала с турниров на ранней стадии в возрасте с 19 до 22 лет.
    Чего вы пристали к Марте. Ей нужно тренироваться спокойно, поднимать физику, аналитику. Меньше давать интервью пустые и растрачивать свою энергию попусту на всякую эрунду.
    Так звісно вилітала. В Халеп був 5-й чи 6-й розмір грудей. Вона за ними бігала. Топом вона стала після операції.
    kollekciy
      kollekciy, 29.09.2020 13:49
    +2
    На цьому РГ вже стільки Топів сенсаційно програло і нічого. А коли 119 Марта програла, то все кінець світу. Ви повинні дякувати Марті хоча б за US open та за вихід в основу тут. Мені головне щоб Марта ввійшла в Топ 100 та грала на турнірах з трансляцією, вона цього скоро досягне. А буде вона 80 чи 8 мені великої різниці не має. Головне щоб можна було подивитися її гру.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 29.09.2020 13:47
    +2
    Tennis Ukraine, 29.09.2020 13:12
    Банально капитулировала. Никак этот детский сад не покинет Марту.
    Нормально ведь играла в первом. Равная игра. Японке немного больше везло и только. Тупо бросила играть. Бред.
    Давайте возьмем Остапенко... которая выиграла у Халеп 3 года назад. Где сейчас Остапенко?
    Она вылетела два года подряд в 1-ом круге. И до этого вылетала стабильно.
    -
    Женский теннис требует длительной, кропотливой работы. Халеп просто пашет больше всех. И поэтому после стольких проигранных финалов, она не сломалась - и выиграла 2 шлема.