Тренер Львова: «Хочу вибачитися перед уболівальниками»

Вадим Деонас прокоментував безвольну поразку від «Зорі» (0:5)

1470
2
ФК Львів. Вадим Деонас

На поєдинок із «Зорею» (0:5) «містяни» вийшли без головного тренера - Георгій Цецадзе здав позитивний тест на коронавірус. Грою керували його помічники, а на прес-конфренцію прийшов тренер голкіперів Вадим Деонас.

«Перш за все, хочу вибачитися перед всіма вболівальниками. Перед людьми, які прийшли на стадіон в таку не надто хорошу погоду і підтримували нас. Вони намагалися нарешті побачити нашу перемогу, але, на жаль, цього не сталося. Можу запевнити, втім, що будемо надалі працювати. У другому таймі вже, по-моєму, грали краще. Надалі будемо прагнути до поліпшення ігрових і результативних показників».

«У перерві вказали на деякі помилки. Конструктивно і коротко обговорили перший тайм. Далі деякі установки. Зайві емоції - непотрібна річ. Всі хлопці знають, що вони відповідальні за результат. Вся команда намагалася дати бій суперникові. Сьогодні, на жаль, не вийшло виправдати надії. Будемо намагатися в майбутньому подібних помилок не повторювати. Ми готувалися до «Зорі» як треба, розуміли силу цієї команди. Незважаючи на невдалий старт сезону, гра з «Шахтарем» дала зрозуміти, що луганчани не збираються залишатися на дні турнірної таблиці. Мабуть, недостатньо ретельно вивчили суперника», - сказав Деонас.

Відзначимо, що після матчу з'явилася інформація, що Георгій Цецадзе звільнений з посади головного тренера «Львова».