Тренер Львова: «Хочу вибачитися перед уболівальниками»

Вадим Деонас прокоментував безвольну поразку від «Зорі» (0:5)

Тренер Львова: «Хочу вибачитися перед уболівальниками»
© ФК Львів. Вадим Деонас

На поєдинок із «Зорею» (0:5) «містяни» вийшли без головного тренера - Георгій Цецадзе здав позитивний тест на коронавірус. Грою керували його помічники, а на прес-конфренцію прийшов тренер голкіперів Вадим Деонас.

«Перш за все, хочу вибачитися перед всіма вболівальниками. Перед людьми, які прийшли на стадіон в таку не надто хорошу погоду і підтримували нас. Вони намагалися нарешті побачити нашу перемогу, але, на жаль, цього не сталося. Можу запевнити, втім, що будемо надалі працювати. У другому таймі вже, по-моєму, грали краще. Надалі будемо прагнути до поліпшення ігрових і результативних показників».

«У перерві вказали на деякі помилки. Конструктивно і коротко обговорили перший тайм. Далі деякі установки. Зайві емоції - непотрібна річ. Всі хлопці знають, що вони відповідальні за результат. Вся команда намагалася дати бій суперникові. Сьогодні, на жаль, не вийшло виправдати надії. Будемо намагатися в майбутньому подібних помилок не повторювати. Ми готувалися до «Зорі» як треба, розуміли силу цієї команди. Незважаючи на невдалий старт сезону, гра з «Шахтарем» дала зрозуміти, що луганчани не збираються залишатися на дні турнірної таблиці. Мабуть, недостатньо ретельно вивчили суперника», - сказав Деонас.

Відзначимо, що після матчу з'явилася інформація, що Георгій Цецадзе звільнений з посади головного тренера «Львова».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Львів

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    VolChebnyk
      VolChebnyk, 27.09.2020 23:39
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Рожденный прыгать играть в футбол не может
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 23:39
    -3
    Проїб....те Ворсклі, а ви прої....те. Буде вас Бодя піз......ити!
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 27.09.2020 23:37
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Аа Бб, 27.09.2020 23:36
    Это он извиняется перед единственным болельщиком под ником PFCLviv ?
    Зато он избранная вивця.
    Аа Бб
      Аа Бб, 27.09.2020 23:36
    +5
    Это он извиняется перед единственным болельщиком под ником PFCLviv ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 23:33
    -1
    vasyan86, 27.09.2020 23:30
    Ну, з цим у них проблем не буде. Раз в тиждень, плюс Кубок, плюс Минай ще приїде. Так що терпіння тобі, і гарного настрою!
    vasyan86
    online
      vasyan86, 27.09.2020 23:30
    +5
    PFCLviv, 27.09.2020 23:23
    Нах....я нам ваші вибачення! Піз.....ти вас треба !
    Ну, з цим у них проблем не буде. Раз в тиждень, плюс Кубок, плюс Минай ще приїде. Так що терпіння тобі, і гарного настрою!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 23:23
    -2
    Нах....я нам ваші вибачення! Піз.....ти вас треба !
    Alexander Киев
      Alexander Киев, 27.09.2020 23:13
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Тут не в тренеру справа.. Хоть Клоп би був, все рівно дно. Треба повністю змінювати склад команди, гравці рівня 1-ї ліги. Той же Колос, Інгулець, Минай - намагаються підписувати провірених бійців, нехай вже старих, але все ж таких випробуваних в УПЛ.
    Аа Бб
      Аа Бб, 27.09.2020 23:36
    +5
    Это он извиняется перед единственным болельщиком под ником PFCLviv ?
    vasyan86
    online
      vasyan86, 27.09.2020 23:30
    +5
    PFCLviv, 27.09.2020 23:23
    Нах....я нам ваші вибачення! Піз.....ти вас треба !
    Ну, з цим у них проблем не буде. Раз в тиждень, плюс Кубок, плюс Минай ще приїде. Так що терпіння тобі, і гарного настрою!
    Alexander Киев
      Alexander Киев, 27.09.2020 23:13
    0