Джерело: Цецадзе звільнений з поста головного тренера Львова

Клуб невдало стартував у чемпіонаті

Джерело: Цецадзе звільнений з поста головного тренера Львова
© ПФК Львів. Георгій Цецадзе

Як відзначають джерела, головний тренер «Львова» Георгій Цецадзе звільнений зі своєї посади.

Нагадаємо, що сьогодні, 27 вересня «Львів» з рахунком 0:5 поступився «Зорі». Цецадзе не перебував на тренерському містку. Раніше ми повідомляли, що тренер здав позитивний тест на коронавірус.

Відзначимо, що в цьому сезоні «Львів» поки не набирав очок.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамоманія

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 28.09.2020 00:52
    -1
    jekаfunny, 28.09.2020 00:46
    Та вроде остаётся он . Вброс это был ....
    Залишається?! Тю... А з вигляду наче ж на мазохіста не схожий...
    jekаfunny
      jekаfunny, 28.09.2020 00:46
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрей Овчаренко, 27.09.2020 23:03
    Согласен, а более высокого уровня специалист вряд ли туда пойдет.
    Та вроде остаётся он . Вброс это был ....
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 28.09.2020 00:34
    -1
    kiril_lg, 27.09.2020 23:55
    Я смотрю, что здесь дофига нациков развелось. Национальность к профессионализму не имеет никакого отношения! В истории Грузии хватало великих игроков, да и тренеров тоже! И это в стране с населением в 5млн человек.
    Не парься, ми в курсі. Про Цитаішвілі забути не вдасться, хоч би й хотіли Але треба ж одного дурачка потролити
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 28.09.2020 00:08
    -2
    PFCLviv, 27.09.2020 22:10
    Хто ?! Вернидуб чи Гвардіола ?!
    та ти, номер свій дав, копитко маякне тобі, перегній потрібен)))
    kiril_lg
      kiril_lg, 27.09.2020 23:55
    0
    Al Zolo, 27.09.2020 21:48
    команда помойка всего мира и тренер продавец арбузов..... следущий будет-дворник из Таджикистана
    Я смотрю, что здесь дофига нациков развелось. Национальность к профессионализму не имеет никакого отношения! В истории Грузии хватало великих игроков, да и тренеров тоже! И это в стране с населением в 5млн человек.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 27.09.2020 23:06
    -5
    Там щас в Нагорном Карабахе заворуха можно какого-то левого чувака подписать на тренера из азербайджанца или армянина. Тоже мега-футбольные страны кстати. Прийдет такой спец да как начнет учить играть бразильцев в футбол и тактики украинцев. Так гляди львовский Верес начнет всез громить в чемпе😂
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 27.09.2020 23:03
    -1
    jekаfunny, 27.09.2020 21:46
    Тю , нормальный тренер как для Львова
    Просто надо было ему бы и игроков хотя бы уровня Руха подогнать . Было бы норм если бы остался в нашем чемпе
    Согласен, а более высокого уровня специалист вряд ли туда пойдет.
    janu0320
      janu0320, 27.09.2020 22:58
    +1
    у Львова команды нет, всех нормальных бразил распродали по середнякам Португалии, а Цецадзе самым левым сделали.
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 27.09.2020 22:20
    +6
    Це вже навіть не смішно, а просто мєрзость якась!! Передайте копиту, що футбол це не його!!! Нехай краще ліпить напівфабрикати і морозиво та не позорить місто!!! Бо так дойде до того, що тренера кожної гри будуть міняють і буде реальний газмяс в Україні)))
    Maks23
      Maks23, 27.09.2020 22:14
    +1
    Фонсеку с Ромы надо забирать..🙂
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 22:10
    -8
    Хто ?! Вернидуб чи Гвардіола ?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 22:09
    -8
    (050) 371 07 47 дзвоніть, я дам пораду!
    wicker
    online
      wicker, 27.09.2020 22:06
    -1
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.09.2020 22:00
    +7
    Просто не треба було його призначати. Під боком купа непоганих тренерів своїх, а вони беруть якогось ноунейма ще й з такої "футбольної" країни.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 27.09.2020 21:55
    +5
    По стопам Карпат, там також коли вже були в агонії, міняли по 3 тренера за сезон.
    DidOk
      DidOk, 27.09.2020 21:54
    +5
    Очікувано
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 21:48
    +3
    команда помойка всего мира и тренер продавец арбузов..... следущий будет-дворник из Таджикистана
    ihor7003
    online
      ihor7003, 27.09.2020 21:48
    +3
    Неужели?
    axylinam
      axylinam, 27.09.2020 21:46
    +3
    Для полного комплекта нужно нанять какого нибудь мохнатого ибрагима из алькаиды
    jekаfunny
      jekаfunny, 27.09.2020 21:46
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Тю , нормальный тренер как для Львова
    Просто надо было ему бы и игроков хотя бы уровня Руха подогнать . Было бы норм если бы остался в нашем чемпе
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.09.2020 22:00
    +7
    Просто не треба було його призначати. Під боком купа непоганих тренерів своїх, а вони беруть якогось ноунейма ще й з такої "футбольної" країни.
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 27.09.2020 22:20
    +6
    Це вже навіть не смішно, а просто мєрзость якась!! Передайте копиту, що футбол це не його!!! Нехай краще ліпить напівфабрикати і морозиво та не позорить місто!!! Бо так дойде до того, що тренера кожної гри будуть міняють і буде реальний газмяс в Україні)))
    Hemingway
    online
      Hemingway, 27.09.2020 21:55
    +5
    По стопам Карпат, там також коли вже були в агонії, міняли по 3 тренера за сезон.
    DidOk
    online
      DidOk, 27.09.2020 21:54
    +5
    Очікувано
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 21:48
    +3
    команда помойка всего мира и тренер продавец арбузов..... следущий будет-дворник из Таджикистана
    ihor7003
    online
      ihor7003, 27.09.2020 21:48
    +3
    Неужели?
    axylinam
    online
      axylinam, 27.09.2020 21:46
    +3
    Для полного комплекта нужно нанять какого нибудь мохнатого ибрагима из алькаиды
    jekаfunny
      jekаfunny, 28.09.2020 00:46
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрей Овчаренко, 27.09.2020 23:03
    Согласен, а более высокого уровня специалист вряд ли туда пойдет.
    Та вроде остаётся он . Вброс это был ....
    janu0320
      janu0320, 27.09.2020 22:58
    +1
    у Львова команды нет, всех нормальных бразил распродали по середнякам Португалии, а Цецадзе самым левым сделали.
    Maks23
      Maks23, 27.09.2020 22:14
    +1
    Фонсеку с Ромы надо забирать..🙂
    kiril_lg
      kiril_lg, 27.09.2020 23:55
    0
    Al Zolo, 27.09.2020 21:48
    команда помойка всего мира и тренер продавец арбузов..... следущий будет-дворник из Таджикистана
    Я смотрю, что здесь дофига нациков развелось. Национальность к профессионализму не имеет никакого отношения! В истории Грузии хватало великих игроков, да и тренеров тоже! И это в стране с населением в 5млн человек.