23.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Група стала ближче. Динамо в більшості вирвало гостьову перемогу у Гента

Кияни здобули перемогу в Генті, двоє українців бельгійського клубу не змогли дограти матч

Група стала ближче. Динамо в більшості вирвало гостьову перемогу у Гента
© twitter.com/kaagent

В дощовому Генті «Динамо» провело перший матч плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Провело успішно: кияни перемогли 2:1 і наблизилися на відстань витягнутої руки до потрапляння в груповий етап ЛЧ.

«Готую команду до всіх можливих сценаріїв» - сказав напередодні матчу проти «Гента» головний тренер «Динамо» Мірча Луческу. І правда, чого очікувати від нинішнього віце-чемпіона Бельгії, одному Богу відомо. Але все одно киянам потрібно було «танцювати» від себе. Проти бельгійців Луческу виставив прогнозований склад. У центрі захисту київський Містер не ризикнув поставити занадто юну пару Забарний - Сирота, вирішивши розбавити її Миколенком (Сирота залишився в запасі). Караваєв був відряджений на вже звичний лівий фланг захисту, а правий край звично був відданий на відкуп Кендзьорі. Ще один дискусійний момент - хто зіграє на правому фланзі півзахисту - Циганков чи Родрігес. Луческу зробив вибір на користь люксембуржця.

А ось вибір візаві Луческу виявився досить несподіваним. Напевно, Де Деккер не лукавив, кажучи перед грою, що в його команді дуже багато дрібних травм, які можуть перешкодити зіграти проти української команди. Зокрема, навіть в запасі не виявилося Кумса. А ось Безус, якому пророкували в кращому випадку місце в запасі, несподівано з'явився в основі. Пластун і Яремчук - теж, хоча в цьому випадку якраз все закономірно.

Матч для віце-чемпіонів України почався якнайкраще. Після невеликої розвідки, яка ні до чого не зобов'язує, кияни повели в рахунку. На лівому фланзі Караваєв накрутив опонента і віддав м'яч Буяльському. Віталій не то бив, не то пасував, м'яч в підсумку потрапив до Супряги, якому залишалося лише підставити ногу, і «сфера» опинилася в сітці. Арбітр матчу Хациган перевірив момент по «телевізору» на предмет можливого офсайду і не знайшов нічого кримінального. Так Супряга забив свій перший гол на євроарені.

Забитий м'яч окрилив гостей. До них перейшла не тільки територіальна, а й ігрова ініціатива. Динамівці дуже швидко доставляли м'яч в останню третину поля завдяки довгим закиданням і передачам, за які чіплялися Де Пена і Родрігес. «Гент» у ці хвилини здавався безнадійним. Ситуація для господарів ще більше ускладнилася, коли на 23-й хвилині через пошкодження поле був змушений покинути Яремчук. Що ж, старт матчу для «Гента» - гірше не придумаєш.

В середині тайму ініціатива перейшла до господарів. Точніше, так: кияни почали грати відвертим «другим номером», покладаючись на контратаки. Правда, вибігати в гострі випади їм не вдавалося. Але і у «буйволів» в атаці не виходило зовсім нічого: лише безадресні навіси. Тільки на 36-й хвилині «Гент» зміг поцілити в площину воріт «Динамо»: непоганий удар Безуса зафіксував Бущан.

Така розмірена і нескладна гра, вочевидь, заколисала динамівців. Нехитрий тиск «Гента» приніс свої плоди під завісу першої половини зустрічі. У тій ситуації не обійшлося без наших. Безус добре подав від кутового прапорця, Бущан невдало вийшов на перехоплення, і Кляйндінст, який замінив Яремчука, головою відправив м'яч у вже порожні ворота.

Однак піти на перерву з хорошим настроєм могли саме гості. За хвилину до свистка на перерву хороший шанс відзначитися був у Кендзьори, але поляк не влучив у ціль після удару головою.

В цілому підсумок першого тайму можна назвати закономірним. Кияни краще почали і швидко повели в рахунку, але замість того, щоб добивати знекровленого і розгубленого опонента, свідомо віддали йому ініціативу. І поплатилися за це. Але все одно хотілося сподіватися, що після перерви «Динамо» традиційно додасть.

Так і сталося. Саме команда Луческу більш активно почала другу половину зустрічі. Про гру «другим номером» вже не йшлося: динамівці намагалися високо пресингувати суперника. Суперник намагався огризатися, але вже на 54-й хвилині залишився в меншості: всього за кілька хвилин Безус отримав дві жовті картки і завчасно відправився відпочивати.

Луческу на чисельну більшість відреагував заміною: замість Родрігеса вийшов Циганков. Через пару хвилин Віктор створив собі непоганий момент, але воротар «Гента» виявився напоготові. Поміняв динамівський тренер і Супрягу: замість нього на вістрі атаки вийшов Вербич.

Після вилучення Безуса «Гент» тільки тим і займався, що відбивався. Про атаку команда Де Деккера не думала. А ось кияни весь час проводили в наступі. Правда, без особливої вишуканості. Але і цього вистачило для того, щоб забити другий м'яч. Після рикошету від удару Циганкова м'яч відскочив до Де Пени, який сильним ударом буквально прошив воротаря господарів.

Надалі кияни продовжували контролювати ситуацію на полі і без особливих проблем довели гру до перемоги. Напевно, вони могли ризикнути і «поставити» на третій забитий м'яч, але обмежилися двома. Ну, переможців не судять.

Ліга чемпіонів. Плей-оф. Перший матч.

«Гент» - «Динамо» - 1:2

Владислав Супряга (9), Карлос Де Пена (79) - Тім Кляйндінст (41)

Нуріу Фортуна (13), Роман Безус (50), Вадис Оджіджа-Офое (56) - Жерсон Родрігес (31), Володимир Шепелєв (87)

Роман Безус (53, дві жовті картки)

«Гент»: Дави Руф, Нуріу Фортуна, Майкл Нгаду-Нгаджуй, Ігор Пластун, Алессіо Кастро-Монтес, Ніклас Дорш, Еліша Овусу, Вадис Оджіджа-Офое (Жордан Ботак, 62), Роман Безус, Роман Яремчук (Тім Кляйндінст, 25), Лоран Депуатр (Мілад Мохаммаді, 72)

«Динамо»: Георгій Бущан, Олександр Караваєв, Віталій Миколенко, Ілля Забарний, Томаш Кендзьора, Віталій Буяльський, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко (Володимир Шепелєв, 82), Карлос Де Пена, Владислав Супряга (Беньямін Вербич, 66), Жерсон Родрігес (Віктор Циганков, 59)

Арбітр: Овідіу Хацеган (Румунія)

Стадіон «Геланко Арена» (Гент, Бельгія)

ГЕНТ - ДИНАМО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    erty
      erty, 24.09.2020 16:04
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 24.09.2020 15:32
    Сравнить Динамо Загреб которое Аталанта 4-0, киевлянам точно бы 10 набили и Лугано и с села
    Колос украинского села сравнил зофенхаем не село а деревня и относится не к деревни)))))вам не стыдно в будке сидите и не лайте)) проиграть украинскому селу это надо постараться))))
    смотри какая фишка до разгрома Барселоны ,у Баварии победы в одном матче со счетом 7-0,были в играх с Базелем и Шахтером,вот уровень Шахтера!
    erty
      erty, 24.09.2020 15:57
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 24.09.2020 15:32
    Сравнить Динамо Загреб которое Аталанта 4-0, киевлянам точно бы 10 набили и Лугано и с села
    Колос украинского села сравнил зофенхаем не село а деревня и относится не к деревни)))))вам не стыдно в будке сидите и не лайте)) проиграть украинскому селу это надо постараться))))
    проиграли селу-плохо,спору нет
    игры с Лугано не красят Динамо-спору нет
    но вопрос,влет Баварии 0-7-что это?
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 15:50
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Шевченко, 24.09.2020 15:46
    вашу игру с новичком лиги все уже видели вчера, даyн обоссаный. Вас уже обассывают в чукре все кому не лень и Колос тоже скоро обоссыт, не переживай, в следующем очном матче трех пенок не будет
    Мы колос на уровень сильней чем был два месяца назад, 3-1 вынесли пару недель назад а вы под хвост 2-0 под хвост получили))))
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 15:49
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Шевченко, 24.09.2020 15:46
    вашу игру с новичком лиги все уже видели вчера, даyн обоссаный. Вас уже обассывают в чукре все кому не лень и Колос тоже скоро обоссыт, не переживай, в следующем очном матче трех пенок не будет
    Новичок в том году вас обоссал 2-0,а мы то в ничью в этом ))не лай собака покусанаяяяя
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 24.09.2020 15:46
    +1
    Maks7777, 24.09.2020 15:42
    Обоссал вас ,Колоссс села а вы тут прыгаете и радуетесь это же надо с села вам под хвост надавал ))Это просто треш,мы через месяц 3-1 вынесли это село и Оно на уровень выше стало)) а вы отсосали капетально))))заакройся в будет обосрано обосоный и лай)))
    вашу игру с новичком лиги все уже видели вчера, даyн обоссаный. Вас уже обассывают в чукре все кому не лень и Колос тоже скоро обоссыт, не переживай, в следующем очном матче трех пенок не будет
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 15:43
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    SEMIRAMID, 24.09.2020 15:38
    Так Борисфен с Борисполя из под Киева в 1995 году и в хвост и в гриву драли горняков в Чукре: 4:0 (дома) и 3:2 (в Донецке)! Аж 7:2 в итоге в одном чемпионате!
    С под Киева,,,и село )))))1.5 тысяч начисление столицу вынесло ,,это ужас в будке наверно долго сидеть после этого позора ввам !!!!
    AK_228
      AK_228, 24.09.2020 15:42
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    SEMIRAMID, 24.09.2020 15:38
    Так Борисфен с Борисполя из под Киева в 1995 году и в хвост и в гриву драли горняков в Чукре: 4:0 (дома) и 3:2 (в Донецке)! Аж 7:2 в итоге в одном чемпионате!
    расскажи, что было в 1972?!
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 15:42
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Шевченко, 24.09.2020 15:38
    максимка четыре шестерки, да угомонись уже ты, тебя обоссали уже, а ты еще хочешь. Ипанутый уебан
    Обоссал вас ,Колоссс села а вы тут прыгаете и радуетесь это же надо с села вам под хвост надавал ))Это просто треш,мы через месяц 3-1 вынесли это село и Оно на уровень выше стало)) а вы отсосали капетально))))заакройся в будет обосрано обосоный и лай)))
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 24.09.2020 15:38
    +1
    максимка четыре шестерки, да угомонись уже ты, тебя обоссали уже, а ты еще хочешь. Ипанутый уебан
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 24.09.2020 15:38
    +1
    Maks7777, 24.09.2020 15:33
    Колосс дома с села под хвост два месяца назад.......это что то ))))
    Так Борисфен с Борисполя из под Киева в 1995 году и в хвост и в гриву драли горняков в Чукре: 4:0 (дома) и 3:2 (в Донецке)! Аж 7:2 в итоге в одном чемпионате!
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 15:36
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    SEMIRAMID, 24.09.2020 15:30
    Как не вспомнить 2011 году и группу Шахтера с Порто, Зенитом и...киприотским Апоэлем! Шахтер примудрился в самой слабой группе занять аж почетное 4 место!
    Мда гранды европейского футбола полесье колосс Карпаты ну конечно Лугано дали понюхать вам ,,,это уровеньь
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 15:33
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    SEMIRAMID, 24.09.2020 15:30
    Как не вспомнить 2011 году и группу Шахтера с Порто, Зенитом и...киприотским Апоэлем! Шахтер примудрился в самой слабой группе занять аж почетное 4 место!
    Колосс дома с села под хвост два месяца назад.......это что то ))))
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 15:32
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    erty, 24.09.2020 15:30
    ну так и мега гранд Загреб отпетушарил Шахтер или две ничьи с ними мегодостижение Шахтера?
    Сравнить Динамо Загреб которое Аталанта 4-0, киевлянам точно бы 10 набили и Лугано и с села
    Колос украинского села сравнил зофенхаем не село а деревня и относится не к деревни)))))вам не стыдно в будке сидите и не лайте)) проиграть украинскому селу это надо постараться))))
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 24.09.2020 15:30
    0
    Maks7777, 24.09.2020 15:27
    Да не Лугано остановило Динамо ,кажется Динамо сыграв вничью остановило гранд европейского футбола непобедимое Лугано))))))
    Как не вспомнить 2011 году и группу Шахтера с Порто, Зенитом и...киприотским Апоэлем! Шахтер примудрился в самой слабой группе занять аж почетное 4 место!
    erty
      erty, 24.09.2020 15:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 24.09.2020 15:27
    Да не Лугано остановило Динамо ,кажется Динамо сыграв вничью остановило гранд европейского футбола непобедимое Лугано))))))
    ну так и мега гранд Загреб отпетушарил Шахтер или две ничьи с ними мегодостижение Шахтера?
    AK_228
      AK_228, 24.09.2020 15:29
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 24.09.2020 15:26
    Селу Шахтер точно не проигрывал не разу,,,))))))уровеньььььььь
    Хоффенхайм
    erty
      erty, 24.09.2020 15:28
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 24.09.2020 15:26
    Селу Шахтер точно не проигрывал не разу,,,))))))уровеньььььььь
    все еще впереди !Но есть такая фишка-ШАХТЕР ГРОМЯТ В КАЖДОМ ПЯТОМ МАТЧЕ:
    выходит сам Шахтер "село".
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 15:27
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    erty, 24.09.2020 15:26
    конечно не выйти из группы,где ртом уже прошли Аталанту и Загреб-это феерично!
    Да не Лугано остановило Динамо ,кажется Динамо сыграв вничью остановило гранд европейского футбола непобедимое Лугано))))))
    AK_228
      AK_228, 24.09.2020 15:27
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    erty, 24.09.2020 15:24
    тоесть вничью незнамо с кем это лучше с командой,которую теперь в Европе знают?ну это классика-"ДЕБИЛ" ВЫ БАТЕНЬКА пля!
    Шмоня, ты как был "грамотеем" тупым, так им и остался
    erty
      erty, 24.09.2020 15:27
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 24.09.2020 15:25
    Лугано Лугано остановило ДК))
    ну остановило всякое бывает-это футбол
    BobchuK
      BobchuK, 23.09.2020 23:54
    +46
    Просто чёрный день сегодня у ватников и других отбросов общества .
    С победой лучшая команда Украины
    Михаил Степанов
      Михаил Степанов, 23.09.2020 23:54
    +36
    Хорошо что победили, но этот Гент надо просто выносить!
    Arius
      Arius, 23.09.2020 23:55
    +31
    Будь посмелее, могли бы обеспечить выход сегодня, но и так для ДК ( после годов простоя и позора ), хороший результат!
    Tospokitos
      Tospokitos, 23.09.2020 23:54
    +28
    Нужно было забивать больше , но есть что есть . С победой Динамо, главное не обложатся в ответном матче
    vital
      vital, 23.09.2020 23:54
    +22
    Що тут скажеш: Динамо і українських вболівальників із перемогою, а Безуса в збірну, за сприяння українській команді
    Дима Чуйко
      Дима Чуйко, 23.09.2020 23:55
    +21
    Нет второго форварда, с победой
    Mac_Gyver
      Mac_Gyver, 23.09.2020 23:54
    +20
    Тимофеюк, выходи!
    wicker
      wicker, 23.09.2020 23:53
    +19
    1. з пeрeмогою.
    2.циган цигану око нe вибeрe.
    3. нeгайно воротнiка - нeгайно/ Рiзник iз Полтави.
    jekаfunny
      jekаfunny, 23.09.2020 23:55
    +17
    Коментар згорнуто. Показати
    Хорошо, если бы не последние 15 минут первого тайма - было бы отлично
    Возможно была установка ,отдать мяч после гола , возможно не хватает ещё физики.
    В любом случае главное победа , ждём ответку !!!
    Roma Junior
      Roma Junior, 23.09.2020 23:54
    +17
    Сейчас местные шахтеры будут плакать про шубы Суркмса в Бельгии. Вперед Рух!!!!
    Cityzen83
      Cityzen83, 23.09.2020 23:55
    +16
    Спасибо деду за победу!!!
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 23.09.2020 23:55
    +14
    Уверенно, почти не дали шансов Генту... Есть отличные шансы на группу ЛЧ, всех с победой!
    DK1961
      DK1961, 23.09.2020 23:54
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    С победой!
    Oleg Savchuk
      Oleg Savchuk, 24.09.2020 00:03
    +13
    Всіх українців вітаю з перемогою!
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 23.09.2020 23:59
    +13
    Яремчук сломался, Безус 2 желтые. Ждал автогола от Пластуна...
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 23.09.2020 23:58
    +13
    Спасибо, Ромка Безус - ты настоящий друг.
    В трудную минуту помог на все 100%.
    Дмитрий Украинский
      Дмитрий Украинский, 23.09.2020 23:55
    +12
    в большинстве нужно было играть не поперек поля, а вдоль и делать больше разрезных передач на забегание и если по центру в разрез на ход то нападающий должен быть, а если на фланг вразрез, то передачу оттуда перенаправлять прострелом в центр. А они играли тупо поперек все и как будто тянули время, хотя у них преимущество...
    jekаfunny
      jekаfunny, 24.09.2020 00:01
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Олег Тимофеюк, 23.09.2020 23:59
    Ну всё бл, вот так победа, а какая красивая и с каким топовым соперником. Молодцы, прыгали небось все два тайма, вашим позорникам помогли чуток. Не, вы пройдёте в группу, я это сразу написал, это даже хорошо, вот там уже весело будет с реальными топ соперниками. Радуйтесь прыгуны, благо радоваться осталось не сильно долго.
    Ты ж писал что не пройдем , терпила , что ж ты переобуваешься находу
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 23.09.2020 23:57
    +11
    Жаль, что не забили третий, шансы и возможности были. По-моему, не хватило ЖЕЛАНИЯ. Ибо много кружили "вокруг да около" штрафной, а вот обострений делали мало.
    А так - молодцы, что выиграли и набрали очки в рейтинг, очень нужные после выигрыша австрийцев вчера (которых "отпускать" в этом сезоне никак нельзя).
    Они и на начало следующего сезона - пока что оказываются впереди нас, а ведь надо бы их еще в ЭТОМ сезоне - догнать и обогнать!
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 23.09.2020 23:56
    +11
    Дома не расслабляться и у нас наконец-то будет 2 команды от Украины в группе лч!