23.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Гент – Динамо – 1:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма першого поєдинку раунду плей-оф Ліги чемпіонів

Гент – Динамо – 1:2. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/kaagent

У середу, 23-го вересня, відбудеться перший матч плей-оф раунду Ліги чемпіонів, в якому «Гент» прийматиме київське «Динамо». Поєдинок пройде в Генті на стадіоні «Геланко Арена», початок - о 22:00 за київським часом.

Київський клуб веде боротьбу за потрапляння до групового турніру головного клубного євротурніру, і на шляху до мети у команди Мірчі Луческу знаходиться бельгійський бар'єр. У 2010 році «Гент» і «Динамо» зустрічалися в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів і тоді «біло-сині» двічі обіграли суперників (3:0 і 3:1). Цікаво, що Денис Бойко є єдиним гравцем у складах обох команд, який брав участь в тих поєдинках. Перед протистоянням в Генті кияни здобули непросту перемогу над ПФК «Львів» з рахунком 3:1, а «буйволи» в своїй національній першості здобули мінімальну перемогу над «Мускроном».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Гент» - «Динамо». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу кваліфікації Ліги чемпіонів між командами Гент і Динамо, який пройде 23 вересня у Бельгії.
    • 5.26% (17)
      1. Велика перемога Гента
    • 11.46% (37)
      2. Мінімальна перемога Гента
    • 28.79% (93)
      3. Нічия
    • 42.41% (137)
      4. Мінімальна перемога Динамо
    • 12.07% (39)
      5. Велика перемога Динамо
    Результати опитування Проголосували — 323
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 24.09.2020 00:19
    0
    а вобще луч заставил бегать даже это и вытянул дк в группу лч хотя это еще неточно) и наверное надо признать впервые за много лет не стыдно за ДК тем лучше тем сильней наш чемпионат!
    A.V.
      A.V., 24.09.2020 00:18
    0
    З приходом Мірчі, полосаті пердаки плавляться, як віск. А в кінці чемпіонату можна збудувати нову українську церкву (бо воску буде забагато). І викупити бюст Мірчі у Хамета не за копійки, а за реальну ціну (Бо Луч - Людина, на відміну від Скотини). Його успіхи заслуговують на повагу на рівні нашого метра. Перші в цьому переконаються полосаті жуки з путанською пропиською.
    Maks7777
      Maks7777, 24.09.2020 00:14
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    erty, 23.09.2020 23:57
    конечно языком молотить не мешки тащить,ты уже догнал сегодня,так что завали епало и сопи в две дырки
    Куда догонять ,,вас не догонишь почти в 30, очей шахтер вас опустиллл ..с вами лучше не гонятся Колосу летите Карпатам)))
    erty
      erty, 24.09.2020 00:03
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    romanchik.8409, 24.09.2020 00:02
    Фантазёр наверное какой то сказал про ПСЖ...
    Maks7777, 23.09.2020 23:41 -7
    Андрей Овчаренко, 23.09.2020 23:39
    Как же блохастому ватному сброду пердачину рвет, а у меня ставки одна за другой сегодня играют, двойной кайф!
    Попрыгай может заваняет подгорит у тя ещё большее,,колоссс не снится с луганоо!!Скоро будешь ставить Динамо -псж ,на Динамо с +10)))))
    A.V.
      A.V., 24.09.2020 00:02
    0
    Maks7777
    А відсмоктати у Містера слабо? А прийдеться, проте. Сосніть на ніч. Звучить риторично, проте, вам по джбану. Гарної ночі, вагінику.
    romanchik.8409
      romanchik.8409, 24.09.2020 00:02
    0
    erty, 23.09.2020 23:46
    а кто сказал,что ПСЖ попадет Динамо?
    Фантазёр наверное какой то сказал про ПСЖ...
    ALud
      ALud, 24.09.2020 00:02
    +2
    Тренерська перемога, з футболістів практично виділити нікого - ні інціативи, ні великого бажання проявити себе на користь команди, ні, тим паче, чогось такого, через неможу вони не продемонстрували. Сама гра, як така, в команди поки щр сіренька. Єдине, що чітко виконуються тренерські настанови і відчувається дисципліна в грі, але без проявів ефективних індивідуальних дій футболістів, так і будемо констатувати - тренер, тренер, тренер... втім, надія жевріє.
    stopor2016
      stopor2016, 24.09.2020 00:00
    +1
    Maks7777, 23.09.2020 23:53
    Прыгуны,, допрыгалисььь))),Гент это им не Карпаты с Лугано и колосом))пусть кофы набирают ..ну. Конечно антирекорд. Побьют 10_15 проопустят от кого-то в групее ,ну хоть посмееемся пока они прыгают))
    Гент конечно слабее РУ-ХА -ХА-ХА-ХА !!! Сосать !!!!!!!!!!!
    Eten55
      Eten55, 23.09.2020 23:59
    -2
    Пакетик с волшебной мамальігой от Луча таки попал в раздевалку Гента к засланьім казачкам.)
    stopor2016
      stopor2016, 23.09.2020 23:58
    +3
    Maks7777, 23.09.2020 23:55
    В Меньшенстве)))в ничьюю))ребята колос вас надрючил с Карпатами))так уже заткнитесь))
    Сосать ! Мы на втором месте , а ты - на 6-м!
    erty
      erty, 23.09.2020 23:57
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    an52, 23.09.2020 23:55
    Соснул?
    захлебнулся он
    erty
      erty, 23.09.2020 23:57
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 23.09.2020 23:55
    В Меньшенстве)))в ничьюю))ребята колос вас надрючил с Карпатами))так уже заткнитесь))
    конечно языком молотить не мешки тащить,ты уже догнал сегодня,так что завали епало и сопи в две дырки
    PFCLviv
      PFCLviv, 23.09.2020 23:56
    +4
    Молодці Динамо !
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 23.09.2020 23:56
    +1
    Слабовато отрезок в большинстве провели(
    an52
      an52, 23.09.2020 23:55
    +4
    Maks7777, 23.09.2020 23:53
    Прыгуны,, допрыгалисььь))),Гент это им не Карпаты с Лугано и колосом))пусть кофы набирают ..ну. Конечно антирекорд. Побьют 10_15 проопустят от кого-то в групее ,ну хоть посмееемся пока они прыгают))
    Соснул?
    Ya H
    online
      Ya H, 23.09.2020 23:55
    +5
    Сепарьки хором соснули.
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 23.09.2020 23:55
    +5
    Де Пена - ТОП
    Maks7777
      Maks7777, 23.09.2020 23:55
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    erty, 23.09.2020 23:51
    так вы же с Рухом ничья,это похлеще проиграть Карпатам
    В Меньшенстве)))в ничьюю))ребята колос вас надрючил с Карпатами))так уже заткнитесь))
    fifadinamo
      fifadinamo, 23.09.2020 23:54
    +4
    Лаптеголовые спатки, это не ваш день . Спасибо что помогали как могли
    erty
      erty, 23.09.2020 23:54
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 23.09.2020 23:50
    Догонит и обгонит ,,куда же нам,мы же Карпатам и Колосу не проигрываем))
    такие,как ты писюны газированые уже сегодня обещали догнать,догнали?
    Darkness1984
      Darkness1984, 23.09.2020 22:16
    +9
    olexyn, 23.09.2020 22:12
    фарт почався. Якщо не зпугнуть... Бо без ВАРу, справді би - офсайд, і все, і всі суперечки лише в тирнеті, але після матчу
    Зачем тогда вар? При чем тут фарт?
    pricolist
      pricolist, 23.09.2020 23:53
    +8
    Молодцы ребята. Респект Мирче
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 23.09.2020 22:25
    +8
    Яремчук с поля убежал, думает ну вас нахер с такой игрой
    jekаfunny
      jekаfunny, 23.09.2020 23:53
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Predator, 23.09.2020 23:48
    Интересно сколько шуб Безусу дали чтоб он красную получил. Позорная помойка не может так выиграть
    Как у лошья горит то
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 23.09.2020 23:19
    +7
    Молодец, Мирча - увидел, что Родригешу тяжело на карточке в отборе играть.
    Arius
      Arius, 23.09.2020 23:12
    +7
    Еще Пластун должен пеналь привезти!
    dd dent
      dd dent, 23.09.2020 22:25
    +7
    Maks7777, 23.09.2020 22:24
    Мирча с гомна хоть что то создаёт молодец,хоть начнут бороться интрига будет в чемпионате ,шахта вам уже фору дала.
    Да хватит тут с твоей шахтой, не до того
    viktor112007
      viktor112007, 23.09.2020 22:11
    +7
    Єєє, чистий гол, нема базару
    DK1961
      DK1961, 23.09.2020 22:10
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Первый пошёл!
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 23.09.2020 23:45
    +6
    Луческу, первый тренер за долгое время, которому не приходится извинятся и оправдываться после матчей Динамо, и говорить что все будет, нужно время, он делает результат, браво Мистер!!!!
    Alex86 1
      Alex86 1, 23.09.2020 23:23
    +6
    Безус красная, Яремчук ушел ... наши пытаются помочь ДК как могут
    viktor112007
      viktor112007, 23.09.2020 23:18
    +6
    треба забивати ще 1, а краще 2. і вже шансів у Гента в Києві відігратись не буде
    pricolist
      pricolist, 23.09.2020 23:13
    +6
    Безус свой пацан
    Slavanacii
      Slavanacii, 23.09.2020 22:58
    +6
    Очевидно знову хтось забув закрити хлів. Свинособак хоч греблею гати ))
    Семен Фонсеко
      Семен Фонсеко, 23.09.2020 22:43
    +6
    Maks7777, 23.09.2020 22:36
    Так вы же прыгаете за декоммунизацииию забудьте то Динамо СССР ,это не ваше это динамо советов
    прыгать это лучше чем сосать от чеченов в родном донецке и как крысы сбегать на пмж в киев
    dd dent
      dd dent, 23.09.2020 22:20
    +6
    Хрена се шаг вперёд Ребров сделает если выведет в лч венгров, они там ему памятник поставить должны будут! Хотя они и так уже прошли супер команды по венгерским меркам
    Evil
      Evil, 23.09.2020 22:16
    +6
    Ференцварош повел в счете - браво Серега!
    dd dent
      dd dent, 23.09.2020 22:13
    +6
    Резвый старт какой, главное только на свою половину не садится, а развивать успех дальше, пусть и на контрах даже
    Diego Armando
      Diego Armando, 23.09.2020 22:13
    +6
    По ходу перший пішов?)
    футфан
      футфан, 23.09.2020 22:12
    +6
    Не хочу забігати наперед, але це величезний крок до групи ЛЧ. Караваєв молодець!!! Ну і Супряга не підвів!!!