24.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Баварія - Севілья - 2:1. Текстова трансляція матчу

Текстова трансляція поєдинку Суперкубка УЄФА

Баварія - Севілья - 2:1. Текстова трансляція матчу
© https://twitter.com/fcbayern

Суперкубок УЄФА

Баварія - Севілья - 2:1

 Горецка (34), Хави Мартинес (114) - Окампос (13, пен.)

Баварія: Нойєр, Павар, Лукас, Зюле, Алаба, Горецка, Кімміх, Сане, Гнабрі, Мюллер, Левандовскі

Запас: Нюбель, Хаві Мартінес, Кюізанс, Зіркзее, Боатенг, Девіс, Толіссо, Файн, Тілльман, Річардс, Мусіала

Севілья: Буну, Ескудеро, Кунде, Дієго Карлос, Навас, Ракітіч, Фернандо, Хордан, Окампос, де Йонг, Сусо

Запас: Вацлік, Хаві Діас, Серхі Ромес, Гудель, Мунір, Оскар Родрігес, Ен-Несірі, Акунья, Олівер Торрес, Васкес, Фернандес, Хіль

Арбітр: Ентоні Тейлор (Англія)

Стадіон: «Пушкаш Арена», Будапешт

В четвер 24 вересня у Будапешті відбудеться матч за Суперкубок УЄФА, в якому зустрінуться переможець Ліги чемпіонів сезону 2019-2020 років мюнхенська «Баварія» і володар Кубка УЄФА іспанська «Севілья».

Німецький клуб за всю історію розіграшу цього трофею чотири рази брав участь у вирішальному поєдинку і тільки один раз досяг перемоги. Було це у 2013 році, коли «Баварія» в серії пенальті обіграла англійський «Челсі» (основний і додатковий час завершилися внічию 2:2). Також одна перемога, але в п'яти фіналах у іспанського клубу. Успіху севільці домоглися, вигравши з рахунком 3:0 у своїх співвітчизників з «Барселони» в 2006 році. А ось в період з 2014 по 2016 роки тричі іспанці програвали в матчах за Суперкубок переможцям Ліги чемпіонів, відповідно «Реалу» 0:2, «Барселоні» в додатковий час 4:5 і вдруге «Реалу», причому знову в овертаймі 2:3 .

Матч Баварія - Севілья пройде в столиці Угорщини на стадіоні «Ференца Пушкаша». Початок гри о 22.00. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку за цим посиланням.

ПРОГНОЗ І АНОНС МАТЧУ БАВАРІЯ - СЕВІЛЬЯ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 25.09.2020 00:36
    0
    Добре, що виграли, а могли і програти при такій тотальній перевазі... Але Бог є на світі.
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 25.09.2020 00:15
    0
    Trollface, 24.09.2020 22:18
    Бавария должна забить 4 гола.
    да да
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 25.09.2020 00:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Севилья команда настроения, которая в отдельно взятом матче может вынести любого
    Mr.Budd
      Mr.Budd, 25.09.2020 00:01
    +1
    Нойер игрок матча, однозначно
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 23:48
    +1
    Цинично поставил на желтые и угловые в этом матче и все норм
    Predator
      Predator, 24.09.2020 23:11
    +1
    Trollface, 24.09.2020 22:18
    Бавария должна забить 4 гола.
    А почему не 10? Или если раз Бавария выиграла 8:2, то всегда будет побеждать с крупным счётом. не удивлюсь если она проиграет
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 24.09.2020 23:02
    0
    Surkisbravo!, 24.09.2020 22:55
    Ненавиджу Баварію! Тому всім серцем за Севілью! Але, переглянувши 1 тайм, змушений визнати, що німці виглядають на голову вище...
    Та то ж фінал, а Севілья грає до 91 хвилини, Баварія паде. Мені пофіг на них обох,я вболіваю за слабшого
    Surkisbravo!
      Surkisbravo!, 24.09.2020 22:55
    0
    Ненавиджу Баварію! Тому всім серцем за Севілью! Але, переглянувши 1 тайм, змушений визнати, що німці виглядають на голову вище...
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 24.09.2020 22:19
    -1
    Ну вот мечты начинают сбыватся
    Trollface
      Trollface, 24.09.2020 22:18
    0
    Бавария должна забить 4 гола.
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 24.09.2020 21:37
    +1
    Думаю Севилья должна вставить Баварии и букмекерам, тем более один матч. Помню помню как Манчестер вставил Баварии 2-1, и помню помню кто вставил Манчестеру 2-1.
    У Баварии 6 лиг чемпионов, а у Севильи 6 лиг Европы.
    У Баварии 1 суперкубок , а у Севильи тоже 1 суперкубок.
    Romper la granja colectiva alemana. Delantero Sevilla!!!
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 25.09.2020 00:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Севилья команда настроения, которая в отдельно взятом матче может вынести любого
    Mr.Budd
      Mr.Budd, 25.09.2020 00:01
    +1
    Нойер игрок матча, однозначно
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 23:48
    +1
    Цинично поставил на желтые и угловые в этом матче и все норм
    Predator
      Predator, 24.09.2020 23:11
    +1
    Trollface, 24.09.2020 22:18
    Бавария должна забить 4 гола.
    А почему не 10? Или если раз Бавария выиграла 8:2, то всегда будет побеждать с крупным счётом. не удивлюсь если она проиграет
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 24.09.2020 21:37
    +1
    Думаю Севилья должна вставить Баварии и букмекерам, тем более один матч. Помню помню как Манчестер вставил Баварии 2-1, и помню помню кто вставил Манчестеру 2-1.
    У Баварии 6 лиг чемпионов, а у Севильи 6 лиг Европы.
    У Баварии 1 суперкубок , а у Севильи тоже 1 суперкубок.
    Romper la granja colectiva alemana. Delantero Sevilla!!!
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 25.09.2020 00:36
    0
    Добре, що виграли, а могли і програти при такій тотальній перевазі... Але Бог є на світі.
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 25.09.2020 00:15
    0
    Trollface, 24.09.2020 22:18
    Бавария должна забить 4 гола.
    да да
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 24.09.2020 23:02
    0
    Surkisbravo!, 24.09.2020 22:55
    Ненавиджу Баварію! Тому всім серцем за Севілью! Але, переглянувши 1 тайм, змушений визнати, що німці виглядають на голову вище...
    Та то ж фінал, а Севілья грає до 91 хвилини, Баварія паде. Мені пофіг на них обох,я вболіваю за слабшого
    Surkisbravo!
      Surkisbravo!, 24.09.2020 22:55
    0
    Ненавиджу Баварію! Тому всім серцем за Севілью! Але, переглянувши 1 тайм, змушений визнати, що німці виглядають на голову вище...
    Trollface
      Trollface, 24.09.2020 22:18
    0
    Бавария должна забить 4 гола.