Юрій ВЕРНИДУБ: «Зоря була набагато ближче до перемоги, ніж Шахтар»

Колишній тренер луганчан вважає, що рідна команда знову буде боротися за призові місця

Юрій ВЕРНИДУБ: «Зоря була набагато ближче до перемоги, ніж Шахтар»
© ФК Зоря. Юрій Вернидуб

Колишній тренер «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував гру луганчан в матчі третього туру УПЛ проти донецького «Шахтаря» (2:2).
 
- Дуже сподобався футбол. Думаю, «Зоря» дуже добре виглядала. Вона була набагато ближчою до перемоги, ніж «Шахтар».
 
- Після двох невдалих матчів в чемпіонаті за рахунок чого «Зоря» зібралася на такого потужного суперника?
- «Зоря» і так показувала непогану гру. З «Десною» був тайм непоганий, з тим же «Маріуполем». Думаю, все поправиться, вони знову будуть боротися за призові місця. Думаю, пройде турів 5-6, гравці зіграються і «Зоря» все поправить. Упевнений на 100%.
 
- Які у вас найближчі плани?
- Поки відпочиваю. А там життя покаже, - сказав Вернидуб.

Нагадаємо, Вернидуб очолював «Зорю» з 2011 по 2019 роки, після чого перейшов у солігорський «Шахтар». В кінці серпня 54-річний фахівець завершив співпрацю з клубом з Білорусі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — FootballHub

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 21.09.2020 13:45
    -1
    Олег Тимофеюк, 21.09.2020 12:15
    Этот клоун никому не нужный уже не знает что сказать.
    Шлюха иди цитируй Леона, за его комментарий !!!
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 21.09.2020 13:25
    +1
    вот сидит без работы и дальше пусть сидит не надо себя супер тренером и экспертом считать
    KARABAS55
      KARABAS55, 21.09.2020 12:47
    +1
    Первый гол ЗАРИ - ошибка Трубина, второй-пеналь натянутый,. Ну да, ближе.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 21.09.2020 12:26
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Наркоман просто. Слов нет. Ближе в чем? Штрафной был опасный. У шахты 5-6 отличных моментов. Штанга
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 21.09.2020 12:15
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Leo Leo, 21.09.2020 10:30
    Гандольеро,какой ближе??? Моментов было больше у Шахты,все видели! Вот к чему это?
    Не зря ссаными тряпками погнали...
    Этот клоун никому не нужный уже не знает что сказать.
    APL
    online
      APL, 21.09.2020 11:48
    -3
    Петя Рудик, 21.09.2020 11:32
    Я взагалі то про Зорю, де була їхня гра в попередніх матчах?
    Тобто Це Вернидуб забирав очки в ДК а не Зоря
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 21.09.2020 11:32
    -7
    APL, 21.09.2020 11:30
    А з чого ти взяв, що він "Динамівська підстилка"? Ти подивися скільки він раз в ДК очки відбирав, а тоді вже пиши всяку ху...йню
    Я взагалі то про Зорю, де була їхня гра в попередніх матчах?
    APL
    online
      APL, 21.09.2020 11:30
    +6
    Петя Рудик, 21.09.2020 11:12
    Динамівська підстилка лише проти Шахти рубається
    А з чого ти взяв, що він "Динамівська підстилка"? Ти подивися скільки він раз в ДК очки відбирав, а тоді вже пиши всяку ху...йню
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 21.09.2020 11:12
    -13
    Динамівська підстилка лише проти Шахти рубається
    Leo Leo
      Leo Leo, 21.09.2020 10:30
    -17
    Гандольеро,какой ближе??? Моментов было больше у Шахты,все видели! Вот к чему это?
    Не зря ссаными тряпками погнали...
    digsum
      digsum, 21.09.2020 10:07
    +4
    Готовый тренер для Днепр-1, что тут думать
    APL
    online
      APL, 21.09.2020 11:30
    +6
    Петя Рудик, 21.09.2020 11:12
    Динамівська підстилка лише проти Шахти рубається
    А з чого ти взяв, що він "Динамівська підстилка"? Ти подивися скільки він раз в ДК очки відбирав, а тоді вже пиши всяку ху...йню
    digsum
      digsum, 21.09.2020 10:07
    +4
    Готовый тренер для Днепр-1, что тут думать
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 21.09.2020 13:25
    +1
    вот сидит без работы и дальше пусть сидит не надо себя супер тренером и экспертом считать
    KARABAS55
      KARABAS55, 21.09.2020 12:47
    +1
    Первый гол ЗАРИ - ошибка Трубина, второй-пеналь натянутый,. Ну да, ближе.