ФЕДИК: «Коли випадають основні гравці, то дуже важко готувати команду»

Наставник «Руха» – про поразку від «Колоса»

ФЕДИК: «Коли випадають основні гравці, то дуже важко готувати команду»
© ФК Рух. Іван Федик

Головний тренер львівського «Руха» Іван Федик прокоментував поразку від «Колоса» (1:2) в матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги.

«Наша помилка була в тому, що ми пропустили два голи на початку гри і після цього прийшлося дещо змінювати й робити заміни. Гравці потихенько повертаються в оптимальну фізичну форму, але дуже повільно. 

Коли випадають основні гравці, то дуже важко готувати команду. У нас триває пошук футболістів. Як воно буде – побачимо», - сказав Федик.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Рух Львів

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.09.2020 11:58
    0
    wicker, 21.09.2020 11:38
    Вітька, шо радієш, обс...ираєтесь в аматорах і радієш!
    wicker
      wicker, 21.09.2020 11:38
    -1
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.09.2020 10:53
    -3
    Dmytro Dmytro, 21.09.2020 08:05
    Вівці!
    Так ви вівці ван.ючки!
    Шо то вас баранів так ковбасить тут сьогодні?!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 21.09.2020 09:38
    -1
    Команда не готова грати на такому рівні. Іван з таким підбором гравців нічого не світить. Глухе останнє місце. Шкода, була думка що президент команди вкладе кошти в досвідчених гравців. З чорними не виходьте на поле. Аж страшно за результат.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 21.09.2020 09:31
    -1
    Dmytro Dmytro, 21.09.2020 08:05
    Вівці!
    А ти хто, подивись на себе в зеркало. При чому Рух до цього слова.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 21.09.2020 09:15
    0
    Дуже відчувається різниця між командами, які потрапили в УПЛ за бабло, а які вибороли право своєю грою. Той же Львів (чи то Верес!!???). Довго протягнув? Все цяцька набридла, бізнес-план по масовому продажу бразильців (хоча таких як вони привозили пучками нікому і безкоштовно не потрібно) провалився і все тю-тю знову до нижчих ліг до кращих часів та нових "геніальних" бізнес-планів.... Така ж доля чекає і Рух з Минаєм. Іграшка набридне, гроші закінчаться ( не на з/п, а на купівлю результатів в окремих матчах) і буде львівсько-закарпатське протистояння Карпати-Руз-Минай...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 21.09.2020 09:09
    +3
    Олені, ви би не "каруселі закулісні" крутили в першій лізі, а думали би як гратиме не в УПЛ. Продовжується пошук гравців.. Так давно вже потрібно було підшукати рівноцінну заміну основним. Чи вони думали, що УПЛ то так як в Першій лізі...
    stopor2016
    online
      stopor2016, 21.09.2020 09:08
    0
    У Колоса с самого начала было 9!!!! не основных!
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 21.09.2020 08:05
    +1
    Вівці!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 21.09.2020 09:09
    +3
    Олені, ви би не "каруселі закулісні" крутили в першій лізі, а думали би як гратиме не в УПЛ. Продовжується пошук гравців.. Так давно вже потрібно було підшукати рівноцінну заміну основним. Чи вони думали, що УПЛ то так як в Першій лізі...
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 21.09.2020 08:05
    +1
    Вівці!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.09.2020 11:58
    0
    wicker, 21.09.2020 11:38
    Вітька, шо радієш, обс...ираєтесь в аматорах і радієш!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 21.09.2020 09:15
    0
    Дуже відчувається різниця між командами, які потрапили в УПЛ за бабло, а які вибороли право своєю грою. Той же Львів (чи то Верес!!???). Довго протягнув? Все цяцька набридла, бізнес-план по масовому продажу бразильців (хоча таких як вони привозили пучками нікому і безкоштовно не потрібно) провалився і все тю-тю знову до нижчих ліг до кращих часів та нових "геніальних" бізнес-планів.... Така ж доля чекає і Рух з Минаєм. Іграшка набридне, гроші закінчаться ( не на з/п, а на купівлю результатів в окремих матчах) і буде львівсько-закарпатське протистояння Карпати-Руз-Минай...
    stopor2016
    online
      stopor2016, 21.09.2020 09:08
    0
    У Колоса с самого начала было 9!!!! не основных!