Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «Мені дуже приємно повернутися в свою рідну країну»

Форвард «Колоса» – про перемогу над «Рухом»

Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «Мені дуже приємно повернутися в свою рідну країну»
© ФК Колос. Євген Селезньов

Нападник «Колоса» Євген Селезньов прокоментував перемогу над «Рухом» (2:1) в матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги.

«Емоції наразі позитивні. Я дуже добре себе відчуваю. Ми у Львові, і ми спілкуємося зараз українською мовою! Мені дуже приємно повернутися у свою рідну країну. І я сказав на представленні у «Колосі», що бажаю побити рекорд за голами.

І мені приємно, що наша команда виграла 2:1, і це дуже важливо для нас, важливі три очки. І мене приємно це відчувати як гравцю нашого клубу.

Мені дуже приємно, що вболівальники прийшли дивитися матч чемпіонату України, і я можу тільки запросити всіх кожну гру відвідувати наш футбол. Така атмосфера дуже приємна і футболістам, і президентам, і вболівальникам», - сказав Селезньов.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Колос

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
      Bolshoi, 21.09.2020 08:27
    -1
    Для кацапёнка разговаривать на украинском, это как страшная пытка
    Bolshoi
      Bolshoi, 21.09.2020 08:25
    -3
    Мы во Львове, и мы общаемся сейчас на украинском языке! Мне очень приятно вернуться в свою родную страну.
    --------------------
    В глазах кротовских тролей ты рагуль
    BekXan
      BekXan, 21.09.2020 07:37
    +5
    Саша Зардунов, 21.09.2020 05:26
    Хммм... впервые футболисты говорят, что приятно общаться на украинском
    Ну так переобулся включил дурачка и всё гут.Но по сути как был д@рьмом так и остался.
    dgurkis
      dgurkis, 21.09.2020 07:15
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Жена, ты царь!
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 21.09.2020 07:10
    +2
    Он даже не моргает!!! Интересно, а своему кенту Ярику он рассказывал про то что ему понравилось вернуться в Украину и семью есть чем кормить... Балабол!!!
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 21.09.2020 05:26
    +5
    Хммм... впервые футболисты говорят, что приятно общаться на украинском
    BekXan
      BekXan, 21.09.2020 07:37
    +5
    Саша Зардунов, 21.09.2020 05:26
    Хммм... впервые футболисты говорят, что приятно общаться на украинском
    Ну так переобулся включил дурачка и всё гут.Но по сути как был д@рьмом так и остался.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 21.09.2020 05:26
    +5
    Хммм... впервые футболисты говорят, что приятно общаться на украинском
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 21.09.2020 07:10
    +2
    Он даже не моргает!!! Интересно, а своему кенту Ярику он рассказывал про то что ему понравилось вернуться в Украину и семью есть чем кормить... Балабол!!!
    dgurkis
      dgurkis, 21.09.2020 07:15
    0