20.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Колос на виїзді без проблем здолав Рух

Команда з Ковалівки піднялася на третє місце в турнірній таблиці

Колос на виїзді без проблем здолав Рух

Після великої поразки в  минулому турі головний тренер «Руху» Іван Федик суттєво змінив стартовий склад. Замість Мисака, Білого, Кухарука, Калюжного, Синиці і Саківа на поле вийшли Бандура, Заставний, Стаменкович, Парамонов, Ернест та Гліга. Керманич «Колосу» Руслан Костишин після недавньої єврокубкової перемоги теж вдався до значної ротації своїх гравців. Замість Зозулі, Петрова, Ємеця, Задої, Смирного, Антюха, Богданова та Новака у гру вступили Максименко, Оріховський, Морозко, Мілько, Костишин, Кравченко, Чорноморець та Селезньов.

Ледь розпочався поєдинок, як глядачі на «Арені Львів» стали свідками швидкого голу. Новачок ковалівського клубу Селезньов відкинув м’яч під удар Морозка, який у падінні пробив у ворота. При цьому арбітри не помітили, що Селезньов перебував в положенні поза грою. Згодом гра на деякий час точилася на підступах до обох воріт і небезпечних моментів не виникало. А згодом гравці «Колоса» зуміли забити ще один гол. Морозко відгукнувся на верхову передачу Ільїна і ударом головою оформив свій перший дубль в УПЛ (у 30-й грі).

Після другого голу гості трохи збавили темп, віддавши ініціативу господарям поля. Міг відзначитися Мисик, але Волинець зіграв надійно на останньому рубежі. Під кінець тайму міг відкрити лік свої голів у «Колосі» і досвідчений Селезньов, але, замикаючи передачу Морозка, пробив поруч з дальньою штангою.

Під час перерви відбулися прогнозовані заміни в складі «Руху». І господарі активніше розпочали другу половину зустрічі. Проте гравці «Колоса» великими силами успішно руйнували атакувальні дії «жовто-чорних», а гравцям «Руху» бракувало завершального удару. Підопічні Руслана Костишина поступово вирівняли гру, виконали декілька кутових, але також гольових моментів не створили.

Обидва тренери робили часті заміни. Зокрема міг відзначитись у грі Ісаєнко, котрий не дотягнувся на флангову передачу Антюха. Забракло влучності і дальньому удару Климчука, який пробив вище воріт. У компенсований час арбітр призначив пенальті у ворота гостей – за гру рукою Чорноморця. З «позначки» пробивав Кондраков, Волинець парирував удар суперника, але першим на добивання встиг Русин, пробивши поміж ніг воротареві. Для Русина, до речі, це був перший гол в УПЛ (у 2-й грі).

Тож, завершилася програшна клубна рекордна виїзна серія «Колосу», яка  тривала в УПЛ 7 ігор. Натомість збільшилися два рекордних серіали ковалівського клубу. «Колос» обходиться без нічиїх ще з 28 вересня 2019 року впродовж 29 ігор: 11 перемог і 18 поразок, а на полях суперників забиває голи впродовж 6-ти матчів.

Українська Прем'єр-ліга. 3-й тур.

«Рух» – «Колос» – 1:2

 Русин (90+4) - Морозко (4; 20).

 Стаменкович (29), Заставний (61) - Мілько (10), Чорноморець (90+1), Костишин (90+6).

На 90+4-й хвилині Кондраков не реалізував пенальті (воротар)

«Рух»: Бандура – Заставний, Дуць (Кухарук, 46), Стаменкович, Парамонов, Гіліга - Мартинюк, Копина (Русин, 89) - Мисик (Кондраков, 72) - Ернест (Климчук, 46), Кухаревич.

«Колос»: Волинець - Кравченко, Гавриш, Максименко (Петров, 46), Чорноморець - Оріховський (Смирний, 76), Мілько, Костишин, Ільїн - Морозко (Антюх, 85), Селезньов (Ісаєнко, 76).

Стадіон: «Арена Львів» (Львів).

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Юрій Назаркевич, Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 21.09.2020 02:27
    +2
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    Западенцы никогда не будут в жопе, они очень трудолюбивый народ. А вот львовские клубы да, хотя это их личный план - разделить ФК Карпаты, может каждой громаде по Карпатам, хз
    BekXan
      BekXan, 21.09.2020 02:19
    -1
    dudigo78, 20.09.2020 22:02
    нема там ніякої бази. є декілька тренувальних полів і комерційна нерухомість, яка до клубу не має ніякого відношення. Вони тренуються на ст. Маркевича
    Я видел совсем другое.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 21.09.2020 00:00
    +4
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    Можеш до нас на заробітки приїхати, заробищ пару грн тай поїдеш у свою макєєвку прописати і всіх лякати хунтою
    Al Zolo
      Al Zolo, 20.09.2020 23:36
    -1
    смысл обеих львовских-тупой отмыв бабла без всякого будущего-накупили полный отстой по миру а своим пацанам места нет.... вижу скорый развал обоих недоклубов и отчаяние Лемберга
    sand
      sand, 20.09.2020 23:36
    +7
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    К проктологу!!! Пока у тебя там жыдобиндеровцы не завелись
    sand
      sand, 20.09.2020 23:34
    +4
    Семен Семеныч Горбунков, 20.09.2020 22:33
    Супер,одни бандерлоги,натянули других.
    Неплохой у тебя вечер был. Попа не болит?
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 20.09.2020 23:28
    -2
    Чому на стадіоні не писали ВІВЦІ? СЦИКУНИ!!! Селу д програли...ВІВЦІ!!!!
    DSH88
      DSH88, 20.09.2020 23:01
    +7
    Семен Семеныч Горбунков, 20.09.2020 22:33
    Супер,одни бандерлоги,натянули других.
    Это типа как грузины свиносабачею мацксу шпокнули
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.09.2020 22:43
    +2
    Zport., 20.09.2020 21:43
    Рух вообще никакой. А сколько пафоса было перед выходом в УПЛ
    Рух, конечно никакой, но учитывая состояние сегодняшнего Шахтаря, не исключаю, что они вдуют Шахтарю по самые помидоры. Что не удалось Заре, сделает Рух.
    Семен Семеныч Горбунков
      Семен Семеныч Горбунков, 20.09.2020 22:33
    -22
    Супер,одни бандерлоги,натянули других.
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 20.09.2020 22:07
    +3
    Вівці... Де д@ун? Заливається?))) Бухає?))) Вилазь пянот@)
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.09.2020 22:03
    +10
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    Какой грозный лапоть
    olexyn
    online
      olexyn, 20.09.2020 22:03
    +4
    перший гол Морозка - помилка арбітрів: в тунця явний офсайд.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 20.09.2020 22:02
    +2
    BekXan, 20.09.2020 21:49
    Руху нада пересмотреть свою игру искать тренера и готовиться к усилению.Иначе дела не будет.Одна из лучших футбольных баз в стране ,а по главной команде составу много вопросов,
    нема там ніякої бази. є декілька тренувальних полів і комерційна нерухомість, яка до клубу не має ніякого відношення. Вони тренуються на ст. Маркевича
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.09.2020 21:59
    +4
    drogovizkiy, 20.09.2020 21:58
    Не потрібно йому ніде їхати, нехай живе там де живе
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 20.09.2020 21:58
    -1
    Вівці,Овци,Авци...без фанатів,без традицій .. Село обіграло село)
    drogovizkiy
      drogovizkiy, 20.09.2020 21:58
    +22
    DKTheBest2, 20.09.2020 21:46
    Поїдь та подивися як живуть западенці, а тоді до тебе дійде, що в дупі живеш ти. Де тобі і місце.
    Не потрібно йому ніде їхати, нехай живе там де живе
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.09.2020 21:53
    +5
    BekXan, 20.09.2020 21:49
    Руху нада пересмотреть свою игру искать тренера и готовиться к усилению.Иначе дела не будет.Одна из лучших футбольных баз в стране ,а по главной команде составу много вопросов,
    Їх УПЛ трохи остудить. Рух-це понтова команда. Ти правий. Зможуть перебудуватися, то може щось у них і вийде, а ні, то швидко здуються. Мінай, до речі, так само.
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 20.09.2020 21:50
    -1
    Вівці є вівці!!!
    BekXan
      BekXan, 20.09.2020 21:49
    0
    Руху нада пересмотреть свою игру искать тренера и готовиться к усилению.Иначе дела не будет.Одна из лучших футбольных баз в стране ,а по главной команде составу много вопросов,
    drogovizkiy
      drogovizkiy, 20.09.2020 21:58
    +22
    DKTheBest2, 20.09.2020 21:46
    Поїдь та подивися як живуть западенці, а тоді до тебе дійде, що в дупі живеш ти. Де тобі і місце.
    Не потрібно йому ніде їхати, нехай живе там де живе
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.09.2020 21:46
    +22
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    Поїдь та подивися як живуть западенці, а тоді до тебе дійде, що в дупі живеш ти. Де тобі і місце.
    Aleks04
      Aleks04, 20.09.2020 21:28
    +17
    Коментар згорнуто. Показати
    Рух — главный претендент на вылет. Никогда ни Фекал, ни Рух не заменят Карпаты
    VAD
    online
      VAD, 20.09.2020 21:45
    +13
    Название статьи должно быть: Колос потеснил шахтер на 7е место
    dudigo78
    online
      dudigo78, 20.09.2020 21:45
    +12
    Колос в економ режимі. Смішно було дивитись, як львівська футбольна мафія раділа голу, який нічого не вирішував з лівого пенальті
    Zport.
      Zport., 20.09.2020 21:43
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    Рух вообще никакой. А сколько пафоса было перед выходом в УПЛ
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.09.2020 22:03
    +10
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    Какой грозный лапоть
    sand
      sand, 20.09.2020 23:36
    +7
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    К проктологу!!! Пока у тебя там жыдобиндеровцы не завелись
    DSH88
    online
      DSH88, 20.09.2020 23:01
    +7
    Семен Семеныч Горбунков, 20.09.2020 22:33
    Супер,одни бандерлоги,натянули других.
    Это типа как грузины свиносабачею мацксу шпокнули
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 20.09.2020 21:37
    +6
    А понтів медійних скількі було від "Руха" перед стартом в УПЛ...."Буде бій" і тому подібне..."Рух" і в "вишку" вийшов теж зі скрипом ...Якщо б обставини склались по іншому на фініші сезону,то не бачити їм УПЛ...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.09.2020 21:53
    +5
    BekXan, 20.09.2020 21:49
    Руху нада пересмотреть свою игру искать тренера и готовиться к усилению.Иначе дела не будет.Одна из лучших футбольных баз в стране ,а по главной команде составу много вопросов,
    Їх УПЛ трохи остудить. Рух-це понтова команда. Ти правий. Зможуть перебудуватися, то може щось у них і вийде, а ні, то швидко здуються. Мінай, до речі, так само.
    Andrey Glory
      Andrey Glory, 20.09.2020 21:30
    +5
    - До старшої Львівської вівці цого року приєднаются ще дві... Рух і Львів.. ото компанія зі Львова збереться.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 21.09.2020 00:00
    +4
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    Можеш до нас на заробітки приїхати, заробищ пару грн тай поїдеш у свою макєєвку прописати і всіх лякати хунтою
    sand
      sand, 20.09.2020 23:34
    +4
    Семен Семеныч Горбунков, 20.09.2020 22:33
    Супер,одни бандерлоги,натянули других.
    Неплохой у тебя вечер был. Попа не болит?
    olexyn
    online
      olexyn, 20.09.2020 22:03
    +4
    перший гол Морозка - помилка арбітрів: в тунця явний офсайд.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.09.2020 21:59
    +4
    drogovizkiy, 20.09.2020 21:58
    Не потрібно йому ніде їхати, нехай живе там де живе
    wicker
    online
      wicker, 20.09.2020 21:44
    +4
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 20.09.2020 22:07
    +3
    Вівці... Де д@ун? Заливається?))) Бухає?))) Вилазь пянот@)
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 21.09.2020 02:27
    +2
    ihor7003, 20.09.2020 21:42
    Западенцы в жопе где им и место!
    Западенцы никогда не будут в жопе, они очень трудолюбивый народ. А вот львовские клубы да, хотя это их личный план - разделить ФК Карпаты, может каждой громаде по Карпатам, хз
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.09.2020 22:43
    +2
    Zport., 20.09.2020 21:43
    Рух вообще никакой. А сколько пафоса было перед выходом в УПЛ
    Рух, конечно никакой, но учитывая состояние сегодняшнего Шахтаря, не исключаю, что они вдуют Шахтарю по самые помидоры. Что не удалось Заре, сделает Рух.