БОНДАРЕНКО: «Виступаючи за Маріуполь, завоюю право повернутися до Шахтаря»

Український півзахисник вірить, що проведе у складі «азовців» всього один сезон

БОНДАРЕНКО: «Виступаючи за Маріуполь, завоюю право повернутися до Шахтаря»
© ФК Маріуполь. Артем Бондаренко

Півзахисник «Маріуполя» Артем Бондаренко розповів про перемогу над «Дніпром-1» (2:1).
 
- Артем, очікував такої спритності від «Маріуполя» на старті чемпіонату - дві перемоги поспіль?
- Для нас зараз головне демонструвати видовищний футбол, а вже на фініші подивимося, що з цього вийде. Відзначив би, перш за все, відмінний мікроклімат в команді, також вдалося швидко знайти спільну мову і з головним тренером Остапом Маркевичем. Щоправда, після того, як мене в попередньому турі в матчі з «Зорею» замінили вже на 34-й хвилині, було певне непорозуміння. Але після відвертого обміну думками з Остапом Мироновичем все стало на свої місця. А те, що керманич продовжує мені довіряти, підтвердив мій вихід у старті з «Дніпром-1».
 
- У «Маріуполь» ти приїхав із «Шахтаря». Надовго?
- Оренда на рік. Вірю, що виступаючи за «Маріуполь», буду прогресувати і з часом заслужу право повернутися до «Шахтаря», якому належу за контрактом.
 
- У першій команді встиг провести час?
- Десь останні півроку. Але розумів, що потрібна ігрова практика, тому зараз буду виступати за азовський «Маріуполь». Адаптуватися тут нескладно, багатьох хлопців знаю. Так що буде легше.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    KARABAS55
      KARABAS55, 20.09.2020 16:15
    0
    Vipfishman2, 20.09.2020 11:08
    🤣🤣🤣бамбасянский дурачок наивно думает , что вернётся к ржавым 🤣🤣🤮как показывает практика , так и будет всю жизнь по колхозам кочевать 🤣🤣
    Смайликов наставил, это чтоб смешнее было,??? Дыбил
    rus
    online
      rus, 20.09.2020 12:50
    -1
    Vipfishman2, 20.09.2020 11:47
    Хорёк , а где Металлист ? 🤣🤣🤣вот поэтому бегом АНАЛизировать игры первой лиги - здесь взрослые дяди обсуждают матчи и игроков того уровня , о котором ты , убогий, можешь только мечтать 🤣🤣🤣
    ебать ты клоун закварный!
    Palych1
      Palych1, 20.09.2020 12:38
    0
    Парень толковый, не зря уже насколько игр за первую команду ШД провел.
    Техничный и с головой на плечах, напомнил Яя Туре во времена МетаДона. Главное чтобы играл и продолжал прогрессировать, Мариуполь для этого вполне подходит
    kvv1404
      kvv1404, 20.09.2020 12:20
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Тут у хлопця 2 шляхи-або проб*ється в основу Шахтаря,ставши основним в Маріуполі.Або шлях Малиновського чи Зінченка-закордон. Хлопцю лише 20 років,бути лідером команди він звик,забиває за свій вік доволі багато. Принаймі все в руках і ногах самого Артема!
    Sauron
    online
      Sauron, 20.09.2020 12:01
    -2
    От наивности Бондаренко я чуть кофе не поперхнулся.
    Есть же еще люди такие!
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 20.09.2020 11:47
    -3
    rus, 20.09.2020 11:18
    точка зрения дырявого еблана никого не интересует!
    Хорёк , а где Металлист ? 🤣🤣🤣вот поэтому бегом АНАЛизировать игры первой лиги - здесь взрослые дяди обсуждают матчи и игроков того уровня , о котором ты , убогий, можешь только мечтать 🤣🤣🤣
    Bolshoi
      Bolshoi, 20.09.2020 11:22
    -4
    rus, 20.09.2020 11:18
    точка зрения дырявого еблана никого не интересует!
    Главное не падай духом. Напиши что-нибудь умное, и будешь интересен, товарищ еблан
    Bolshoi
      Bolshoi, 20.09.2020 11:19
    -4
    Максимум в рашку
    rus
    online
      rus, 20.09.2020 11:18
    0
    Vipfishman2, 20.09.2020 11:08
    🤣🤣🤣бамбасянский дурачок наивно думает , что вернётся к ржавым 🤣🤣🤮как показывает практика , так и будет всю жизнь по колхозам кочевать 🤣🤣
    точка зрения дырявого еблана никого не интересует!
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 20.09.2020 11:08
    -2
    🤣🤣🤣бамбасянский дурачок наивно думает , что вернётся к ржавым 🤣🤣🤮как показывает практика , так и будет всю жизнь по колхозам кочевать 🤣🤣
    KARABAS55
      KARABAS55, 20.09.2020 16:15
    0
    Vipfishman2, 20.09.2020 11:08
    🤣🤣🤣бамбасянский дурачок наивно думает , что вернётся к ржавым 🤣🤣🤮как показывает практика , так и будет всю жизнь по колхозам кочевать 🤣🤣
    Смайликов наставил, это чтоб смешнее было,??? Дыбил
    Palych1
      Palych1, 20.09.2020 12:38
    0
    Парень толковый, не зря уже насколько игр за первую команду ШД провел.
    Техничный и с головой на плечах, напомнил Яя Туре во времена МетаДона. Главное чтобы играл и продолжал прогрессировать, Мариуполь для этого вполне подходит
    kvv1404
      kvv1404, 20.09.2020 12:20
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Тут у хлопця 2 шляхи-або проб*ється в основу Шахтаря,ставши основним в Маріуполі.Або шлях Малиновського чи Зінченка-закордон. Хлопцю лише 20 років,бути лідером команди він звик,забиває за свій вік доволі багато. Принаймі все в руках і ногах самого Артема!
    rus
    online
      rus, 20.09.2020 11:18
    0
    Vipfishman2, 20.09.2020 11:08
    🤣🤣🤣бамбасянский дурачок наивно думает , что вернётся к ржавым 🤣🤣🤮как показывает практика , так и будет всю жизнь по колхозам кочевать 🤣🤣
    точка зрения дырявого еблана никого не интересует!