17.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Сенсаційний дебютант. Колос обіграв Аріс в Салоніках

Команда Руслана Костишина вийшла в наступний раунд Ліги Європи

Сенсаційний дебютант. Колос обіграв Аріс в Салоніках
© facebook.com/fckoloskovalivka

За вісім років від аматорського колективу - до учасника Ліги Європи. Це не сценарій до фільму, це реальна історія ковалівського «Колоса». У минулому році команда з Київської області дебютувала у вищому ешелоні вітчизняного футболу і відразу зуміла завоювати путівку на євроарену. Першим екзаменатором команди Руслана Костишина став грецький «Аріс». Звичайно, «боги війни» були фаворитом поєдинку, враховуючи домашнє поле і недосвідченість суперників. Але ковалівці вже точно не виглядали явними аутсайдерами, якими їх вважали букмекери перед протистоянням. Що українці і довели в Салоніках.

Матч очікувано почався з атак «Аріса», та й ковалівці помітно мандражували на стартових хвилинах. Все-таки, підопічним Руслана Костишина потрібен був якийсь час, щоб звикнути до статусу учасника єврокубкового змагання. Та й якість газону на стадіоні «Клеантіс Вікелідіс» була, м'яко кажучи, не кращої якості.

Але досить швидко «колоски» освоїлися і почали організовувати свої контрмоменти. Особливо багато неприємностей доставляв суперникам Смирний, який періодично розривав своїми забіганнями правий фланг. Саме у нього був прекрасний шанс відкрити рахунок в матчі, коли після прострілу Антюха Євген в падінні головою не зумів пробити повз голкіпера. А до цього відмінну нагоду змарнував Зозуля, який не зумів з меж воротарського замкнути навіс Новака. Греки по першому тайму запам'яталися штрафним у виконанні Матільі, коли м'яч «облизав» поперечину воріт «Колоса».

Початок другої половини зустрічі став бентежним для господарів поля. Навіс зі штрафного від Задої знайшов Новака, який з меж воротарського завдав точного удару. Такий розвиток подій змусив греків додати в русі, а ковалівці, навпаки, дещо знітилися. І не змогли вберегти свої ворота. Екс-півзахисник «Дніпра» Бруну Гама виявився спритнішим за всіх на лінії штрафного гостей і завдав точного удару під поперечину.

Здавалося, греки намацали свою гру. Вони продовжували атакувати, чинячи тиск на штрафну ковалівців. Але у гостей несподівано пройшов контрвипад, який завершився ще одним результативним ударом. Навіс Морозка завершився ударом Ємця, після якого помилився голкіпер, котрий відбив м'яч прямо на Антюха - 1:2.

Після цього ковалівці відчули впевненість, якої додав і вихід досвідченого Євгена Селезньова. Екс-форвард «Шахтаря» в декількох епізодах опинявся на ударних позиціях, але не зумів відзначитися результативним ударом в дебютному матчі за «Колос».

Без нервової кінцівки не обійшлося. Господарі поля великими силами побігли зрівнювати результат і ледь не досягли бажаного. У компенсований час був близький до успіху Манчіні, але після удару гравця «Аріса» м'яч розминувся зі штангою.

«Колос» вийшов в 3-й кваліфікаційний раунд Ліги Європи і через тиждень буде протистояти на виїзді хорватській «Рієці».

Ліга Європи. 2-й кваліфікаційний раунд.

«Аріс» - «Колос» - 1:2

Бруну Гама (55) - Євген Новак (47), Денис Антюх (62)

Ліндсі Рос (68) - Андрій Богданов (35), Євген Задоя (37), Євген Морозко (76), Віталій Гавриш (86)

«Аріс»: Хуліан, Крістіан Ганя (Дімітрос Манос, 70), Тоні Даткович, Ліндсі Рос, Лукас Саша (Даніель Манчіні, 78), Хав'єр Матілья, Джеймс Джеггі, Бруну Гама, Факундо Бертольо, Янніс Фетфацидіс, Крістіан Лопес.

«Колос»: Євген Волинець, Владислав Ємець, Євген Новак, Кирило Петров, Віталій Гавриш, Олексій Зозуля (Євген Морозко, 50), Денис Антюх, Євген Задоя, Андрій Богданов, Євген Смирний (Денис Костишин, 88), Володимир Лисенко (Євген Селезньов, 64).

Арбітр: Ліонель Чуді (Швейцарія)

Стадіон «Клеантіс Вікелідіс» (Салоніки, Греція)

АРІС - КОЛОС. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(44 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    valkvsn
      valkvsn, 30.09.2020 10:19
    0
    Morales
      Morales, 18.09.2020 13:48
    +2
    Круто! Вітаю хлопців та всіх нас.
    Michel
      Michel, 18.09.2020 13:06
    +5
    Ковалевка рулит! С почином! Колос еще не такие команды ушатывал. Например, супермотивированное динамо загонял под плинтус....
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 18.09.2020 12:14
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ещё раз с победой Колос! И да, не это сенсация, сенсация была во вторник когда играла даунама.
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 18.09.2020 10:20
    0
    a.fedorenko1953, 17.09.2020 23:33
    За перемогу 3 : 5 = 0,6
    На даному етапі 1.5
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.09.2020 09:20
    +1
    B0N1K, 18.09.2020 07:37
    У Десни в разі проходу Вольфсбурга в 4 раунді буде солабший суперник, бо пара Вовки/Десна жеребкуватиметься за коефіцієнтом Вольфсбурга й буде сіяною, а в Рієки коефіцієнт не набагато більший ніж у Колоса, тому в Колоса в разі проходу суперник буде скоріш за все сильніший
    Там цікавий коефіцієнт у Мілана. Комусь з сіяних випаде "подаруночок"!!!
    Tsetsur
      Tsetsur, 18.09.2020 09:16
    +8
    Зрелищная игра, хорошо играли обе команды. Колос с яйцами! Поздравляю
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 18.09.2020 09:11
    +8
    Суркисы любят говорить про какой-то мифический динамовский дух. Мы вчера наблюдали реальный дух "Колоса" и его телесное воплощение. Молодцы все абсолютно от простого болельщика до президента и владельца клуба. Коваливке можно только позавидовать! Ярчайший пример для подражания,прежде всего для львовян ("Карпаты"), днепрян ("Днепр"), харьковчан ("Металлист"), да и для киевлян ("Динамо"). Я львовянин, но принципиально для себя сделал окончательный выбор - пусть сопутствует успех львовским клубам,но болеть теперь буду за "Колос" из Коваливки, против кого бы он не играл. Мне даже нахал Селезнёв вчера понравился. Он,бедный,вспотел уже тогда,когда Костышин сказал собираться выходить на поле,но старался как мог,хотя ничего кроме опыта уже не осталось.Добежать не мог,но хоть приходил куда нужно и старался. Молодец! Другими словами - браво "Колос"! Брависимо!!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.09.2020 08:59
    +5
    Цитата:
    Ковалева 1.5 население .
    Москва больше 10 млн.
    Сцукооо
    Колос ты вчера сделал мой день.
    Молодцы мужики
    Это праздник.
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 18.09.2020 08:32
    +2
    WladWest, 17.09.2020 23:38
    Ну да, они же все коренные жители Коваливки, сейчас им колхоз выдаст премию трудоднями.
    Ты посмотри что там за "колхоз" - Ковалівка Білоцерківський район Київська обл. - и все бредовые мысли отпадут, а губа нижняя к тапкам прилипнет . Везде бы такие "колхозы"
    Akella_147
      Akella_147, 18.09.2020 08:27
    +3
    Просто красавцы, особенно понравились выходы из под прессинга низом...а не шарашить вперед, в надежде, что нападающий зацепится
    Alex323
      Alex323, 18.09.2020 07:48
    +5
    Вітаю з перемогою.
    Бажаю надалі успіхів.
    Trollface
      Trollface, 18.09.2020 07:38
    +3
    Колос единственный клуб за который болею. Гениальный тренер как и вся команда. Только Вперед!
    B0N1K
      B0N1K, 18.09.2020 07:37
    +2
    J0e777, 18.09.2020 01:04
    Будет еще четвертый тур. С более сильными командами, так как Десна и Колос не сеянные
    У Десни в разі проходу Вольфсбурга в 4 раунді буде солабший суперник, бо пара Вовки/Десна жеребкуватиметься за коефіцієнтом Вольфсбурга й буде сіяною, а в Рієки коефіцієнт не набагато більший ніж у Колоса, тому в Колоса в разі проходу суперник буде скоріш за все сильніший
    Malanec
      Malanec, 18.09.2020 07:30
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодцы!!! Поздравления команде и тренерскому штабу! Главное чтобы развитие ФК Колос продолжался в том же духе. Успехов Вам!
    Evil
      Evil, 18.09.2020 07:20
    -3
    Lion, 18.09.2020 02:46
    В сравнении с игрой пртив динамо колос закончил игру 11 игроками против Шахтера!
    глистататя лишайная драная кошка в 3 ночи тебе Динамо спать не дает спокойно?
    zvalenok03
      zvalenok03, 18.09.2020 07:14
    +7
    Мои поздравления. Жаль что не удалось посмотреть игру.
    Царь оказался прав. Царь настоящий.
    Bolshoi
      Bolshoi, 18.09.2020 06:57
    -7
    В чём сенсация?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 18.09.2020 05:44
    +6
    Пригадався старий анекдот про захоплення території Марса,коли українець кинув подалі капелюх -"А там ще бурячки посію".Сійте хлопці далі!Молодці!
    Kherson384
    online
      Kherson384, 18.09.2020 05:17
    +5
    Молодці хлопці!
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 17.09.2020 22:54
    +43
    Вся Ковалёвка гуляла в клубе до утра ))
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 17.09.2020 22:54
    +39
    Супергерои! Что еще сказать?)))
    vados1991
      vados1991, 17.09.2020 22:58
    +30
    Кацапы вылетели,Колос идет дальше.День удался!!!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 17.09.2020 23:03
    +24
    Отримав задоволення.
    Поперше, команда цілком українська.
    По-друге, дуже гарно до останніх хвилин впоралися з нейтралізації суперника.
    Втретє, дуже гарно ковалівці переходили з оборони в атаку, суперник розумів, що справа скінчиться голами.
    Ну, й наприкінці, я дужа бажав знов побачити Селезньова в дії - та й він не схибив. Непогано тиснув в атаці, та 2 рази владо розрядив стандарти суперника в захисті.
    Дякую Костишину - твої хлопці вміють грати в футбол.
    viktor112007
      viktor112007, 17.09.2020 22:55
    +24
    трохи пощастило, але агонь! Колосу респект!
    і до речі, Селезень корисно зіграв)
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 17.09.2020 22:58
    +23
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодцы не сгорели. С выходом дальше.держим кулаки за выход в группу.
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 17.09.2020 22:56
    +21
    Ай, мододцы!!! С победой, Колос! Настоящие бойцы! Кстати, Селезнев неплохо освежил игру!
    Так держать, ждем в групповом этапе!)
    pricolist
    online
      pricolist, 17.09.2020 22:56
    +21
    А дальше нужно Риеку обыгрывать, верим)))
    dd dent
      dd dent, 17.09.2020 22:58
    +20
    Супер - молодцы! Безнадёжный аутсайдер по версии буков были
    футфан
    online
      футфан, 17.09.2020 22:57
    +20
    Молодці!!! І без жодного легіонера
    Дмитрий Украинский
      Дмитрий Украинский, 17.09.2020 22:55
    +19
    Наши клубы должны все матчи выигрывать! Надо много очков заработать для рейтинга!!!
    Интересный Паца
      Интересный Паца, 17.09.2020 22:55
    +19
    Молодцы, Колос!!! 💪💪💪
    Sauron
      Sauron, 17.09.2020 22:57
    +17
    Ковалівка!!
    Дивно, але кармілєц вийшов суперкорисно.
    avtv5555
      avtv5555, 17.09.2020 22:55
    +17
    Какие молодцы. Желаем пробиться в ЛЕ.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 17.09.2020 22:57
    +16
    Коментар згорнуто. Показати
    КолОсС и отнюдь не на глиняных ногах!
    Самый лучший дебют украинского клуба за последнее время в еврокубках!!!!
    sahka1981
    online
      sahka1981, 17.09.2020 22:56
    +16
    С победой!!!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 17.09.2020 23:09
    +15
    Когда Костышин в самом конце послал Селезня в оборону, то он из 3-х стандартов в 2-х занял правильную позицию и вынес мяч.
    Учитесь.
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 17.09.2020 23:00
    +15
    Колос понравился еще с времен матчей плей-офф за ЛЕ... Костышин красава, собрал боеспособный коллектив. Ни одна ланка, особо не проседала! Понравился Антюх, Волынець тоже уверенно, пригодился и Селезнев(чисто на опыте вывозил). Что тут еще скажешь МОЛОДЦІ!!! Костышин метит в топы!
    Ivan Vodkin
      Ivan Vodkin, 17.09.2020 22:57
    +15
    Молодцы, мужики!!! С удачным дебютом!!!
    Дмитрий Украинский
      Дмитрий Украинский, 17.09.2020 22:56
    +15
    Mac_Gyver, 17.09.2020 22:54
    Вся Ковалёвка гуляла в клубе до утра ))
    сьогоднi в клубi будуть танцi)))