НХЛ. Даллас дотиснув Вегас в овертаймі і вийшов до фіналу Кубка Стенлі

Зірки через 20 років знову в фіналі

1751
1
twitter.com/DallasStars

Даллас у фіналі західної конференції не став повторювати своїх помилок другого раунду і постарався максимально швидко закрити серію. Якщо в протистоянні з Колорадо Зірки вели в серії 3:1 і потім програли два матчі, то у фіналі Заходу команда дотиснула Вегас в п'яти зустрічах.

Сьогодні техаська команда на старті третього періоду поступалася 0:2, проте встигла відігратися, перевела гру в овертайм і перемогла 3:2.

Вегас відправляється відпочивати, а Даллас вперше з 2000 року вийшов до фіналу Кубка Стенлі. Суперником буде Тампа-Бей або Нью-Йорк Айлендерс.

НХЛ. Фінал Заходу.

Вегас - Даллас 2:3 (в першому овертаймі) (1:0, 0:0, 1:2, 0:1)

Шайби: 8:14 Стівенсон - 3 (Теодор, Тух) - 1:0, 40:15 Сміт - 5 (Счастни) - 2:0, 49:54 Бенн - 8 (Радулов, Лінделл) - 2:1, 56: 13 Ківіранта - 4 (Клінгберг, Гур'янов - більш) - 2:2, в першому овертаймі 3:36 Гур'янов - 9 (Клінгберг, Хінтц - більш) - 2:3

Воротарі: Ленер - Худобин

Кидки: 36 - 26

Даллас виграв серію 4:1