Соломон допоміг Ізраїлю добитися нічиєї зі Словаччиною

Футболіст провів повний матч Ліги націй у складі своєї національної команди

1469
1
ФК Шахтар Донецьк. Манор Соломон

Півзахисник «Шахтаря» Манор Соломон провів зі збірною Ізраїлю другий матч у Лізі націй.

У другому турі Ліги націй (Ліга В, група 2) Ізраїль у Нетанії приймав Словаччину. У стартовому складі своєї команди знову вийшов півзахисник «гірників» Манор Соломон і провів увесь поєдинок.

Перша половина гри склалася непросто для господарів поля. На 14-й хвилині помилкою захисників скористалися словаки. Михал Дюриш після передачі центром завдав влучного удару – 1:0. Однак ще до перерви Ізраїль міг відігратися. На 32-й хвилині після передачі Соломона небезпечно пробивав Дор Перец – неточно. Наприкінці тайму вже сам Манор двічі опинявся на ударній позиції: спочатку на лівому фланзі обіграв двох суперників, увійшов до штрафного, проте не зумів закрутити м’яч у дальній кут, а перед самою перервою м’яч після його удару з-за меж штрафного пролетів над поперечиною.

Уникнути поразки вдалося в компенсований час. У гольовій атаці взяв участь і Соломон, а результативну крапку поставив Ілай Ельмкіс, який вийшов на заміну. 1:1 – друга поспіль нічия ізраїльтян. Здобувши 2 очки, команда розташувалася на третьому місці в групі.

Наступний матч Ізраїль проведе також удома – 11 жовтня о 21:45 зі збірною Чехії.