НХЛ. Даллас з камбеком і овертаймом вийшов у фінал Заходу, успіх Вегаса

На Заході завершився другий раунд плей-оф НХЛ

1282
1
twitter.com/DallasStars

Драматичним вийшов сьомий матч серії другого раунду плей-оффміж Колорадо і Далласом. У вирішальній битві Зірки по ходу зустрічі тричі поступалися в рахунку, проте в кінці третього періоду зрівняли результат і перемогли в овертаймі 5:4.

Переможну шайбу оформив Жоель Ківіранта, у якого хет-трик і статус головного героя поєдинку. Даллас вперше з 2008 року пробився до фіналу західної конференції. Відзначимо, що Колорадо по ходу серії програвав 1:3, але зробив камбек, однак на перемогу сил не вистачило.

У фіналі Зірки зіграють проти Вегаса, який в своєму сьомому матчі серії впорався з Ванкувером 3:0.

Всі три шайби Золоті Лицарі оформили в кінці третьої 20-хвилинки і вдруге за три сезони вийшли до фіналу Заходу.

Другий раунд плей-оф завершиться завтра, коли на Сході 7-й матч серії зіграють Нью-Йорк Айлендерс і Філадельфія.

НХЛ. Другий раунд плей-оф

Колорадо - Даллас 4:5 (в першому овертаймі) (2:1, 1:1, 1:2, 0:1)

Шайби: 2:39 Радулов - 6 (Павелскі, Хейсканен - ​​більш) - 0:1, 3:48 Наместніков - 3 (Коул, Кадрі) - 1:1, 9:43 Бураковсі - 7 - 2:1, 23:06 Ківіранта - 1 (Гур'янов, Клінгберг) - 2:2, 25:45 Кадрі - 9 (Рантанен, Бураковсі) - 3:2, 51:28 Радулов - 7 (Клінгберг, Бенн - більш) - 3:3, 56:20 Наместніков - 4 (Компер, Задоров) - 4:3, 56:30 Ківіранта - 2 (Хінтц, Хейсканен) - 4:4, в першому овертаймі 7:24 Ківіранта - 3 (Секера, Олексяк) - 4:5

Воротарі: Хатчінсон - Худобін

Кидки: 44 - 35

Даллас виграв серію 4:3

Вегас - Ванкувер 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Шайби: 53:52 Теодор - 6 (Сміт - більш) - 1:0, 57:54 Тух - 8 (Счастни) - 2: 0, 59:54 Счастни - 2 (Рой, Маршессо) - 3:0

Воротарі: Ленер - Демко

Кидки: 36 - 14

Вегас виграв серію 4:3