Барселона виграє Лігу? Команди, які вибивали Наполі, робили це

Італійська команда фартова для своїх переможців

Барселона виграє Лігу? Команди, які вибивали Наполі, робили це
© Twitter

«Наполі» поступився «Барселоні» (1:3) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (перша гра - 1:1). Для італійського клубу це третій виліт в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Варто відзначити, що в попередніх випадках кривдники неаполітанців - «Челсі» і «Реал» - в результаті вигравали Лігу чемпіонів в 2012 та 2017 років роках відповідно.

У чвертьфіналі поточного розіграшу «Барселона» зустрінеться з «Баварією». Каталонський клуб 13-й раз поспіль вийшов у 1/4 фіналу турніру. В останній раз «Барселона» вилітала в 1/8 фіналу в 2007 році - від «Ліверпуля» (1:2, 1:0).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Віталій Петровський, Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    xxxxxxxxxxxxххх
      xxxxxxxxxxxxххх, 09.08.2020 14:22
    -1
    Сомневаюсь я однако...
    REALIST
    online
      REALIST, 09.08.2020 13:40
    0
    команді, які обігрували ДК, також ставали володарями трофею! ...а таких тепер багато!
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 09.08.2020 12:29
    +2
    А в сезоне 18/19 Наполи был выбит в 6-м туре группового раунда Ливерпулем, который через полгода тоже взял ЛЧ. Так что уже есть даже 3 а не 2 подобных случая
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 09.08.2020 11:55
    -3
    прошли 7ю команду италии и мечтают о победе а не рановато ли?баварию пройдите для начала чтоб заслужить сыграть с мс которое в одну калитку вынесет такую барсу!о финале и говорить нечего
    marko2020
      marko2020, 09.08.2020 11:55
    -2
    ihor7003, 09.08.2020 11:33
    Их остановит Бавария!!!
    Не просто остановит, а уничтожит
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.08.2020 11:33
    -2
    Их остановит Бавария!!!
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 09.08.2020 12:29
    +2
    А в сезоне 18/19 Наполи был выбит в 6-м туре группового раунда Ливерпулем, который через полгода тоже взял ЛЧ. Так что уже есть даже 3 а не 2 подобных случая
    REALIST
    online
      REALIST, 09.08.2020 13:40
    0
    команді, які обігрували ДК, також ставали володарями трофею! ...а таких тепер багато!