Переходу Скрипника в Дніпро-1 завадили гравці Зорі

Відомі нові подробиці переходу, що не відбувся

Переходу Скрипника в Дніпро-1 завадили гравці Зорі
© ФК Динамо Київ. Віктор Скрипник

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник був близький до переходу в «Дніпро-1». Тепер журналіст і інсайдер Ігор Бурбас розповів про те, чому перехід не відбувся:

«Скрипника утримали в «Зорі» багато в чому завдяки гравцям. Саме вони колективно звернулися до президента Геллера з меседжем, що тренером визнають тільки Скрипника і нікого іншого.

Це стало визначальним в і без того заплутаній історії, де ще до цього перепоною стала грошова компенсація».

Скрипник очолює «Зорю» з літа 2019 року. У минулому сезоні команда завоювала бронзові медалі УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.08.2020 19:03
    +2
    хрен вас поймешь: то пишете, что не перешел, потому что Беня поллимона зелени зажал, теперь оказывается - игроки помешали переходу
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 06.08.2020 18:09
    +2
    Якщо в процес втрутилися гравці команди зі своїм зверненням до президента клубу, значить Скрипник хотів йти з Зорі саме через якийсь конфлікт з керівництвом, причому воно (керівництво) не дуже то і намагалося його (Скрипника) втримати, воліючи краще отримати компенсацію в 0,5 ляма. Чомусь мені здається, що конфлікт виник через те, що обіцяли Віктору одне, а на ділі почали робити зовсім інше... А той забув, що тут не Німеччина, і все, що не прописано на папері з підписами - "мильна бульбашка"- Скрипник повівся на порожні обіцянки, а тепер "пожинає" плоди чесності президентів наших клубів....
    Sunrise
    online
      Sunrise, 06.08.2020 17:43
    0
    Shara, 06.08.2020 17:24
    Пишут о конфликте с Шаблием, типа он покупает игроков, не советуясь со Скрипником. И в этом видимо конфликт произошел.
    Где Скрипник?
    До этого лета все игроки приходили с согласия Скрипника и никто в его работу не лез. Как сейчас - не известно, но понятно что конфликт есть. Но важно что между тренером и игроками взаимное уважение.
    А разногласия тренера и руководства - не дело болельщиков, пусть сами решают.
    Shara
      Shara, 06.08.2020 17:24
    0
    Sunrise, 06.08.2020 17:16
    Если Геллеру интересен ещё футбол, то этого достаточно, я думаю. Были и пока остаются сомнения что ему всё ещё интересно.
    Пишут о конфликте с Шаблием, типа он покупает игроков, не советуясь со Скрипником. И в этом видимо конфликт произошел.
    Где Скрипник?
    Sunrise
    online
      Sunrise, 06.08.2020 17:16
    0
    Shara, 06.08.2020 16:41
    Этого мало - просьба игроков. Там что-то другое. Не могу понять - его нет, а сейчас активность у Зари с покупками и арендой игроков. Кто-то что-то знает?
    Если Геллеру интересен ещё футбол, то этого достаточно, я думаю. Были и пока остаются сомнения что ему всё ещё интересно.
    Shara
      Shara, 06.08.2020 17:14
    0
    Loki, 06.08.2020 17:08
    В Скрипник тренирует команду.
    НЕт его еще на тренировках.
    Loki
      Loki, 06.08.2020 17:08
    +1
    Shara, 06.08.2020 16:41
    Этого мало - просьба игроков. Там что-то другое. Не могу понять - его нет, а сейчас активность у Зари с покупками и арендой игроков. Кто-то что-то знает?
    В Скрипник тренирует команду.
    Shara
      Shara, 06.08.2020 16:41
    0
    Sunrise, 06.08.2020 16:10
    В это я могу поверить. И если так - уважение игрокам Зари!
    Этого мало - просьба игроков. Там что-то другое. Не могу понять - его нет, а сейчас активность у Зари с покупками и арендой игроков. Кто-то что-то знает?
    BaZia
    online
      BaZia, 06.08.2020 16:33
    +5
    Не ну если это правда, то Виктору Анатолиевичу будет приятно продолжать работать с командой, где тебя уважают и ценят. А игроки чувствуют что могут добиться большего и не хотят пустится помиру
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 06.08.2020 16:29
    +5
    Игроки молодцы. Скрипник потом ещё им спасибо скажет.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 06.08.2020 16:10
    +12
    В это я могу поверить. И если так - уважение игрокам Зари!
    Sunrise
    online
      Sunrise, 06.08.2020 16:10
    +12
    В это я могу поверить. И если так - уважение игрокам Зари!
    BaZia
    online
      BaZia, 06.08.2020 16:33
    +5
    Не ну если это правда, то Виктору Анатолиевичу будет приятно продолжать работать с командой, где тебя уважают и ценят. А игроки чувствуют что могут добиться большего и не хотят пустится помиру
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 06.08.2020 16:29
    +5
    Игроки молодцы. Скрипник потом ещё им спасибо скажет.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.08.2020 19:03
    +2
    хрен вас поймешь: то пишете, что не перешел, потому что Беня поллимона зелени зажал, теперь оказывается - игроки помешали переходу
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 06.08.2020 18:09
    +2
    Якщо в процес втрутилися гравці команди зі своїм зверненням до президента клубу, значить Скрипник хотів йти з Зорі саме через якийсь конфлікт з керівництвом, причому воно (керівництво) не дуже то і намагалося його (Скрипника) втримати, воліючи краще отримати компенсацію в 0,5 ляма. Чомусь мені здається, що конфлікт виник через те, що обіцяли Віктору одне, а на ділі почали робити зовсім інше... А той забув, що тут не Німеччина, і все, що не прописано на папері з підписами - "мильна бульбашка"- Скрипник повівся на порожні обіцянки, а тепер "пожинає" плоди чесності президентів наших клубів....
    Loki
      Loki, 06.08.2020 17:08
    +1
    Shara, 06.08.2020 16:41
    Этого мало - просьба игроков. Там что-то другое. Не могу понять - его нет, а сейчас активность у Зари с покупками и арендой игроков. Кто-то что-то знает?
    В Скрипник тренирует команду.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 06.08.2020 17:43
    0
    Shara, 06.08.2020 17:24
    Пишут о конфликте с Шаблием, типа он покупает игроков, не советуясь со Скрипником. И в этом видимо конфликт произошел.
    Где Скрипник?
    До этого лета все игроки приходили с согласия Скрипника и никто в его работу не лез. Как сейчас - не известно, но понятно что конфликт есть. Но важно что между тренером и игроками взаимное уважение.
    А разногласия тренера и руководства - не дело болельщиков, пусть сами решают.
    Shara
      Shara, 06.08.2020 17:24
    0
    Sunrise, 06.08.2020 17:16
    Если Геллеру интересен ещё футбол, то этого достаточно, я думаю. Были и пока остаются сомнения что ему всё ещё интересно.
    Пишут о конфликте с Шаблием, типа он покупает игроков, не советуясь со Скрипником. И в этом видимо конфликт произошел.
    Где Скрипник?
    Sunrise
    online
      Sunrise, 06.08.2020 17:16
    0
    Shara, 06.08.2020 16:41
    Этого мало - просьба игроков. Там что-то другое. Не могу понять - его нет, а сейчас активность у Зари с покупками и арендой игроков. Кто-то что-то знает?
    Если Геллеру интересен ещё футбол, то этого достаточно, я думаю. Были и пока остаются сомнения что ему всё ещё интересно.
    Shara
      Shara, 06.08.2020 17:14
    0
    Loki, 06.08.2020 17:08
    В Скрипник тренирует команду.
    НЕт его еще на тренировках.
    Shara
      Shara, 06.08.2020 16:41
    0
    Sunrise, 06.08.2020 16:10
    В это я могу поверить. И если так - уважение игрокам Зари!
    Этого мало - просьба игроков. Там что-то другое. Не могу понять - его нет, а сейчас активность у Зари с покупками и арендой игроков. Кто-то что-то знает?