Фани Карпат: «Беремо відповідальність за гідність і безпеку емблеми»

Львівський клуб передав стару емблему уболівальникам

Фани Карпат: «Беремо відповідальність за гідність і безпеку емблеми»
© ФК Карпати

Фанати львівських «Карпат» прокоментували рішення клубу провести ребрендинг і змінити емблему.

«Вже кілька років ми вели активні перемовини з керівництвом про те, щоб герб закріпити за тими, хто його справді цінує, але досягнути належного результату досі не вдавалось, – розповів Михайло Мірка. – Сьогодні ми змогли знайти точки дотику з новим керівництвом клубу в близьких нам площинах цінностей. Не вдаючись до поспішних авансів, все ж вважаємо це одним з найбільш стратегічно правильних рішень, яке відкриває нову сторінку в новітній історії великого клубу «Карпати».

Ще один відомий фанат Олесь «Сігал» додав: «В епоху тотальної комерціалізації футболу і водночас в життєво складний для нашого клубу час, нам – фанатам «Карпат» – лише ціною спільних зусиль та прагнення до вищої мети, зрештою, вдалось вибороти для себе найважливіше. І таким чином вберегти те, без чого жоден з нас не уявляє свого життя, від майбутніх можливих ризиків, ганьби або взагалі зникнення. Ми продовжимо й надалі леліяти герб рідного клубу та готові брати на себе відповідальність за його гідність та безпеку».

Нагадаємо, на початку липня «Карпати» були виключені з числа учасників УПЛ через неявку на матчі.

Читайте також: «Карпати» будуть жити! Смалійчук проанонсував повернення в УПЛ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати Львів

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ruslan
      Ruslan, 06.08.2020 00:04
    0
    Лису 3алупу жаба задусила скриньку в банку взяти на 15-ть років. Найшов варіант без бабла. Пацани не пропийте!)))
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 20:29
    0
    Єпать,ото в людей паніка... все,що робиться-до кращого!!!!герб звичайно х.у.-вий,але наразі це проміжний варіант...ну а всі иванови,лємберги та інші придурашенні природою,просто п.і.з.д.у.й.т.е на х.у.й-від щирого серця
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 15:48
    -1
    wicker, 05.08.2020 13:28
    Через рік у першій лізі.
    Під.рило старе, не ганьби лева ! Твоя тварина вівця !
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.08.2020 14:59
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Надо закопать в дальней схованке до лучших веков.
    jetcrow
    online
      jetcrow, 05.08.2020 14:46
    0
    jetcrow, 05.08.2020 14:44
    БРАВО!
    https://pngtree.com/freepng/soccer-club-logo-vector-template-design-illustr
    ation_4102612.html?fbclid=IwAR2v3-6BQ6b-M3NQ232nMfBNu0D3dKRUYNDa5NWkYBFIZJh-
    HyYpEFTVDw8
    Не поленитесь пройдите по ссылке. И руководству клуба перешлите, тоже не лишне будет.
    jetcrow
    online
      jetcrow, 05.08.2020 14:44
    0
    БРАВО!
    https://pngtree.com/freepng/soccer-club-logo-vector-template-design-illustr
    ation_4102612.html?fbclid=IwAR2v3-6BQ6b-M3NQ232nMfBNu0D3dKRUYNDa5NWkYBFIZJh-
    HyYpEFTVDw8
    wicker
    online
      wicker, 05.08.2020 13:28
    0
    dudigo78, 05.08.2020 12:00
    Тепер через два тижні фани офіційно передадуть герб новоствореному клубу
    Через рік у першій лізі.
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 12:51
    +1
    👌👍✋🏐🇺🇦
    Arius
    online
      Arius, 05.08.2020 12:33
    0
    🤣🤣🤣 вот только этот скандал клуб не жалко, светлое пятно, это время с Кононовым!
    За новость спасибо поржал 😂😂😂🤣🤣🤣
    zakharka
    online
      zakharka, 05.08.2020 12:26
    +6
    Болотніков став до роботи , очікуємо щоденні новини про Карпати , від аналізів до погоди
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 12:17
    -8
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 05.08.2020 12:10
    +2
    цирк. подарували дирку від бублика...дурень думкою радіє...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.08.2020 12:00
    0
    Тепер через два тижні фани офіційно передадуть герб новоствореному клубу
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.08.2020 11:49
    -1
    Щось Тай буде....схема...
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 05.08.2020 11:47
    +1
    от счастья то команда в дерьме зато герб в безопасности
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 05.08.2020 11:45
    -5
    zakharka
    online
      zakharka, 05.08.2020 12:26
    +6
    Болотніков став до роботи , очікуємо щоденні новини про Карпати , від аналізів до погоди
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 05.08.2020 12:10
    +2
    цирк. подарували дирку від бублика...дурень думкою радіє...
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 12:51
    +1
    👌👍✋🏐🇺🇦
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 05.08.2020 11:47
    +1
    от счастья то команда в дерьме зато герб в безопасности
    Ruslan
      Ruslan, 06.08.2020 00:04
    0
    Лису 3алупу жаба задусила скриньку в банку взяти на 15-ть років. Найшов варіант без бабла. Пацани не пропийте!)))
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 20:29
    0
    Єпать,ото в людей паніка... все,що робиться-до кращого!!!!герб звичайно х.у.-вий,але наразі це проміжний варіант...ну а всі иванови,лємберги та інші придурашенні природою,просто п.і.з.д.у.й.т.е на х.у.й-від щирого серця
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.08.2020 14:59
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Надо закопать в дальней схованке до лучших веков.
    jetcrow
    online
      jetcrow, 05.08.2020 14:46
    0
    jetcrow, 05.08.2020 14:44
    БРАВО!
    https://pngtree.com/freepng/soccer-club-logo-vector-template-design-illustr
    ation_4102612.html?fbclid=IwAR2v3-6BQ6b-M3NQ232nMfBNu0D3dKRUYNDa5NWkYBFIZJh-
    HyYpEFTVDw8
    Не поленитесь пройдите по ссылке. И руководству клуба перешлите, тоже не лишне будет.
    jetcrow
    online
      jetcrow, 05.08.2020 14:44
    0
    БРАВО!
    https://pngtree.com/freepng/soccer-club-logo-vector-template-design-illustr
    ation_4102612.html?fbclid=IwAR2v3-6BQ6b-M3NQ232nMfBNu0D3dKRUYNDa5NWkYBFIZJh-
    HyYpEFTVDw8
    wicker
    online
      wicker, 05.08.2020 13:28
    0
    dudigo78, 05.08.2020 12:00
    Тепер через два тижні фани офіційно передадуть герб новоствореному клубу
    Через рік у першій лізі.
    Arius
    online
      Arius, 05.08.2020 12:33
    0
    🤣🤣🤣 вот только этот скандал клуб не жалко, светлое пятно, это время с Кононовым!
    За новость спасибо поржал 😂😂😂🤣🤣🤣
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.08.2020 12:00
    0
    Тепер через два тижні фани офіційно передадуть герб новоствореному клубу