Карпаты будут жить! Смалийчук проанонсировал возвращение в УПЛ

Совладелец львовского клуба пролил свет на будущее

Карпаты будут жить! Смалийчук проанонсировал возвращение в УПЛ
© ФК Карпаты Львов. Олег Смалийчук

Совладелец «Карпат» Олег Смалийчук наконец рассказал, что будет с львовским клубом. Академия «Карпат» будет функционировать и в дальнейшем, а первая команда стартует в новом сезоне во Второй лиге Украины.

Команда будет базироваться во Львове. За два года «Карпаты» должны вернуться в УПЛ. Юридически клуб не принадлежит ни Коломойскому, ни Дыминскому.

Смалийчук хочет, чтобы президента «Карпат» выбирал совет директоров. Свою кандидатуру нынешний совладелец «Карпат» готов подать на 5 лет. Тренером первой команды «Карпат» будет Роман Гнатив.

Напомним, в начале июля «Карпаты» были исключены из числа участников УПЛ из-за неявки на матчи.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — #FootballHub

(199 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Віктор Іщенко
      Віктор Іщенко, 05.08.2020 16:46
    +1
    Трижди мудак...Таку команду розвалив Засланий козачок Павелкіна. У цього мудака були гроші плотити суперникам за виіграш уРУХА а на виїзд КАРПАТАМ не було.... Одним словом скажіть як назвати таку людину\якщо це людина/ ПІ...........
    zac1310
      zac1310, 04.08.2020 08:45
    +1
    Vit18, 31.07.2020 15:55
    Коли вже почнуть реалізовувати ідею створення народної команди на основі трьох львівських клубів?
    ніколи. Концепція "народної команди", в нашіх умовах, це фантастіка, а скоріше казка для супероптимістів.
    waw
      waw, 01.08.2020 16:50
    +4
    в другій лізі потрібна атестація,а значить і погашення боргів,пограти не один рік на любительському рівні,а не так,що апельсин заявив - я хочу,хочеться-перехочеться
    jam79
      jam79, 01.08.2020 16:39
    -3
    PFCLviv, 31.07.2020 18:55
    вівці без піз....дьожі лисої зал...упи жити не можуть !
    Ну як тупі барани можуть порозумнішати ?! Ну нереально це, друже !
    Ти імпотент кончєний, здохни зі своїм фкльвів
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 31.07.2020 22:31
    -6
    В укр топ лізі повинно бути не більш як 8 команд,такі як Карпати,Львів,Говерла,ось ще Минайо і т.д. різні типу пузатого Інгуля,чому хай вибачить, таким гравцям типу Кравченко,Днупро,Ворскла,які ні на що не гідні платять вкрадені у народу гроші,вони бл&дь14 уеб пруть туди,ось приклад Колос-дніпро,мариуполь.Колгосп який шостий,б'є майстрів Михайленко а такого тренера треба було ще десь відкопати,супер?! Калічать виродки пацанов.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 31.07.2020 20:49
    -4
    Олеже дай Бог щоб все вийшло. Дуже багато людей переживають за майбутнє команди, все це довго тривати вже не могло. Розвал почався з вбивці а закінчився бандитом. Такі реалії сучасного українського футболу.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.07.2020 18:55
    -6
    Саня Бах, 31.07.2020 18:31
    ... друже, бачив як овечому iб@ньку pogulianka пердак розiрвало ? Цей уЙОБок так i не зрозумiв що для спiваючого апельсина воно кiнченою вiвцею так i залишиться назавжди як би його нове стадо-недокоМАНДА не називалась. Це як себе треба не поважати щоб дальше лизати очко лисому...
    вівці без піз....дьожі лисої зал...упи жити не можуть !
    Ну як тупі барани можуть порозумнішати ?! Ну нереально це, друже !
    Саня Бах
      Саня Бах, 31.07.2020 18:31
    -2
    PFCLviv, 31.07.2020 18:08
    каЛпати здохли, даздраствуют каЛпати - 145097463453689 !
    ... друже, бачив як овечому iб@ньку pogulianka пердак розiрвало ? Цей уЙОБок так i не зрозумiв що для спiваючого апельсина воно кiнченою вiвцею так i залишиться назавжди як би його нове стадо-недокоМАНДА не називалась. Це як себе треба не поважати щоб дальше лизати очко лисому...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.07.2020 18:08
    -11
    каЛпати здохли, даздраствуют каЛпати - 145097463453689 !
    DidOk
    online
      DidOk, 31.07.2020 17:37
    +1
    * в місті Галич (Івано-Франківська обл.) є ФК, який має назву "Карпати"... Називається так з 2018 року
    Ось це і будуть нові львівські "Карпати" у 2-й лізі
    DidOk
    online
      DidOk, 31.07.2020 17:30
    +3
    Пролив світло...
    Ніфіга він по суті не сказав.
    Перекладаю і пояснюю.
    Тих "Карпат", які ми всі знали, вже можна сказати немає. Їх будуть банкротити.
    Вирішили на базі ФК з Галича створювати нові "Карпати"
    Клуб буде грати у Львові і почне з 2-ї ліги
    Умовно це будуть "Карпати-1963"
    zzg77
    online
      zzg77, 31.07.2020 17:19
    0
    Та мы тоже живём. Но как !!!!!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2020 17:11
    +1
    dudigo78, 31.07.2020 16:00
    Та постав ти їх всіх в ігнор. Не повіриш, так класно. Відкриваєш новину, бачиш там 20 коментарів, переглядаєш їх, а в реалі лише п'ять. Навіщо читати бредні психічнохворих людей? Мені всяких мудаків в реальному житті вистарчає, то хоч в неті можна від них відгородитись
    Я так і зробив!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.07.2020 16:16
    +2
    Pro100ecspert, 31.07.2020 16:10
    Так ризик є, але є і хороші приклади як Сарагоса яка виплачую борги частинами кожного року і норм функціонує в сегунді
    це не ми вирішили. Я не знаю як треба було поступати краще. Але думаю, що в першу чергу на меті було позбутися Коломойського, а для цього видно іншого варіанту, як створити новий клуб не було. Думаю час покаже що до чого. Зараз ми можемо лише здогадуватись
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 31.07.2020 16:10
    +4
    dudigo78, 31.07.2020 13:53
    Чому не догравали сезон? Бо цей клуб було вирішено банкротити. Все, це як Дніпро, Металіст і Кривбас. Нема тих Карпат. Зараз створюється новий клуб на базі аматорської команди, яка подала документи в другу лігу. Ніби планують якось юридично викупити борги в попередніх Карпат, щоб з часом повернути назву, емблему і таке інше. Не так давно такий фінт проробили Фіорентина та Парма, які збанкрутували, створили клуби з іншими назвами, а потім повернули старі назви. Добре це чи погано вирішувати кожному особисто. Але станом на зараз де-факто фк Карпати не існує
    Так ризик є, але є і хороші приклади як Сарагоса яка виплачую борги частинами кожного року і норм функціонує в сегунді
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.07.2020 16:00
    +7
    ll_pogulianka_ll, 31.07.2020 15:54
    "мертві" "Карпати" збирають більше переглядів та постів,ніж деякі майбутні учасники ліги чемпіонів (мене тішить розрив срак єпанутих иванових,баха та їхнього настоятеля та кумира "перефарбованого лємберга" ) млять, це якими треба бути уібанами,щоб зранку до ночі чатувати на "вкиди" про "Карпати"-дрочери клавіатурні...
    Та постав ти їх всіх в ігнор. Не повіриш, так класно. Відкриваєш новину, бачиш там 20 коментарів, переглядаєш їх, а в реалі лише п'ять. Навіщо читати бредні психічнохворих людей? Мені всяких мудаків в реальному житті вистарчає, то хоч в неті можна від них відгородитись
    Vit18
    online
      Vit18, 31.07.2020 15:55
    -5
    Коли вже почнуть реалізовувати ідею створення народної команди на основі трьох львівських клубів?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2020 15:54
    +4
    "мертві" "Карпати" збирають більше переглядів та постів,ніж деякі майбутні учасники ліги чемпіонів (мене тішить розрив срак єпанутих иванових,баха та їхнього настоятеля та кумира "перефарбованого лємберга" ) млять, це якими треба бути уібанами,щоб зранку до ночі чатувати на "вкиди" про "Карпати"-дрочери клавіатурні...
    zac1310
      zac1310, 31.07.2020 15:46
    0
    Как же меня достала еголысая гоблинская морда!!!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 31.07.2020 15:17
    -10
    PFCLviv, 31.07.2020 15:12
    Поповнення гряде в могилі всіх українських талантів - Арєндуполі!
    Правильно - Тарик Махмуд Чаудри поль!
    StrikeX
      StrikeX, 31.07.2020 13:08
    +34
    Хаха, вони що думають, що так легко пройти Другу і Першу ліги? Помиляються
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 31.07.2020 13:17
    +25
    ідіот
    то невже не можна було якось напружитись і дограти ті кілька матчів, що залишались, внаслідок чого чесно вилетіти у першу лігу, звідки і планувати повернення в УПЛ, а не влаштовувати ту клоунаду, свідками якоі всі ми стали?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.07.2020 13:53
    +21
    Чому не догравали сезон? Бо цей клуб було вирішено банкротити. Все, це як Дніпро, Металіст і Кривбас. Нема тих Карпат. Зараз створюється новий клуб на базі аматорської команди, яка подала документи в другу лігу. Ніби планують якось юридично викупити борги в попередніх Карпат, щоб з часом повернути назву, емблему і таке інше. Не так давно такий фінт проробили Фіорентина та Парма, які збанкрутували, створили клуби з іншими назвами, а потім повернули старі назви. Добре це чи погано вирішувати кожному особисто. Але станом на зараз де-факто фк Карпати не існує
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 31.07.2020 13:01
    +18
    А чому з другої ліги.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 31.07.2020 13:22
    +11
    Муґунот Уух, 31.07.2020 13:17
    ідіот
    то невже не можна було якось напружитись і дограти ті кілька матчів, що залишались, внаслідок чого чесно вилетіти у першу лігу, звідки і планувати повернення в УПЛ, а не влаштовувати ту клоунаду, свідками якоі всі ми стали?
    Та не в тих пару матчів справа, а в тому, що їм не давали акредитацію через борг в 5млн, а тут ще й за караскаля 3млн не віддали, за Бланко-Лещука не розрахуватись кроти...
    Я так розумію що в 2 лізі вони вже будуть під новим юр лицем, отже інша назва, емблема і тд
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 31.07.2020 14:10
    +8
    А куда Коломойский делся шо лысый так запел?))
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.07.2020 16:00
    +7
    ll_pogulianka_ll, 31.07.2020 15:54
    "мертві" "Карпати" збирають більше переглядів та постів,ніж деякі майбутні учасники ліги чемпіонів (мене тішить розрив срак єпанутих иванових,баха та їхнього настоятеля та кумира "перефарбованого лємберга" ) млять, це якими треба бути уібанами,щоб зранку до ночі чатувати на "вкиди" про "Карпати"-дрочери клавіатурні...
    Та постав ти їх всіх в ігнор. Не повіриш, так класно. Відкриваєш новину, бачиш там 20 коментарів, переглядаєш їх, а в реалі лише п'ять. Навіщо читати бредні психічнохворих людей? Мені всяких мудаків в реальному житті вистарчає, то хоч в неті можна від них відгородитись
    waw
      waw, 01.08.2020 16:50
    +4
    в другій лізі потрібна атестація,а значить і погашення боргів,пограти не один рік на любительському рівні,а не так,що апельсин заявив - я хочу,хочеться-перехочеться
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 31.07.2020 16:10
    +4
    dudigo78, 31.07.2020 13:53
    Чому не догравали сезон? Бо цей клуб було вирішено банкротити. Все, це як Дніпро, Металіст і Кривбас. Нема тих Карпат. Зараз створюється новий клуб на базі аматорської команди, яка подала документи в другу лігу. Ніби планують якось юридично викупити борги в попередніх Карпат, щоб з часом повернути назву, емблему і таке інше. Не так давно такий фінт проробили Фіорентина та Парма, які збанкрутували, створили клуби з іншими назвами, а потім повернули старі назви. Добре це чи погано вирішувати кожному особисто. Але станом на зараз де-факто фк Карпати не існує
    Так ризик є, але є і хороші приклади як Сарагоса яка виплачую борги частинами кожного року і норм функціонує в сегунді
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 31.07.2020 15:54
    +4
    "мертві" "Карпати" збирають більше переглядів та постів,ніж деякі майбутні учасники ліги чемпіонів (мене тішить розрив срак єпанутих иванових,баха та їхнього настоятеля та кумира "перефарбованого лємберга" ) млять, це якими треба бути уібанами,щоб зранку до ночі чатувати на "вкиди" про "Карпати"-дрочери клавіатурні...
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 31.07.2020 14:54
    +4
    StrikeX, 31.07.2020 13:08
    Хаха, вони що думають, що так легко пройти Другу і Першу ліги? Помиляються
    Можно многоходовочку разыграть как Верес и Львов . Судя по всему владелец фк львов уже наигрался вполне могут и продать место в УПЛ!
    DIiMax2
      DIiMax2, 31.07.2020 13:16
    +4
    одна Банда більше слів не меє
    DidOk
    online
      DidOk, 31.07.2020 17:30
    +3
    Пролив світло...
    Ніфіга він по суті не сказав.
    Перекладаю і пояснюю.
    Тих "Карпат", які ми всі знали, вже можна сказати немає. Їх будуть банкротити.
    Вирішили на базі ФК з Галича створювати нові "Карпати"
    Клуб буде грати у Львові і почне з 2-ї ліги
    Умовно це будуть "Карпати-1963"
    Shchebet
      Shchebet, 31.07.2020 14:37
    +3
    Клуб никому не принадлежит... Так зачем же было требовать выкупа доли Коломойского?!
    Это что опять Смалийчук начудил? Это будут Карпаты опять или Карпаты снова? Или это будут Карпаты, которые через два года станут Карпатами...
    Бред какой то...
    Короновирус осложнение на хитрые задницы даёт? Или фишка в чем?
    Artyom_I
      Artyom_I, 31.07.2020 14:04
    +3
    Через год уже никто и не вспомнит кто такой Смайличук и была ли вообще во Львове футбольная команда
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.07.2020 16:16
    +2
    Pro100ecspert, 31.07.2020 16:10
    Так ризик є, але є і хороші приклади як Сарагоса яка виплачую борги частинами кожного року і норм функціонує в сегунді
    це не ми вирішили. Я не знаю як треба було поступати краще. Але думаю, що в першу чергу на меті було позбутися Коломойського, а для цього видно іншого варіанту, як створити новий клуб не було. Думаю час покаже що до чого. Зараз ми можемо лише здогадуватись
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.07.2020 15:00
    +2
    Головне,що відцепили колому. Смайл,як прийшов то відразу сказав,що будуть не популярні рішення. Вірю в нього. Не все так легко і скоро робиться. А заробляти він вміє Рібас,Кортеджано,Мораїш,Карраскаль і інші...прийшли за його керівництва і на них було зароблено... Від Карри досі є відсоток перепродажі рівером...
    Віктор Іщенко
      Віктор Іщенко, 05.08.2020 16:46
    +1
    Трижди мудак...Таку команду розвалив Засланий козачок Павелкіна. У цього мудака були гроші плотити суперникам за виіграш уРУХА а на виїзд КАРПАТАМ не було.... Одним словом скажіть як назвати таку людину\якщо це людина/ ПІ...........
    zac1310
      zac1310, 04.08.2020 08:45
    +1
    Vit18, 31.07.2020 15:55
    Коли вже почнуть реалізовувати ідею створення народної команди на основі трьох львівських клубів?
    ніколи. Концепція "народної команди", в нашіх умовах, це фантастіка, а скоріше казка для супероптимістів.
    DidOk
    online
      DidOk, 31.07.2020 17:37
    +1
    * в місті Галич (Івано-Франківська обл.) є ФК, який має назву "Карпати"... Називається так з 2018 року
    Ось це і будуть нові львівські "Карпати" у 2-й лізі