ФОТО. Откат на 60 лет назад! Карпаты презентовали новую эмблему

Права на старую переданы болельщикам

ФОТО. Откат на 60 лет назад! Карпаты презентовали новую эмблему
© ФК Карпаты

Львовские «Карпаты» провели ребрендинг и презентовали новую эмблему. Это решение объясняется кардинальными изменениями в ближайшем будущем.

Старая эмблема была передана ультрасу «Карпат», теперь они являются владельцем прав на нее.

«Я убежден, что дальше мы все будем плыть в одной лодке, имея одно общее видение, одну стратегию и одну цель. Вместе с вами, настоящими фанатами, которые всегда будут носить герб на сердце и никогда не переобуются, вместе с вашим доверием и поддержкой мы сделаем сильный клуб, которым будем гордиться», - прокомментировал данное решение совладелец «Карпат» Олег Смалийчук.

Напомним, в начале июля «Карпаты» были исключены из числа участников УПЛ из-за неявки на матчи.

Читайте также: «Карпаты» будут жить! Смалийчук проанонсировал возвращение в УПЛ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты Львов

(87 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.08.2020 16:39
    +3
    Муґунот Уух, 05.08.2020 16:37
    у Львова краща? та перестань:
    банальнійший шрифт (такий в нас можна зустріти на продмагах та “бутіках”), 5 (п'ять!!!)кольорів, причому основний - якийсь брудний червоний, лев чомусь у синьо-синіх променях, якісь архаічні контури жовтим, тед якимсь брудним... жах
    “вагіна” та “шматок абетки” на цьому тлі - просто ідеал
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.08.2020 16:39
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Как раз для аматоров...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.08.2020 16:37
    0
    REALIST, 05.08.2020 14:45
    суб'єктивне судження... але краща ніж у наших ТОПів (у одного - вагіну нагадує, в іншого - шматок алфавіту...)
    у Львова краща? та перестань:
    банальнійший шрифт (такий в нас можна зустріти на продмагах та “бутіках”), 5 (п'ять!!!)кольорів, причому основний - якийсь брудний червоний, лев чомусь у синьо-синіх променях, якісь архаічні контури жовтим, тед якимсь брудним... жах
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 15:46
    -2
    Як вдалось з'ясувати журналістам, "новий логотип" схоже, що було взято з сайту безкоштовний графічних зображень Pngtree, підписка на який коштує від 20$. Дані зображення серед перших відповідають но пошуковий запит "soccer club".
    ------------
    Дно пробито !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 15:26
    -6
    dudigo78, 05.08.2020 12:59
    Весь прікол в тому, що коли Димінський продавав 50% клубу Коломойському, то в угоді зберіг за собою право на назву та герб. Після того переоформив це право на фізичну особу. Так що в разі чого бєня може хіба смоктати.
    Чм.ошнік галімий він тобі не Бєня !
    Вирішили Ігря Ваоєрічя наіп.ати... Ну, ну ...
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 05.08.2020 15:09
    -1
    REALIST, 05.08.2020 14:45
    суб'єктивне судження... але краща ніж у наших ТОПів (у одного - вагіну нагадує, в іншого - шматок алфавіту...)
    Тобі реально подобається ОЦЕ? Я ні разу не фан Шахтаря, однак у нього на порядок краща емблема по дизайну..хоч і нагадує те, що ти написав) Алфавітні емблеми зараз у тренді - ДК, Юве, Колос)) Жартую. Але в них хоч думка дизайнерів помітна, а тут набор з шаблонів графічного редактору. Подібна до старої емблеми Ниви (Тернопіль), лого Агробізнеса, Миколаєва та багатьох інших. Особливо років 3-4 назад багато команд з подібними емблемами було, зараз хоч стали робити лого, що є відмінним від інших
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 14:45
    0
    PFCLviv, 05.08.2020 12:14
    Доречі, сама гарна і стильна емблема в Україні у ПФК Львова !
    суб'єктивне судження... але краща ніж у наших ТОПів (у одного - вагіну нагадує, в іншого - шматок алфавіту...)
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 14:40
    0
    Сергей Лесив, 05.08.2020 14:29
    це ідея лисого із ТаТоТаке))
    це вони Дядю Ігоря так хочуь кинути чи що? ...який сенс міняти емблему, якщо існування самого клубу під питанням!
    Сергей Лесив
      Сергей Лесив, 05.08.2020 14:29
    +5
    це ідея лисого із ТаТоТаке))
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 14:13
    -2
    Вместо мяча нарисуйте вот такой смайлик
    Цвета также зелено-белые.
    Aleks04
    online
      Aleks04, 05.08.2020 14:12
    0
    dudigo78, 05.08.2020 14:09
    для того емблема і міняється, щоб новостворений клуб мав можливість використовувати стару. А ця так би мовити нова емблема помре разом зі старим клубом
    Ну якщо так, то удачі вам. Сподіваюся через 2 роки вийдете в УПЛ. Смайл геній
    Ukrainian_football
      Ukrainian_football, 05.08.2020 14:12
    +3
    Судя по комментариям, многим не понравилось.)) Ну я с ними согласен. какие-то конвульсии клуба, что-ли.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.08.2020 14:09
    +1
    Tsetsur, 05.08.2020 13:55
    Вы команду возродите а не эмблемы меняете, клоуны!
    для того емблема і міняється, щоб новостворений клуб мав можливість використовувати стару. А ця так би мовити нова емблема помре разом зі старим клубом
    Tsetsur
    online
      Tsetsur, 05.08.2020 13:55
    -3
    Вы команду возродите а не эмблемы меняете, клоуны!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.08.2020 13:53
    0
    PFCLviv, 05.08.2020 12:14
    Доречі, сама гарна і стильна емблема в Україні у ПФК Львова !
    “нє смєшітє моі тапочькі”(с)
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.08.2020 12:59
    +4
    Весь прікол в тому, що коли Димінський продавав 50% клубу Коломойському, то в угоді зберіг за собою право на назву та герб. Після того переоформив це право на фізичну особу. Так що в разі чого бєня може хіба смоктати.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 05.08.2020 12:54
    +10
    PFCLviv, 05.08.2020 12:14
    Доречі, сама гарна і стильна емблема в Україні у ПФК Львова !
    Це той що Вересом називався?
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 05.08.2020 12:41
    +9
    Болотников в ТаТоТаке постоянно критиковал эмблемы клубов УПЛ и ПФЛ, говорил мол сам могу лучше нарисовать. Теперь Серега в Карпатах и тут такое...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.08.2020 12:33
    0
    PFCLviv, 05.08.2020 12:16
    Ігор Валерійович вам дасть стару емблему ! дожене і ще раз дасть !
    продать. дожене, відбере. і знову продасть
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 05.08.2020 12:23
    -1
    николай грива, 05.08.2020 12:14
    А звезды на гербе это типа мы из сссру а не из Украины школьников пригласите они вам герб красивее намалюют.
    Нееееее
    Это пиндосы свои одолжил.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.08.2020 11:47
    +12
    Aleks04, 05.08.2020 11:20
    Эта эмблема была скачана с интернета, оригинал — https://pngtree.com/freepng/soccer-club-logo-vector-template-design-illustr
    ation_4102612.html
    а-а-а-а-а....
    эта Еблема - это даже не то, что я предполагал. это просто какой-то махровый п*здец!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.08.2020 11:42
    +12
    а три зірочки... схоже, автора цього шИдевра надихала пляшка коньяку. при чому далеко ее найкращого
    Hemingway
    online
      Hemingway, 05.08.2020 12:54
    +10
    PFCLviv, 05.08.2020 12:14
    Доречі, сама гарна і стильна емблема в Україні у ПФК Львова !
    Це той що Вересом називався?
    Aleks04
    online
      Aleks04, 05.08.2020 11:20
    +10
    Эта эмблема была скачана с интернета, оригинал — https://pngtree.com/freepng/soccer-club-logo-vector-template-design-illustr
    ation_4102612.html
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 05.08.2020 12:41
    +9
    Болотников в ТаТоТаке постоянно критиковал эмблемы клубов УПЛ и ПФЛ, говорил мол сам могу лучше нарисовать. Теперь Серега в Карпатах и тут такое...
    Archie FireLion
    online
      Archie FireLion, 05.08.2020 11:31
    +9
    Старая эмблема была очень хорошая, а это гов.но.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.08.2020 11:17
    +9
    дизайнер - мудак:
    зобрображати мяч на емблемі футбольного клубу - давним-давно моветон
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 05.08.2020 11:06
    +9
    Я, конечно, всё могу понять, что в клубе сейчас вопрос эмблем стоит на надцатом месте после проблем с управлением, финансами, результатами, но что ЭТО??? Это эмблема может подойти разве что команде, играющей на первенство колхозов в совке, но не такому клубу с историей, как Карпаты. Ну нет денег, так попросите помочь болельщиков. Уверен среди них найдутся талантливые ребята, что нарисуют вам современную и классную эмблему.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.08.2020 12:08
    +8
    UKRAINE FAN, 05.08.2020 12:03
    Как такое говно можно было придумать? Хуже только у Днепр 1! Не ужели нельзя было придумать что то современное!
    навіщо? Цей клуб через тиждень починає процедуру банкротства. Яка різниця з яким гербом це станеться? А старий зберегли для новоствореної команди. До такого навіть бєня не додумався, коли створював ск.
    Aleks04
    online
      Aleks04, 05.08.2020 11:19
    +7
    Мне кажется это самая худшая эмблема в чемпионате. На равне с эмблемой Днепра-1
    николай грива
      николай грива, 05.08.2020 12:14
    +6
    А звезды на гербе это типа мы из сссру а не из Украины школьников пригласите они вам герб красивее намалюют.
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 11:42
    +6
    Дизайн створювався а пейнті? І нах..воробу ті зірки? Це не ребрендінг, а гуйня
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 05.08.2020 11:36
    +6
    Ало, люди! Прочитайте, что написал Aleks04. Они просто скачали ее с интернета. Это ж надо быть такими улыбанами, чтоб опуститься до уровня школьника. Ладно не могут дизайнера нанять, так реально попросите своих фанатов...
    Сергей Лесив
      Сергей Лесив, 05.08.2020 14:29
    +5
    це ідея лисого із ТаТоТаке))
    DIiMax2
      DIiMax2, 05.08.2020 11:44
    +5
    Це вже не Карпати а чиясь ручна бандитьська іграшка
    wicker
    online
      wicker, 05.08.2020 11:22
    +5
    Робіть герб та логотип ЕДЕНТИЧНІ! , окрім цього, зазвичай зірочки відтворюють досягнення, а це що за ...УЙНЯ....
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.08.2020 12:59
    +4
    Весь прікол в тому, що коли Димінський продавав 50% клубу Коломойському, то в угоді зберіг за собою право на назву та герб. Після того переоформив це право на фізичну особу. Так що в разі чого бєня може хіба смоктати.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 05.08.2020 11:31
    +4
    bzzzzz, 05.08.2020 11:27
    видимо на хорошего дизайнеры деньги не нашлись
    но впринцепи не так уж и плохо. Ничего лишенего, минимализм, это сейчас тренд.
    Тільки цей мінімалізм виглядає дещо колгоспно... На мою думку, мінімалізм Олімпіка, Колоса, Маріуполя виглядає набагато стильніше. Однак, це лише моя думка.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 05.08.2020 11:15
    +4