Грубий ляп воротаря. Фулхем вийшов в АПЛ, здолавши Брентфорд у екстратаймах

У Лондоні відбувся фінальний матч плей-оф Чемпіоншипа

Грубий ляп воротаря. Фулхем вийшов в АПЛ, здолавши Брентфорд у екстратаймах
© Twitter

У Лондоні на «Уемблі» відбувся фінальний матч плей-офф Чемпіоншипа. «Фулхем» пробився в АПЛ, обігравши «Брентфорд» у додатковий час (2:1).

Дублем у екстратайм відзначився захисник Джо Брайан. Фактично, долю матчу вирішив грубий ляп воротаря «Брентфорда». Один гол престижу вже нічого не вирішував.

«Фулхем» зумів повернутися в елітний дивізіон в першому ж сезоні після вильоту з АПЛ. Раніше з Прем'єр-ліги вилетіли «Борнмут», «Уотфорд» та «Норвіч», а в топ-дивізіон піднялися «Лідс» і «Вест Бромвіч».

Чемпіоншип. Плей-оф

Фінал. Лондон, 4 серпня

«Брентфорд» – «Фулхем» – 1:2

Голи: Дальсгорд, 120+4 – Джо Брайан, 105, 117.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    adidas77
    online
      adidas77, 05.08.2020 15:02
    0
    Ukrop, 05.08.2020 07:34
    Сами виноваты. После 9 подряд побед( в том числе и над Вест Бромом) всё было в их руках для выхода в АПЛ напрямую. Но расслабились, проиграли аутсайдеру и вот они безжалостные стыки
    Стыки, которые они никогда не проходят...
    Конечно сами виноваты!
    Ukrop
      Ukrop, 05.08.2020 07:34
    +3
    Сами виноваты. После 9 подряд побед( в том числе и над Вест Бромом) всё было в их руках для выхода в АПЛ напрямую. Но расслабились, проиграли аутсайдеру и вот они безжалостные стыки
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 02:12
    +2
    Bolshoi, 05.08.2020 01:20
    Не они ли выкинули кротов из ЛЕ?
    Ну да, было дело
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 05.08.2020 01:20
    -4
    Не они ли выкинули кротов из ЛЕ?
    Sentinel
      Sentinel, 05.08.2020 01:07
    +5
    Теперь в АПЛ 6 клубов из Лондона.
    Матч был (хотя sport.ua говорил выберите другую дату) резвый, куда там нашим пешеходам.
    adidas77
    online
      adidas77, 05.08.2020 00:56
    +4
    Вратарь олень редкий! Так подвести команду, это жесть!!!
    Весь сезон в ж..пу!
    Sunrise
    online
      Sunrise, 05.08.2020 00:45
    +5
    Такой гол пропустили при спокойной равной игре... Эх, досадно.
    Sentinel
      Sentinel, 05.08.2020 01:07
    +5
    Теперь в АПЛ 6 клубов из Лондона.
    Матч был (хотя sport.ua говорил выберите другую дату) резвый, куда там нашим пешеходам.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 05.08.2020 00:45
    +5
    Такой гол пропустили при спокойной равной игре... Эх, досадно.
    adidas77
    online
      adidas77, 05.08.2020 00:56
    +4
    Вратарь олень редкий! Так подвести команду, это жесть!!!
    Весь сезон в ж..пу!
    Ukrop
      Ukrop, 05.08.2020 07:34
    +3
    Сами виноваты. После 9 подряд побед( в том числе и над Вест Бромом) всё было в их руках для выхода в АПЛ напрямую. Но расслабились, проиграли аутсайдеру и вот они безжалостные стыки
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 02:12
    +2
    Bolshoi, 05.08.2020 01:20
    Не они ли выкинули кротов из ЛЕ?
    Ну да, было дело
    adidas77
    online
      adidas77, 05.08.2020 15:02
    0
    Ukrop, 05.08.2020 07:34
    Сами виноваты. После 9 подряд побед( в том числе и над Вест Бромом) всё было в их руках для выхода в АПЛ напрямую. Но расслабились, проиграли аутсайдеру и вот они безжалостные стыки
    Стыки, которые они никогда не проходят...
    Конечно сами виноваты!