ШАРАН: «Після поразки 1:5 ми отримали серйозний психологічний удар»

Головний тренер «Олександрії» прокоментував гру проти «Десни»

1399
1
ФК Олександрія. Володимир Шаран

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував гру своєї команди у матчі проти чернігівської «Десни» (3:1):

«Дуже важкий поєдинок. Але, незважаючи на ротацію, яка у нас відбулася, ми все одно намагалися грати в той футбол, в який на даному етапі можемо, тому що, дійсно, ми в кожному поєдинку дуже багато пропускали, і поразка 1:5 – це був серйозний психологічний удар як для мене, так і для наших хлопців.

Ми хотіли сьогодні показати непогану гру і досягти бажаного результату. Грали тільки на перемогу. В першому таймі ми очікували, що суперник буде атакувати, тому що футболістам «Десни» ця перемога була важлива. І ми побачили, що суперник дозволяє грати у футбол, і в другому таймі ми прибавили як фізично, так і тактично. Правильно зіграли і досягли успіху. Реалізували ті моменти, які в нас були».