16.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Десна – Олександрія – 1:3. Текстова трансляція матчу

Стенограмма поєдинку 31-го туру Української Прем’єр-ліги

Десна – Олександрія – 1:3. Текстова трансляція матчу
© ФК Десна

Українська Прем’єр-ліга. 31-й тур.

Десна – Олександрія – 1:3

Тамм, 8 – Шастал, 32, Мишенко, 57, Задерака, 61

Западня, 37 – Шастал, 54

Десна: Паст – Западня (Мостовий, 64), Тамм, Гітченко, Фаворов – Арвеладзе (Будківський, 46), Домбровський – Кузик, Хльобас (Огиря, 46), Картушов (Старенький, 71) – Філіппов.

Запасні: Літовка, Єрмаков, Дем’яненко, Тотовицький, Імереков.

Олександрія: Білик – Стецьков, Бухал, Мельник, Мирошніченко – Грицук (Ковалець, 46), Довгий, Банада – Мишенко (Гречишкін, 60), Шастал (Безбородько, 60, Шендрик, 90), Задерака (Гордієнко, 74).

Запасні: Рудик, Бабогло, Протасов, Устименко.

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Стадіон: ім. Ю. Гагаріна (Чернігів)

Наші оцінки:

   

Заміни Десни: Тотовицький – 5,5, Будківський – 5,5, Огиря – 5,0, Старенький – 5,5.

Заміни Олександрії: Ковалець – 7,5, Безбородько – 5,0, Гречишкин – 6,5, Гордієнко – 5,5, Шендрик – б/о.

У четвер, 16-го липня, відбудеться поєдинок тридцять першого туру Української Прем'єр-ліги, в якому чернігівська «Десна» битиметься проти «Олександрії». Матч пройде в Чернігові, на поле стадіону ім. Ю. Гагаріна, початок о 19:00.

Команди найвищого футбольного дивізіону України підійшли до фінальної частини сезону в умовах великої напруженості у зоні боротьби за місце в кваліфікації Ліги чемпіонів. Можливість потрапити до найбільш впливового клубного турніру Старого Світу є тільки одна, а ось претендують на неї в рівній мірі відразу три команди. Цілком ймовірний такий сценарій, що один з учасників має всі шанси відвалитися від цієї гонки вже за підсумками цього туру. На жаль для «Десни», саме команда Олександра Рябоконя ближче всіх до цього сценарію, адже і так відстає від «Динамо» на два очки, і будь-яка втрата балів за підсумком матчу з чинним «бронзовим» призером, який в двох матчах до цього зумів потріпати і киян (2:2), і луганську «Зорю» (2:2), може виявитися для чернігівців фатальною.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Десною» та «Олександрією». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 16.07.2020 20:52
    -5
    Десна слила конечно
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 20:31
    +2
    Ожидание праздника, лучше самого праздника...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 20:29
    0
    euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 19:49
    Заре и Десне уже следует готовиться к "бронзовому" матчу и соответственно за выход в группу ЛЕ ! Осталось только повыгоднее занять позицию (чтобы и ничья устраивала).
    Надежды на победу КолОсСа в матче с Динамо последнем туре - НЕТ !!!
    Уже готовятся. У Зари преимущество своего поля и можно даже сыграть вничью.
    Omen
      Omen, 16.07.2020 20:28
    -1
    viktor112007, 16.07.2020 20:24
    це жесть. алекси, яким нічо не треба, відбирають очки у всіх, кому вони жесть як потрібні
    У нас свой клуб, нам насрать, что там кому нужно.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.07.2020 20:24
    +3
    це жесть. алекси, яким нічо не треба, відбирають очки у всіх, кому вони жесть як потрібні
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 19:49
    +6
    Заре и Десне уже следует готовиться к "бронзовому" матчу и соответственно за выход в группу ЛЕ ! Осталось только повыгоднее занять позицию (чтобы и ничья устраивала).
    Надежды на победу КолОсСа в матче с Динамо последнем туре - НЕТ !!!
    y-grec
      y-grec, 16.07.2020 19:37
    +2
    Ну, як так пропустили?
    y-grec
      y-grec, 16.07.2020 19:13
    +1
    Супер гол!
    Десна вперед до ЛЧ!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.07.2020 19:13
    -3
    тащіть, пацани. Зоря перемагає та перемагає Десна і все заїбісь буде!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 19:49
    +6
    Заре и Десне уже следует готовиться к "бронзовому" матчу и соответственно за выход в группу ЛЕ ! Осталось только повыгоднее занять позицию (чтобы и ничья устраивала).
    Надежды на победу КолОсСа в матче с Динамо последнем туре - НЕТ !!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.07.2020 20:24
    +3
    це жесть. алекси, яким нічо не треба, відбирають очки у всіх, кому вони жесть як потрібні
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 20:31
    +2
    Ожидание праздника, лучше самого праздника...
    y-grec
      y-grec, 16.07.2020 19:37
    +2
    Ну, як так пропустили?
    y-grec
      y-grec, 16.07.2020 19:13
    +1
    Супер гол!
    Десна вперед до ЛЧ!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 20:29
    0
    euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 19:49
    Заре и Десне уже следует готовиться к "бронзовому" матчу и соответственно за выход в группу ЛЕ ! Осталось только повыгоднее занять позицию (чтобы и ничья устраивала).
    Надежды на победу КолОсСа в матче с Динамо последнем туре - НЕТ !!!
    Уже готовятся. У Зари преимущество своего поля и можно даже сыграть вничью.