Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ: «Минай один раз дійшов до воріт і забив гол»

У наставника «Агробізнесу» є претензії до центральних захисників своєї команди

1444
1
YouTube. Олександр Чижевський

Головний тренер «Агробізнесу» Олександр Чижевський прокоментував поразку від «Миная» (0:2) в поєдинку 24-го туру Першої ліги.

«Враження від матчу, само собою, негативні, тому що програли 0:2 вдома. Але якщо взяти саму гру, перший тайм був рівним. Але в другому таймі ми переграли «Минай». Але рахунок на табло — 0:2. У мене є претензії до центральних захисників. Тому що команда раз дійшла до воріт і забила нам один м'яч. Я вже не беру одинадцятиметровий в кінці, це вже емоції. Я в роздягальні своїм футболістам сказав, що емоції потрібно контролювати в будь-якій ситуації. Я задоволений грою своїх футболістів. Не наш день сьогодні був, тому що були моменти — Черненко виходив один на один... Потрібно подивитися відео, чи був у першому таймі одинадцятиметровий. Гоменюк мав забивати. Другим таймом я повністю задоволений. Але це футбол, нікуди від цього не дінешся. Сьогодні так, завтра так», — зазначив Чижевський.