Карпати просять компанію, яку пов'язують з Коломойським, врятувати клуб

Львів'яни написали відкритого листа співвласникам

Карпати просять компанію, яку пов'язують з Коломойським, врятувати клуб
© ФК Карпати

Львівські «Карпати» написали відкритого листа на адресу компанії-співвласника KRISAL HOLDINGS LTD, яку пов'язують з відомим олігархом і власником «Дніпра» Ігорем Коломойським.

«На даний момент недоцільно дивитися в минуле і рахувати інвестовані кошти обома компаніями-власниками клубу. ФК «Карпати» у великій біді: борги, накопичені впродовж останніх років, поставили під загрозу існування клубу. Однак відновлення комунікації між компаніями MENDIL LIMITED та KRISAL HOLDINGS LTD – єдина і остання реальна можливість зберегти легендарний клуб для українського футболу, розвивати його та вивести на самоокупність.

Що ми пропонуємо:

- Компанія MENDIL LIMITED готова взяти на себе зобов’язання протягом певного часу погасити усі накопичені борги ФК «Карпати», щоб успішно пройти атестацію на участь команди у наступному сезоні у Першій лізі.
- У стислі терміни провести загальні збори учасників ФК «Карпати» за участю представників компаній-акціонерів та активних вболівальників команди, з метою обговорення майбутнього клубу та формату його подальшого розвитку.
- Якщо компанія KRISAL HOLDINGS LTD не хоче брати участь в подальшому функціонуванні ФК «Карпати», вона може запропонувати умови передачі або продажу своєї частки.
 
Ми віримо, що завдяки спільним зусиллям та співучасті ситуацію все ще можна виправити, і очікуємо на Вашу відповідь. М’яч на Вашій стороні», - сказано в заяві.

Відзначимо, що нинішній президент «Карпат» Олег Смалійчук - власник компанії MENDIL LIMITED.

Читайте також: «Гриша Козловський і Рух мені не вороги». Смалійчук дав задню

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.07.2020 22:06
    +1
    Такие взрослые, а в сказки верят!!!!
    dd dent
    online
      dd dent, 12.07.2020 20:44
    +1
    угу, пишите письма...
    sand
    online
      sand, 12.07.2020 18:46
    +1
    Крисал закрысил
    volf2020
      volf2020, 12.07.2020 18:31
    +1
    Мільйони роздае а тепер клуб врятуйте.Взагалі невідомо де там правда
    Kevko
      Kevko, 12.07.2020 18:27
    +1
    Все в офшорах. Паразитирующие на стране "инвесторы-бизнесмены".
    PFCLviv
      PFCLviv, 12.07.2020 18:18
    -5
    А як же кризовий менеджер, співаючий апєльсін...
    FoZZy
      FoZZy, 12.07.2020 17:56
    +5
    Якщо пан Коломойський втопив "Дніпро" і оком не змигнувши, то чого тоді він буде рятувати "Карпати"... Смішні...
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 12.07.2020 17:39
    +3
    Заводи в офшорах, телеканали в офшорах, футбольні клуби в офшорах. Дійсно, навіщо впроваджувати нормальну податкову, правоохоронну, судову системи у своїй країні, коли все можна тримати в офшорах.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.07.2020 17:30
    +3
    Муґунот Уух, 12.07.2020 17:27
    Так Беня ж, вроде как, уже сказал: 30 миллионов на бочку.
    Це Метревелі сказав. А беня каже, що не має ніякого відношення до Карпат. Так само як не мав до Кривбаса, Нафтовика і навіть того старого Арсеналу)))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 12.07.2020 17:27
    +1
    Так Беня ж, вроде как, уже сказал: 30 миллионов на бочку.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 16:53
    +1
    а как же Флорентино Перес, клуб должен сам себя окупать?
    8number
      8number, 12.07.2020 16:39
    -1
    Sentinel, 12.07.2020 16:19
    Играют Крисал и Мендил. Мяч на стороне Мендил.
    Мендил пока в одну калитку, преимущественно себе. Крисал не вышло с раздевалки ещё.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.07.2020 16:19
    +2
    Играют Крисал и Мендил. Мяч на стороне Мендил.
    FoZZy
      FoZZy, 12.07.2020 17:56
    +5
    Якщо пан Коломойський втопив "Дніпро" і оком не змигнувши, то чого тоді він буде рятувати "Карпати"... Смішні...
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 12.07.2020 17:39
    +3
    Заводи в офшорах, телеканали в офшорах, футбольні клуби в офшорах. Дійсно, навіщо впроваджувати нормальну податкову, правоохоронну, судову системи у своїй країні, коли все можна тримати в офшорах.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.07.2020 17:30
    +3
    Муґунот Уух, 12.07.2020 17:27
    Так Беня ж, вроде как, уже сказал: 30 миллионов на бочку.
    Це Метревелі сказав. А беня каже, що не має ніякого відношення до Карпат. Так само як не мав до Кривбаса, Нафтовика і навіть того старого Арсеналу)))
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.07.2020 16:19
    +2
    Играют Крисал и Мендил. Мяч на стороне Мендил.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.07.2020 22:06
    +1
    Такие взрослые, а в сказки верят!!!!
    dd dent
    online
      dd dent, 12.07.2020 20:44
    +1
    угу, пишите письма...
    sand
    online
      sand, 12.07.2020 18:46
    +1
    Крисал закрысил
    volf2020
      volf2020, 12.07.2020 18:31
    +1
    Мільйони роздае а тепер клуб врятуйте.Взагалі невідомо де там правда
    Kevko
      Kevko, 12.07.2020 18:27
    +1
    Все в офшорах. Паразитирующие на стране "инвесторы-бизнесмены".
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 12.07.2020 17:27
    +1
    Так Беня ж, вроде как, уже сказал: 30 миллионов на бочку.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 16:53
    +1
    а как же Флорентино Перес, клуб должен сам себя окупать?