Руслан МАЛІНОВСЬКИЙ: «Аталанта заслуговувала перемоги над Ювентусом»

Хавбек «Аталанти» - про матч проти «Ювентуса»

© atalanta.it

Вчора «Аталанта» в 32-му турі Серії А на виїзді зіграла внічию 2:2 з «Ювентусом». Руслан Маліновський вийшов на заміну, забив гол і став найкращим гравцем матчу.

Український хавбек поділився враженнями від поєдинку:

«Ми засмучені, ми втратили два очки. «Аталанта» заслуговувала на перемогу в цьому матчі. Ми намагалися добре захищатися в кінці зустрічі, щоб зберегти результат, але нам не пощастило з пенальті. Просто це був не наш день. Ми грали добре. У першому таймі повністю домінували.

У нас були хороші шанси і після перерви, ми контролювали м'яч і показували якісну гру. Тепер нам потрібно винести урок з цього поєдинку. Набрати одне очко на полі «Ювентуса» не так і погано. Готуємося до наступної гри, хочемо краще відновитися».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!