Гран-прі Штирії 2020. Гонка
гонка завершена   ТВ-трансляція: 

Формула-1. Гран-прі Штирії. Текстова трансляція

Слідкуйте з 16:10 за текстовою трансляцією другої гонки сезону F1

Формула-1. Гран-прі Штирії. Текстова трансляція
© F1 Twitter

12 липня на автодромі Ред Булл Ринг проходить 2-й етап Формули-1 в сезоні 2020 року, Гран-прі Штирії. Початок – о 16:10 за київським часом.

Sport.ua проводить текстову онлайн-трансляцію гонки. Слідкуйте за захоплюючим світом Формули-1 разом з нами!

Суботня кваліфікація: 

Результати кваліфікації

Траса: Ред Булл Ринг (Шпільберг, Австрія)

Дистанція: 71 коло, 306.452 км (1 коло: 4.318 км)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    VoOne1983
      VoOne1983, 12.07.2020 19:26
    0
    B0N1K, 12.07.2020 12:07
    Штирія (Steiermark) - це федеральна земля (типу нашої області), в якій розташовано автодром Шпільберг.
    В одному сезоні не може бути 2 гран-прі Австрії, тому вони й назвали другу гонку гран-прі Штирії.
    А ясно.
    B0N1K
    online
      B0N1K, 12.07.2020 12:07
    +8
    VoOne1983, 12.07.2020 06:00
    Хто вкурсі, а що за Штирія????? Це що вже нова назва Австрії українською?????
    Штирія (Steiermark) - це федеральна земля (типу нашої області), в якій розташовано автодром Шпільберг.
    В одному сезоні не може бути 2 гран-прі Австрії, тому вони й назвали другу гонку гран-прі Штирії.
    VoOne1983
      VoOne1983, 12.07.2020 06:00
    -1
    Хто вкурсі, а що за Штирія????? Це що вже нова назва Австрії українською?????
    B0N1K
    online
      B0N1K, 12.07.2020 12:07
    +8
    VoOne1983, 12.07.2020 06:00
    Хто вкурсі, а що за Штирія????? Це що вже нова назва Австрії українською?????
    Штирія (Steiermark) - це федеральна земля (типу нашої області), в якій розташовано автодром Шпільберг.
    В одному сезоні не може бути 2 гран-прі Австрії, тому вони й назвали другу гонку гран-прі Штирії.
    VoOne1983
      VoOne1983, 12.07.2020 19:26
    0
    B0N1K, 12.07.2020 12:07
    Штирія (Steiermark) - це федеральна земля (типу нашої області), в якій розташовано автодром Шпільберг.
    В одному сезоні не може бути 2 гран-прі Австрії, тому вони й назвали другу гонку гран-прі Штирії.
    А ясно.