11.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Холоднокровна перемога. Зоря в Києві розібралася з Колосом

Луганчани продовжують боротися за другу позицію

Холоднокровна перемога. Зоря в Києві розібралася з Колосом

Безумовно, мотивація луганчан в матчі проти «Колоса» була куди вищою, ніж у суперника. «Зоря» двічі за останній час могла виходити на друге місце, але нічиї з «Шахтарем» і «Олександрією» заважали команді пробитися на лігочемпіонівське місце. Втрата очок в сьогоднішньому матчі практично ставила хрест на надіях гостей випередити «Динамо» і «Десну», тому, незважаючи на виїзний для луганчан статус матчу, саме вони були безумовними фаворитами зустрічі.

«Зоря» не взяла часу на розкачку і з перших хвилин завдяки активним діям перевела гру на половину суперника. Нагородою луганчанам став швидкий гол. Вже на 9-й хвилині Юрченко здорово закинув м'яч у штрафну на хід Кочергіну, а той проштовхнув сферу повз Волинця, який вийшов з воріт. Можливо, саме цей момент і став визначальним в минулому матчі

В середині тайму травму отримав центральний захисник «Зорі» Абу Ханна, після чого гостям довелося перебудуватися, перейшовши на гру в три захисники. Однак, на характер матчу заміна ніяк не вплинула. Гравці «Зорі», маючи перевагу в рахунку, намагалися діяти акуратно і з оглядкою на результат. Але все ж гості часом втрачали концентрацію, пропускаючи контратаки ковалівської команди. Двічі в другій половині тайму «Колос» цілком міг зрівняти рахунок, але удар Кожушка з меж штрафного був блокований, а Морозко, вийшовши під кутом на ворота Мацапури, пробив поруч з ближньою штангою.

Кінцівка тайму все ж залишилася за «Зорею». На 42-й хвилині після розіграшу штрафного з 15-ти метрів під поперечину потужно пробив Тимчик, але господарів виручив Волинець. Однак, ще до перерви гості все-таки забезпечили собі комфортну перевагу. Уже в компенсований до тайму час Михайличенко перехопив м'яч на своїй половині, організувавши результативну контратаку своєї команди, в результаті чого Кочергін після передачі Кабаєва впевнено перетворив в гол свій вихід на побачення з Волинцем.

Перерва пішла на користь команді Костишина. Правда, спочатку могла забити «Зоря» і практично зняти питання про переможця матчу, але після помилки суперника Леднєв не зумів переграти Волинця. «Колос» тричі протягом декількох хвилин міг повернутися в гру. Однак, чи то фортуна в цей день нарешті повернулася обличчям до луганчан, чи то господарям не вистачило виконавської майстерності, але рахунок на табло не змінився. Спочатку Морозко перевірив на міцність штангу воріт Мацапури, через хвилину-другу небезпечно прострілював Антюх, після чого ще Смирний пробив впритул зі штангою. Гості дозволяли супернику володіти м'ячем на їхній половині, але оборонялися досить організовано і час від часу організовували досить гострі контратаки.

Чим ближче було закінчення матчу, тим виразніше простежувалася безвихідь в діях гравців «Колоса». За кілька хвилин до фінального свистка Луньов зобов'язаний був доводити рахунок до великого, але обігравши голкіпера, чомусь відразу не пробив по вже порожніх воротах і втратив момент. Перемога дозволила луганчанам піднятися на друге місце і випередити на два очки «Десну» і «Динамо», на котрих завтра очікують непрості поєдинки проти «Шахтаря» і «Олександрії» відповідно.

Українська Прем'єр-ліга. 30-й тур.

«Колос» - «Зоря» - 0:2

Владислав Кочергін (9, 45+1)

Володимир Лисенко (44), Андрій Богданов (63), Олександр Чорноморець (73) - Богдан Леднєв (55), Дмитро Хомченовський (65)

«Колос»: Євген Волинець, Олексій Зозуля, Віталій Гавриш, Кирило Петров, Олександр Чорноморець, Вадим Мілько (Євген Задоя, 75), Андрій Богданов, Євген Смирний, Олег Кожушко (Денис Антюх, 46), Євген Морозко (Павло Оріховський, 68), Володимир Лисенко (Олександр Бондаренко, 75).

«Зоря»: Дмитро Мацапура, Олександр Тимчик (Микита Каменюка, 79), Віталій Вернидуб, Джоель Абу Ханна (Дмитро Хомченовський, 22), Богдан Михайличенко (Андрейс Циганікс, 56), Ловро Цвек, Богдан Леднєв, Владлен Юрченко, Владислав Кочергін (Артем Громов, 55), Владислав Кабаєв (Максим Луньов, 78), Михайло Перович.

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

«Оболонь-Арена» (Київ)

КОЛОС - ЗОРЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Андрій Ковальов, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    JV
      JV, 11.07.2020 23:45
    -1
    Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 22:29
    Словесный понос тут только у одной ботяры, который на два моих поста отреагировал. Вам реально платят за кол-во комментов?)
    Огласт расценки если чо. Мои 5 постов ща неделю против твоих минимум 40 и ты спрашиваешь реально ли платят за количество? Плексик не пазязя не слиаайся настолько быстро
    JV
      JV, 11.07.2020 23:43
    -1
    Syrok-oxlx, 11.07.2020 22:28
    Ты суркисоподобное вздрочни и сошлись,чтоб Завтра Дынама вырвали ничейку
    А мне похер на Динамо - главное чтобы кротячьи пердаки полыхали.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 11.07.2020 23:40
    0
    Istm, 11.07.2020 22:34
    Але у Олександрії ніякої турнірної мотивації на матч немає.
    А реванш за изнасилование в Киеве это не мотивация?
    Sunrise
      Sunrise, 11.07.2020 23:35
    -2
    Istm, 11.07.2020 22:53
    Можливо помиляюсь, але думаю, що в останніх трьох матчах Динамо очок не втратить.
    Думаю Динамо возьмёт минимум 6 очков.
    Gregor
      Gregor, 11.07.2020 23:07
    +1
    Evgene Boykinyuk, 11.07.2020 20:41
    я разве спорю)
    Дынама,сурок, Монзуль
    Istm
    online
      Istm, 11.07.2020 22:53
    -4
    Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 22:42
    И че, сниматься с турнира теперь? У Шахтера тоже, так им че, на игры не приезжать? Я думаю что тяжелей играть когда результат давит, чем когда нет...
    Можливо помиляюсь, але думаю, що в останніх трьох матчах Динамо очок не втратить.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 22:42
    0
    Istm, 11.07.2020 22:34
    Але у Олександрії ніякої турнірної мотивації на матч немає.
    И че, сниматься с турнира теперь? У Шахтера тоже, так им че, на игры не приезжать? Я думаю что тяжелей играть когда результат давит, чем когда нет...
    Istm
    online
      Istm, 11.07.2020 22:34
    -2
    Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 22:28
    Если выиграет у Александрии) Если...
    Але у Олександрії ніякої турнірної мотивації на матч немає.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 22:29
    0
    JV, 11.07.2020 21:47
    Судя по твоему словесному полному - да
    Словесный понос тут только у одной ботяры, который на два моих поста отреагировал. Вам реально платят за кол-во комментов?)
    Syrok-oxlx
    online
      Syrok-oxlx, 11.07.2020 22:29
    0
    JV, 11.07.2020 21:43
    Законное оно будет когда закончится тур весть а пока плексик обтекай
    Обтёк уже после порнухи?
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 22:28
    -2
    Istm, 11.07.2020 21:49
    якщо Десна не виграє у Шахтаря, вийде так, що на другом місці буде Динамо.
    Если выиграет у Александрии) Если...
    Syrok-oxlx
    online
      Syrok-oxlx, 11.07.2020 22:28
    -1
    Kromus2007, 11.07.2020 19:10
    и еще ,законное возвращение будет после окончания тура если так и останется,а пока временно занимают второе место,но ведь у тебя течка и пмс
    Ты суркисоподобное вздрочни и сошлись,чтоб Завтра Дынама вырвали ничейку
    Istm
    online
      Istm, 11.07.2020 21:49
    -5
    Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 19:01
    С победой, Заря! И с законным возвращением на 2 второе место!) Желаю так-же и финишировать) Между Шахтером и Десной)
    якщо Десна не виграє у Шахтаря, вийде так, що на другом місці буде Динамо.
    JV
      JV, 11.07.2020 21:47
    -1
    Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 21:03
    То так и будет) Ты думаешь я сильно расстроюсь если Заря не финиширует на втором месте?) 😂
    Судя по твоему словесному полному - да
    JV
      JV, 11.07.2020 21:43
    -2
    Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 19:01
    С победой, Заря! И с законным возвращением на 2 второе место!) Желаю так-же и финишировать) Между Шахтером и Десной)
    Законное оно будет когда закончится тур весть а пока плексик обтекай
    Vadim-77
      Vadim-77, 11.07.2020 21:15
    0
    https://t.me/ fczarya/4734 послематчевая прессконференция тренеров Зари и Колоса
    Sunrise
      Sunrise, 11.07.2020 21:06
    +5
    Сделали результат в первом тайме. Во втором явно берегли себя и силы. Были шансы у Колоса, но переживаний за результат как-то не было. Могли и в эконом-режиме еще два-три забивать.
    Додержали интригу до решающей недели - и это хорошо.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 21:03
    -3
    Kromus2007, 11.07.2020 19:05
    а у тебя если будет так "Желаю так-же и финишировать) Между Шахтером и Десной)" шерсть будет лучше блестеть интересная куйня ,а если не дай Бог будет не так ты на говно изойдешь или лишай тебя покроет?
    То так и будет) Ты думаешь я сильно расстроюсь если Заря не финиширует на втором месте?) 😂
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.07.2020 20:41
    -2
    Barsa, 11.07.2020 19:17
    динама!
    я разве спорю)
    Vadim-77
      Vadim-77, 11.07.2020 19:24
    0
    https://t.me/ fczarya/4732 послематчевое интервью Виктора Скрипника
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 19:01
    +14
    С победой, Заря! И с законным возвращением на 2 второе место!) Желаю так-же и финишировать) Между Шахтером и Десной)
    Виктор Алтухов
      Виктор Алтухов, 11.07.2020 19:04
    +6
    Не знаю, куда пойдет Леднев в новом сезоне, но игрок он средненький, ни удара мимо вратаря, ни четкого паса. В Динамо, где командной игры нет, такие игроки не нужны. Громов, тоже, голы забивать разучился. В общем, Заре нужен забивала, команда его пасами обеспечит.
    Sunrise
      Sunrise, 11.07.2020 21:06
    +5
    Сделали результат в первом тайме. Во втором явно берегли себя и силы. Были шансы у Колоса, но переживаний за результат как-то не было. Могли и в эконом-режиме еще два-три забивать.
    Додержали интригу до решающей недели - и это хорошо.
    Barsa
      Barsa, 11.07.2020 19:17
    +5
    Evgene Boykinyuk, 11.07.2020 18:56
    мусики!
    динама!
    Gregor
      Gregor, 11.07.2020 23:07
    +1
    Evgene Boykinyuk, 11.07.2020 20:41
    я разве спорю)
    Дынама,сурок, Монзуль
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 11.07.2020 23:40
    0
    Istm, 11.07.2020 22:34
    Але у Олександрії ніякої турнірної мотивації на матч немає.
    А реванш за изнасилование в Киеве это не мотивация?
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 22:42
    0
    Istm, 11.07.2020 22:34
    Але у Олександрії ніякої турнірної мотивації на матч немає.
    И че, сниматься с турнира теперь? У Шахтера тоже, так им че, на игры не приезжать? Я думаю что тяжелей играть когда результат давит, чем когда нет...
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 11.07.2020 22:29
    0
    JV, 11.07.2020 21:47
    Судя по твоему словесному полному - да
    Словесный понос тут только у одной ботяры, который на два моих поста отреагировал. Вам реально платят за кол-во комментов?)
    Syrok-oxlx
    online
      Syrok-oxlx, 11.07.2020 22:29
    0
    JV, 11.07.2020 21:43
    Законное оно будет когда закончится тур весть а пока плексик обтекай
    Обтёк уже после порнухи?
    Vadim-77
      Vadim-77, 11.07.2020 21:15
    0
    https://t.me/ fczarya/4734 послематчевая прессконференция тренеров Зари и Колоса
    Vadim-77
      Vadim-77, 11.07.2020 19:24
    0
    https://t.me/ fczarya/4732 послематчевое интервью Виктора Скрипника
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 11.07.2020 19:11
    0
    З такою грою Зоря не здобуде другого місця у підсумку сезону. Ті моменти, що Зоря мала, треба реалізовувати. Шахтар буде грати з Десною не основним складом. Може віддати бали. Та все одно, Зорю з перемогою!