Артем ФРАНКОВ - про фінал Кубка України: «По суддівству претензій немає»

Спеціаліст поділився думками про фінальний поєдинок

Артем ФРАНКОВ - про фінал Кубка України: «По суддівству претензій немає»
© ФК Динамо Київ

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував перемогу «Динамо» у фіналі Кубка України над «Ворсклою» (1:1, 8-7 по пенальті).

«Динамо» - з перемогою в Кубку України! Без всякої фігні з приводу начебто «повинні були інакше і розгромно»... По суддівству претензій немає або знову хтось почне марити про адмінресурс, яким нібито володіє «Динамо»? Шукайте - має бути!!!

Перемога «Динамо», крім усього іншого, означає, що «Десна» та «Зоря» убезпечили себе від участі в українському плей-оф за Лігу Європи - тобто вони як мінімум вже там! У плей-оф же гратимуть «Олександрія», «Колос», «Дніпро-1» і «Маріуполь». Точніше, в таких поєднаннях: «Олександрія» - «Маріуполь», «Колос» - «Дніпро-1», переможці б'ються в фіналі за кваліфікацію Ліги Європи.

Що не кажи, а вболівальники «Десни» і «Зорі» повинні були враховувати цей фактор! Все, вони вже в єврокубках, і найцінніше це для чернігівської команди, яка з честю дебютує в змаганнях такого роду», - написав Франков в своєму телеграм-каналі.

ОПИТУВАННЯ. Чистий гол чи ні? Чи справедливо Монзуль скасувала гол Шепелєва?

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 09.07.2020 13:41
    0
    Так это ж не утверждение от Франкова, а его вопрос к хейтерам Динамо.
    Нафиг такие заголовки писать, искажающие смысл сказанного?
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 09.07.2020 13:37
    +2
    Panama2830, 09.07.2020 13:33
    Так, за виключенням деяких дій (спишемо це на притаманність кожній людині помилятися) і хоч пілотка була мокра.... в основному відсудила непогано.... давала грати, не придумувала «лісапеда».... в основному без зауважень....
    Рефери со статусом ФИФА не должен "чудить" чуть ли не в каждой игре. А она "чудит". Так что списать все на "притаманні кожній людині помилки" не получиться. Она просто не достаточный профессионал.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 09.07.2020 13:33
    +1
    Претензий нет?!?!? Может ключевых не было, но ошибок было море..
    Panama2830
      Panama2830, 09.07.2020 13:33
    0
    Так, за виключенням деяких дій (спишемо це на притаманність кожній людині помилятися) і хоч пілотка була мокра.... в основному відсудила непогано.... давала грати, не придумувала «лісапеда».... в основному без зауважень....
    Saar
      Saar, 09.07.2020 13:26
    -1
    Гол чмстый от Шепелева не засчитал лайсмен, по ошибке прийняв удар от Вербича. Это и есть ошибка!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 09.07.2020 11:23
    +4
    Leo Leo, 09.07.2020 11:04
    Да да, а выиграла б Ворскла устали б слушать..
    Франков всегда говорит в интересах Динамо. Так что это логично.
    Франков = Сурскис = Динамо.
    Ожидать от Франкова объективности, честности, истинности - это обманывать самого себя.
    Тоже самое с Денисовым или Метревелли. У них есть только мнение своего начальника, и оно всегда правильное. За это им деньги платят, как и Франкову, Семененку, Несенюку.
    -
    Объективность и истинность нужно искать самому, напрягая ум.
    Leo Leo
      Leo Leo, 09.07.2020 11:04
    +3
    Да да, а выиграла б Ворскла устали б слушать..
    bullyUA
      bullyUA, 09.07.2020 09:43
    -4
    По судейству претензий нет??? Я\не говорю про не засчитанный чистый гол, но не замечать множество штрафных и угловых это уже слишком.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 09.07.2020 11:23
    +4
    Leo Leo, 09.07.2020 11:04
    Да да, а выиграла б Ворскла устали б слушать..
    Франков всегда говорит в интересах Динамо. Так что это логично.
    Франков = Сурскис = Динамо.
    Ожидать от Франкова объективности, честности, истинности - это обманывать самого себя.
    Тоже самое с Денисовым или Метревелли. У них есть только мнение своего начальника, и оно всегда правильное. За это им деньги платят, как и Франкову, Семененку, Несенюку.
    -
    Объективность и истинность нужно искать самому, напрягая ум.
    Leo Leo
      Leo Leo, 09.07.2020 11:04
    +3
    Да да, а выиграла б Ворскла устали б слушать..
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 09.07.2020 13:37
    +2
    Panama2830, 09.07.2020 13:33
    Так, за виключенням деяких дій (спишемо це на притаманність кожній людині помилятися) і хоч пілотка була мокра.... в основному відсудила непогано.... давала грати, не придумувала «лісапеда».... в основному без зауважень....
    Рефери со статусом ФИФА не должен "чудить" чуть ли не в каждой игре. А она "чудит". Так что списать все на "притаманні кожній людині помилки" не получиться. Она просто не достаточный профессионал.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 09.07.2020 13:33
    +1
    Претензий нет?!?!? Может ключевых не было, но ошибок было море..
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 09.07.2020 13:41
    0
    Так это ж не утверждение от Франкова, а его вопрос к хейтерам Динамо.
    Нафиг такие заголовки писать, искажающие смысл сказанного?
    Panama2830
      Panama2830, 09.07.2020 13:33
    0
    Так, за виключенням деяких дій (спишемо це на притаманність кожній людині помилятися) і хоч пілотка була мокра.... в основному відсудила непогано.... давала грати, не придумувала «лісапеда».... в основному без зауважень....