Карпати отримали преміальні за нічию зі Львовом

У клубу є гроші?

Карпати отримали преміальні за нічию зі Львовом
© ФК Карпати

Гравці «Карпат» отримали преміальні за нічию 1:1 з «Львовом» в 28-му турі УПЛ. Про це повідомляє «Профутбол».

Кожен гравець отримав по 4400 гривень. При цьому не відомо, чи отримали премію всі гравці, чи тільки ті, хто виходив на поле в тому матчі.

Нагадаємо, матч зі «Львовом» став для «Карпат» єдиним після відновлення сезону. Найближчим часом львівський клуб буде офіційно знято з нинішнього розіграшу УПЛ за дві неявки на матчі.

Раніше стало відомо про те, що «Карпати» фінансово стимулюють суперників «Руху».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПроФутбол

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 22:03
    -1
    ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:59
    Іди на х.у.й!дрочер-живи своїм примітивом...
    Класно а тебе овечий пєрдак бомбануло !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:59
    +2
    PFCLviv, 06.07.2020 20:55
    вівця ти конч......єна !
    Іди на х.у.й!дрочер-живи своїм примітивом...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 20:55
    -3
    ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:50
    Віриш-буду!Мені не соромно!Знаєш чому?Бо це моя команда з дитинства(не дим,смалій та ін..вони сьогодні є,а завтра немає) саме команда!Але тобі перефарбований цього незрозуміти...твій тролінг рівня дит.саду,тобто примітивний...твоє життя-це спорт ua.та люба новина про "Карпати"...мої співчуття...
    вівця ти конч......єна !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:50
    +2
    PFCLviv, 06.07.2020 20:24
    як наші такі, то ваші лушниння, сміття
    Рагуль, піз......да вашим конч.....єним ! Будеш на стадіон в Малехів їздити ?! на каЛпати - Малехів ?!
    Віриш-буду!Мені не соромно!Знаєш чому?Бо це моя команда з дитинства(не дим,смалій та ін..вони сьогодні є,а завтра немає) саме команда!Але тобі перефарбований цього незрозуміти...твій тролінг рівня дит.саду,тобто примітивний...твоє життя-це спорт ua.та люба новина про "Карпати"...мої співчуття...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 20:24
    -2
    ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:22
    Аха-ха,лушпень,за фека-4400 це навіть забагато ваші швачки в ціні стакана сємок
    як наші такі, то ваші лушниння, сміття
    Рагуль, піз......да вашим конч.....єним ! Будеш на стадіон в Малехів їздити ?! на каЛпати - Малехів ?!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:22
    +3
    PFCLviv, 06.07.2020 19:36
    Прикольні преміальні. 4400 грн.
    В мене старший грає в Премєр Лізі Львівської області, там за гру йому платять 5 000 грн.
    Вівці, ви ніщєброди !
    Аха-ха,лушпень,за фека-4400 це навіть забагато ваші швачки в ціні стакана сємок
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 20:13
    -2
    Циганик: Другий інвестор вважає, що продаж частини Карпат Смалійчуку пройшла не зовсім коректно
    Можемо чекати судових позовів від Ігоря Валерійовича?
    Український журналіст і ведучий "Профутболу" Ігор Циганик розповів про те, що покупка 50% відсотків "Карпат" Олегом Смаліцчуком у Петра Димінського може бути оскаржена другим інвестором (Ігорем Коломойським).
    "Представники другого інвестора вважають, що передача прав від колишнього власника до нинішнього (50 відсотків керуючої частини) пройшла не зовсім коректно з юридичної точки зору.
    Зараз вони вивчають документи, і після висновків буде рішення, що робити далі.
    Тому що, за умовами договору, першим, хто мав право викупити цю частину, це як раз другий інвестор. І якщо йому не надходило таку пропозицію, історія може тривати в судах", - сказав Циганик.
    ==============================================================
    Ну шо, вівці, в бій вступає важка артилерія, скоро вашому лисому "кризовому менеджеру" реально прийдеться по лисій макітрі діставати... Шестьорка Каломойського Циганик шось чув ...
    Шоу маст гов он !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 19:36
    -2
    Прикольні преміальні. 4400 грн.
    В мене старший грає в Премєр Лізі Львівської області, там за гру йому платять 5 000 грн.
    Вівці, ви ніщєброди !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 19:22
    -2
    Саня Бах, 06.07.2020 17:07
    Преміальні - гороховою зупою !!!!
    Саня Бах
      Саня Бах, 06.07.2020 17:07
    -1
    Преміальні - гороховою зупою !!!!
    8number
      8number, 06.07.2020 16:22
    -1
    Ну, краще ніж нічого. Сподіваюсь основна зарплата ще виплачується.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:22
    +3
    PFCLviv, 06.07.2020 19:36
    Прикольні преміальні. 4400 грн.
    В мене старший грає в Премєр Лізі Львівської області, там за гру йому платять 5 000 грн.
    Вівці, ви ніщєброди !
    Аха-ха,лушпень,за фека-4400 це навіть забагато ваші швачки в ціні стакана сємок
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:59
    +2
    PFCLviv, 06.07.2020 20:55
    вівця ти конч......єна !
    Іди на х.у.й!дрочер-живи своїм примітивом...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 20:50
    +2
    PFCLviv, 06.07.2020 20:24
    як наші такі, то ваші лушниння, сміття
    Рагуль, піз......да вашим конч.....єним ! Будеш на стадіон в Малехів їздити ?! на каЛпати - Малехів ?!
    Віриш-буду!Мені не соромно!Знаєш чому?Бо це моя команда з дитинства(не дим,смалій та ін..вони сьогодні є,а завтра немає) саме команда!Але тобі перефарбований цього незрозуміти...твій тролінг рівня дит.саду,тобто примітивний...твоє життя-це спорт ua.та люба новина про "Карпати"...мої співчуття...