Карпаты предложили клубам Первой лиги по 500 тысяч за победу над Рухом

Дикая история из Львова

Карпаты предложили клубам Первой лиги по 500 тысяч за победу над Рухом
© ФК Карпаты. Ростислав Ящишин

Президент «Руха» Григорий Козловский сообщил о том, что «Карпаты» предлагают клубам Первой лиги по 500 тысяч гривен за победу над «Рухом». Козловский продемонстрировал видео телефонного разговора, во время которого исполнительный директор «Карпат» Ростислав Ящишин беседует со спортивным директором «Миная» Михаилом Кополовцом.

Ящишин уверяет собеседника, что «Карпаты» готовы выплатить призовые каждой команде Первой лиги, которая обыграет «Рух».

Отметим, что «Карпаты» будут сняты с чемпионата Украины из-за двух неявок на матчи с «Мариуполем». Официально клуб ссылался на отсутствие 1,5 миллиона гривен, которые нужны были на спаренный выезд в Мариуполь.

Григорий Козловский заявлял, что «Рух» готов оплатить все расходы «Карпат» на выездные матчи. «Зелено-белые» в свою очередь оплатили штраф «Руха» в ПФЛ в 255 тысяч гривен за отказ играть мячами фирмы Select.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Рух Львов

(217 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    dgurkis
    online
      dgurkis, 04.07.2020 15:33
    0
    Микола Унгурян, 04.07.2020 09:55
    якщо це дійсно правда то зовсім не шкода ФК Карпати - нах*й з УПЛ і з українського футболу
    Звісно, це наклеп путлеровської пропоганди! Шкіряк доповів Антонінє!
    Ruslan
      Ruslan, 04.07.2020 13:42
    0
    Судячи з гнилої політики КаЛу, яке гімно лізе звідти то впевнений що нікуда не дівся Димінський. Просто чорт старий частіше в туалет бігає та витягує свою лису 3алупу. Питається нахрєна все це?!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 04.07.2020 12:12
    +1
    Це якась місцева розборка
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 04.07.2020 11:55
    +1
    Щось тут нечисто ,дивна позиція смалія...дивна доброчинність козловського(згадайте його виступ на ТБ) коротше-вони нам лапшу втирають...Не бачу проблем для виходу "Руху" в УПЛ,матеріально забезпечені+Маркевич при посаді...тільки галас підняли...зате народу весело та й виробник попкорну у прибутку
    Rizbyar
      Rizbyar, 04.07.2020 11:39
    0
    Ну то таке...
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 04.07.2020 11:20
    0
    чтоб подосрать фк львов им хватило денег на выезд в луцк, а на остальные выезды нет денег
    Victor Prohorov
      Victor Prohorov, 04.07.2020 11:09
    +1
    Дикая история на диком западе
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.07.2020 10:57
    0
    агааа,
    то це отой місько калопоповець сам перетелефонував Ростіку і викликав того на розмову, щоб іі записатм!
    виявляється, воно ще та гнида, нічим не краща від тих, хто йому 500К пропонував
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 04.07.2020 10:07
    +2
    хоча, чому дивуватись, це доволі поширена практика в українському футболі.
    і самі Карпати колись отримували "бонусні" від ШД, коли обіграли Динамо 2-0 (це був здається 2000 рік, тоді писали що кожен гравець що грав отримав від ШД гарну суму)
    і за інші клуби таке було.
    Тут головний позор Карпат що на виїзд ніби-то грошей немає, а от підістрати іншому львівському клубу щоб вийшли у вишку - то завжди раді. Типова українська натура "най в мене корова здохне, але в сусіда щоб хата згоріла"
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 04.07.2020 09:55
    +2
    якщо це дійсно правда то зовсім не шкода ФК Карпати - нах*й з УПЛ і з українського футболу
    Николай Власов
      Николай Власов, 04.07.2020 09:25
    +5
    Если Это Правда ЭТО Очень Печально то что получается на выезд в Мариуполь у Руководства Команды Денег Нет А ЧТОБ Потопить Другой Л
    ьвовский ФК Клуб Деньги Есть? ПАРАДОКС ДА И ТОЛЬКО
    dgurkis
    online
      dgurkis, 04.07.2020 09:09
    -2
    Omen, 04.07.2020 00:15
    Ну Бандерштадт, они не только друг на друга срут, они еще срут на работящих людей из центральных и восточных регионов Украины, которые в свое время строили эту страну...
    Не бреши! Країну будували волиняки та гуцуляки! Трохи їм допомогали галичани! Інші усі стьокломий та буяришнік пяндичуть та матеряться на них роботящіх.....
    dgurkis
    online
      dgurkis, 04.07.2020 09:07
    +1
    Рогульська філософія у розквіті!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.07.2020 08:04
    -1
    roman_kros, 04.07.2020 01:09
    У*бани. Замість того, щоб просто дограти чемпіонат влаштовують цирк. Є люди які за цих клоунів щоро вболівають, а вони сруть на них з високоякісної вижки. Просто позорище. Пригадую Кривобас, там хлопці розуміли, що клубу 3,14здець, але показали себе мужиками, а тут повна Бендеровщина
    ПС: не плутайте з Бандеровщиною.
    Лисий апельсин бiзнесмен то стадо ще вiвцями називав...
    Ruslan
      Ruslan, 04.07.2020 06:15
    +2
    myroslavmail, 03.07.2020 20:18
    5млн грн це є менше ніж 200 тис доларів і те що треба щоб рух всі матчі програв. Не дуже й багато заради святої цілі (якщо така є) )) Чому тут Міша, цікаво вирішив взяти участь? Що за підстава? .. і чи реально чувак в телефоні це той Ростислав? Ці мутки мені не подобаються але ситуація мені тупо не відома, судити важко. Що там з тою часткою коломойського буде - теж цікаво
    Реально хєрня якась. Якщо Козловський і виложив це в світ то якось по тупому. Це ж кримінал. Чого не підключити відповідні органи та взяти за сраку лису 3алупу? Злити Руху матч попередньо ввівши в курс ПФЛ цьому ж Запоріжжю і не хапнути це кодло на передачі грошей? А так то пусті слова...
    viktor112007
    online
      viktor112007, 04.07.2020 05:28
    +6
    що за брєд? хіба поїздка командою до Маріуполя може коштувати півтора мільйони гривень? вони, блін, роллс-ройси арендувати збираються і кожного футболіста команди окремо везти?
    roman_kros
    online
      roman_kros, 04.07.2020 01:09
    +13
    У*бани. Замість того, щоб просто дограти чемпіонат влаштовують цирк. Є люди які за цих клоунів щоро вболівають, а вони сруть на них з високоякісної вижки. Просто позорище. Пригадую Кривобас, там хлопці розуміли, що клубу 3,14здець, але показали себе мужиками, а тут повна Бендеровщина
    ПС: не плутайте з Бандеровщиною.
    Omen
    online
      Omen, 04.07.2020 00:15
    -6
    Ну Бандерштадт, они не только друг на друга срут, они еще срут на работящих людей из центральных и восточных регионов Украины, которые в свое время строили эту страну...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 23:19
    0
    8number, 03.07.2020 22:26
    Ти громадянин Львова чи України?
    Я не давлю. Цікаво.
    А шо ?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 23:18
    +2
    Sviatoslav Kudelych, 03.07.2020 23:15
    А Козловський свої гроші по-чесному заробляє?
    Так як Ахметов і Суркіс !
    mavast
    online
      mavast, 03.07.2020 18:29
    +18
    Коломойський кинув не тільки Дніпро, Кривбас, Арсенал Київ, Нафтовик Охтирка, Волинь, Прикарпаття, Карпати, але й пропонував об'явити ДЕФОЛТ в УКРАЇНІ. Отакий пан
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 03.07.2020 18:21
    +18
    Смалійчук, Коломойський, Дим - реально кубло змій. Майстри по кидкам. Аж цікаво, хто кого перекидає.
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 03.07.2020 18:05
    +18
    Полный бред. Для игры с "Мариуполем" нет денег на проездные билеты, тут же готовы платить кому-то неизвестно за что. Не едут на игру - клуб ликвидировать без права создавать новый с таким же названием. Были "Карпаты" и закончились. Позора было больше,чем успехов.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 04.07.2020 01:09
    +13
    У*бани. Замість того, щоб просто дограти чемпіонат влаштовують цирк. Є люди які за цих клоунів щоро вболівають, а вони сруть на них з високоякісної вижки. Просто позорище. Пригадую Кривобас, там хлопці розуміли, що клубу 3,14здець, але показали себе мужиками, а тут повна Бендеровщина
    ПС: не плутайте з Бандеровщиною.
    Kevko
      Kevko, 03.07.2020 18:02
    +11
    Львов, к сожалению, стал просто каким то болотом в украинском футболе
    kolya-ua
      kolya-ua, 03.07.2020 19:07
    +9
    Не верю слишком все просто и складно!Кополовец хороший парень нахрена ему так подставляться .Значит наш и к нему подход и вынудили.Со стороны смотрится как господин Козловский потерпевший ,Смайличук враг ,а Миша доносчик! Здесь гдето в другом правда! Чуствуется рука Игоря Валерьевича.
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 03.07.2020 18:13
    +8
    Правда чи неправда та це були б не Карпати, щоб не "відзначитись" черговим муданізмом. Типу хлопнули на останок дверми, причом боюсь що не в останнє
    viktor112007
    online
      viktor112007, 04.07.2020 05:28
    +6
    що за брєд? хіба поїздка командою до Маріуполя може коштувати півтора мільйони гривень? вони, блін, роллс-ройси арендувати збираються і кожного футболіста команди окремо везти?
    Николай Власов
      Николай Власов, 04.07.2020 09:25
    +5
    Если Это Правда ЭТО Очень Печально то что получается на выезд в Мариуполь у Руководства Команды Денег Нет А ЧТОБ Потопить Другой Л
    ьвовский ФК Клуб Деньги Есть? ПАРАДОКС ДА И ТОЛЬКО
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 03.07.2020 18:56
    +5
    І чому до Карпат притягується одне гівно, починаючи від біглого злочинця Дима і закінчуючи дебілуватим Смалійчуком! Такого позорища як останні 3-4 роки, після Кононова, ще точно не було. Хоча й вболівав за них, але тепер бачу треба реально змінити симпатії, бо з такими придурками в керівництві нічого путнього для клубу не буде однозначно!!!
    dd dent
    online
      dd dent, 03.07.2020 21:21
    +4
    Карпаты действительно страдают ерундой?
    Oleg Barca
      Oleg Barca, 03.07.2020 22:08
    +3
    Ото настоящий гандон той Гамнійчук. Щось не зрозуміло навіщо взагалі 'карпати' купив
    88serhiiO
      88serhiiO, 03.07.2020 20:40
    +3
    Ви виграєте і ми перерахуєм вам гроші, рішили два незнайомих чувака по телефоні питання на пів ляма.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.07.2020 20:13
    +3
    PFCLviv, 03.07.2020 18:44
    Ти вітьок мостовик не кизди... Бо впаду в нерви, поїду до тебе в Моноліт - Еко і покажу тобі Брюховецький ліс ....
    Ти в кому розумову давно впав...який ліс???ти з під'їзду не виходиш
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 03.07.2020 20:00
    +3
    уже какой-то гон пошёл
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 03.07.2020 17:58
    +3
    Всі клуби як клуби але вівці то є вівці...
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 04.07.2020 10:07
    +2
    хоча, чому дивуватись, це доволі поширена практика в українському футболі.
    і самі Карпати колись отримували "бонусні" від ШД, коли обіграли Динамо 2-0 (це був здається 2000 рік, тоді писали що кожен гравець що грав отримав від ШД гарну суму)
    і за інші клуби таке було.
    Тут головний позор Карпат що на виїзд ніби-то грошей немає, а от підістрати іншому львівському клубу щоб вийшли у вишку - то завжди раді. Типова українська натура "най в мене корова здохне, але в сусіда щоб хата згоріла"
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 04.07.2020 09:55
    +2
    якщо це дійсно правда то зовсім не шкода ФК Карпати - нах*й з УПЛ і з українського футболу
    Ruslan
      Ruslan, 04.07.2020 06:15
    +2
    myroslavmail, 03.07.2020 20:18
    5млн грн це є менше ніж 200 тис доларів і те що треба щоб рух всі матчі програв. Не дуже й багато заради святої цілі (якщо така є) )) Чому тут Міша, цікаво вирішив взяти участь? Що за підстава? .. і чи реально чувак в телефоні це той Ростислав? Ці мутки мені не подобаються але ситуація мені тупо не відома, судити важко. Що там з тою часткою коломойського буде - теж цікаво
    Реально хєрня якась. Якщо Козловський і виложив це в світ то якось по тупому. Це ж кримінал. Чого не підключити відповідні органи та взяти за сраку лису 3алупу? Злити Руху матч попередньо ввівши в курс ПФЛ цьому ж Запоріжжю і не хапнути це кодло на передачі грошей? А так то пусті слова...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 23:18
    +2
    Sviatoslav Kudelych, 03.07.2020 23:15
    А Козловський свої гроші по-чесному заробляє?
    Так як Ахметов і Суркіс !