СМАЛІЙЧУК: «Якщо у Руху є проблеми, давайте допоможемо молодшому братові»

Співвласник «Карпат» говорить, що нікого не тролив, оплачуючи борг «Руху»

СМАЛІЙЧУК: «Якщо у Руху є проблеми, давайте допоможемо молодшому братові»
© Футбол 1. Олег Смалійчук

Співвласник «Карпат» Олег Смалійчук прокоментував гучний конфлікт з «Рухом» та його президентом Григорієм Козловським:

«Моя позиція була чіткою. Хлопці, у нас є два співвласника. Ми між собою розберемося, це наші проблеми. Будь ласка, прошу вас, не піартесь на наших проблемах. Особливо двічі я попросив про це «Рух». Але не минуло 24 години, як вилітає чувак з камерами і заявами: я такий добрий, всіх спасу, надсилайте свої реквізити.

Я вас прошу, так тривати не може. Де ви бачили, щоб президент одного клубу виписував блоги про інший клуб, ток-шоу робив. Розумієте, я не політик, не вмію піаритися. Я не хочу ні з ким воювати і лаятися. Я тільки прошу, хлопці, займайтеся своїм клубом. А якщо у вас все так рівно, гладко, і більше зайнятися немає чим, то я знайду, чим вас відволікти від свого клубу, щоб ви займалися справами свого клуба.

Чому «Карпати» сплатили борг «Руху» перед ПФЛ? Я нікого не тролив. Але якщо у клубу є проблеми і загроза дискваліфікації, якщо вже не ми, то давайте хоч допоможемо молодшому братові. А Кополовець – я його взагалі не знаю, хто це такий. Думаю, навіть ті, хто його знає, після такого вчинку теж не захочуть знати, хто це.

Гриша Козловський говорив, що вони спілкуються з Коломойським. Я далекий від теорій змов. Не знаю, чи була це особиста ініціатива Гриші, чи він діяв відповідно до якихось домовленостей з Коломойським. Не мені про це судити, я бачу тільки вчинки і по ним роблю висновки. Вчинок з боку «Руху» був неетичним».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий футбол

(30 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 06.07.2020 15:40
    +1
    Ruslan, 06.07.2020 15:05
    Що то хворе несе?! Який молодший брат? Що воно там хоче рішити з жидом який його в сраці бачив?! Про яку етичність в нього язик повертається говорити?! В мудака який що не вилізе десь то смородом звітам несе! Що було етичного в тому як ти скакало в барі і ложило мати на львівян? Чи може те як ти своїх вболівальників вівцями обізвав? Вчинок Руху був неетичним? Те що вони вивели на чисту воду що ти етично їх топиш в першій лізі? Вже якісь змови тайні видумує. Не знаєш то не говори. А от як ти вчинив - це вже всі знають. Не пиши ніхрєна, хватає гівна. Саме обісране та всіх кругом себе обісрало. Вже всі в Україні на Львів скоро дивитись не зможуть. Точно цирк з клоунами.
    А як вони його вивели на чисту воду? Стимулювання не заборонене законом. І якщо Рух такий сильний хай виходить і доводить це. А не Козловський плаче в своїх блогах, які чомусь знімає не про свій клуб
    Ruslan
      Ruslan, 06.07.2020 15:05
    0
    Що то хворе несе?! Який молодший брат? Що воно там хоче рішити з жидом який його в сраці бачив?! Про яку етичність в нього язик повертається говорити?! В мудака який що не вилізе десь то смородом звітам несе! Що було етичного в тому як ти скакало в барі і ложило мати на львівян? Чи може те як ти своїх вболівальників вівцями обізвав? Вчинок Руху був неетичним? Те що вони вивели на чисту воду що ти етично їх топиш в першій лізі? Вже якісь змови тайні видумує. Не знаєш то не говори. А от як ти вчинив - це вже всі знають. Не пиши ніхрєна, хватає гівна. Саме обісране та всіх кругом себе обісрало. Вже всі в Україні на Львів скоро дивитись не зможуть. Точно цирк з клоунами.
    BekXan
      BekXan, 06.07.2020 14:48
    +1
    Смайличук походу ещё та с@ка !
    8number
      8number, 06.07.2020 14:13
    0
    Вообще орнул с этого интервью Логика этого «уважаемого даже Дыминским» менеджера совсем не понятна. Дыминский уважает - Беня не замечает, методы управления превосходные - Карпаты в жопе, денег нет - платим премии противникам Руха.
    Я после этого ещё раз видео с плачущим Козловским и апельсинами пересмотрел и аж сам всплакнул.
    pas2012
    online
      pas2012, 06.07.2020 13:46
    +1
    Новий футбольний комедійний серіал...."Львівські рішали"))))
    Slavanacii
      Slavanacii, 06.07.2020 12:03
    +8
    PFCLviv, 06.07.2020 07:54
    Оооо, овечка!
    Піндєц вашій отарі, доспівались фашисти ! Будете тепер зігувати на матчан каЛпат з Малеховом на місцевих сільських стадіонах
    Повернувсі ФК Сільмаш до рідноі сільськоі ліги !
    От шо ти за єрєсь несеш ? Трохи включай голову. Знаю багатьох львівян, ти схоже там підкидиш.
    REALIST
    online
      REALIST, 06.07.2020 11:58
    0
    Юрий Карпенко, 06.07.2020 09:02
    Тупі бандери сходять з розуму, з таким підходом не буде на Західній жодного нормального клубу, будуть футбол по ящику дивитись
    добре, що на Сході і Півдні є самодостатні клуби у "нетупих каКцапів"- Сталь, Дніпро, Металіст, Кривбас, МетаДон, Севастополь, Таврія і т.д. ... по великому рахунку, "нормальних" клубів в Україні сьогодні лише два... на жаль...
    Slavanacii
      Slavanacii, 06.07.2020 11:55
    +5
    Якось фраза про "допоможемо молодшому братові" вкрай неоднозначно сприймається у нашій країні. Пишу без будь-якого тролінгу.
    REALIST
    online
      REALIST, 06.07.2020 11:51
    0
    Добре, що в Карпат проблем "нема"... А Рух якось розбереться!
    volf2020
      volf2020, 06.07.2020 11:24
    +5
    Може вже вистачить носитися з Карпатами і Рухом.Нехай кожен займаеться своею справою.Вилетять Карпати ну і нехай.Трохі можливо розуму наберуться.
    назарик тартачний
      назарик тартачний, 06.07.2020 11:11
    +7
    Юрий Карпенко, 06.07.2020 09:02
    Тупі бандери сходять з розуму, з таким підходом не буде на Західній жодного нормального клубу, будуть футбол по ящику дивитись
    А ти хто, моськаль зомбанутий!? Їдь в кремль, ноги Сталіну поцілуй
    KIPR ALECS
      KIPR ALECS, 06.07.2020 11:03
    +5
    Как же кумарят такие персонажи....вот как оно такое тупое в жизни таких высот добилось....ответ один...криминалом
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.07.2020 10:12
    +6
    DidOk, 06.07.2020 10:03
    ФК "Карпати" то сором українського футболу
    власники Карпат - то сором украінського футболу
    чим клуб винен, що потрапил до лап відвертих ідіотів?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.07.2020 10:04
    +5
    здавалось бт,
    у Козлоського є Рух, у Смалійчука є геморой у вигляді Карпат. то й займайтеся кожен своім клубом: перший Рухои, другий Карпатами та проблемами Карпат
    так ні, прводять себе як довбо**би. одне з якогось лиха лізе до “молодшого” брата,, друге чогось пхається вирішувати проблеми “старшогр”.
    а чи повітря у тому Львові якесь особливе?
    DidOk
    online
      DidOk, 06.07.2020 10:03
    -15
    ФК "Карпати" то сором українського футболу
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 09:31
    -20
    Саня Бах, 06.07.2020 09:17
    Ну, успіхів тобі, прикалуйся акуратно, щоб не порвати овече стадо !!!
    Навзаєм!
    П.с. злитись в аматори без бою це найбільша ганьба, яка може бути, це клеймо на все життя... Слабаки ви, вівці! Ганьба міста Львова!
    Саня Бах
      Саня Бах, 06.07.2020 09:17
    -15
    PFCLviv, 06.07.2020 09:07
    Привіт, Друже!
    Ці мінуси, як визнання моєї правоти, я кайфую від них, це моє визнання! Це ущербнутість і безнадьога овеча... Бомбить стадо від безвиході!!! Я отримую оргазм!!!
    Ну, успіхів тобі, прикалуйся акуратно, щоб не порвати овече стадо !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 09:07
    -20
    Саня Бах, 06.07.2020 08:58
    Привіт, друже. Ну вівців бомбить, мінусують тебе як навіжені. Але не переймайся, то їхні останні конвульсії. В аматорах буде їм час подумати, єдине місто, єдина команда ! Буде тепер та овеча ферма по селах скитатися.
    Привіт, Друже!
    Ці мінуси, як визнання моєї правоти, я кайфую від них, це моє визнання! Це ущербнутість і безнадьога овеча... Бомбить стадо від безвиході!!! Я отримую оргазм!!!
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 06.07.2020 09:02
    -25
    Тупі бандери сходять з розуму, з таким підходом не буде на Західній жодного нормального клубу, будуть футбол по ящику дивитись
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 06.07.2020 09:01
    +20
    PFCLviv, 06.07.2020 08:46
    Гарно у вас вівці підгорає, я в екстазі !!!
    Слушай, там львовянина задержали с 300 таблетками в трусах. Думал тебя
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 06.07.2020 09:01
    +20
    PFCLviv, 06.07.2020 08:46
    Гарно у вас вівці підгорає, я в екстазі !!!
    Слушай, там львовянина задержали с 300 таблетками в трусах. Думал тебя
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 08:10
    +16
    PFCLviv, 06.07.2020 07:59
    Звичайно львів'яни будуть ходити на УПЛ, де гратиме ПФК Львів і Рух Львів, а ти шо думаєш, шо львів'яни підуть на каЛпати - Малехів дивитись?!
    Вітька мостовик і ти то ше не всі львів'яни, рагул...ики боготворіть апєльсіна, він вам віддячив, як він там називав вас... Вівці....
    p.s.запам'ятай лушпень!!! "Недоверес" та "Рух" Винники!!!занадто багато любителів використовувати назву міста в своїх інтересах
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 07:51
    +13
    PFCLviv, 06.07.2020 07:39
    Исполнительный директор УПЛ Евгений Дикий в эфире программы "Великий Футбол" на телеканале "Футбол 1" прокомментировал ситуацию вокруг львовских "Карпат".
    "Завтра мы передаем официальное обращение в КДК. Мы все прекрасно понимаем, что "Карпаты" будут исключены из УПЛ, а в остальных матчах будет расписан +/-.
    Мы были с ними на постоянной связи во время эпидемии. Когда они выходили уже после карантина, мы проводили встречи с командами второй шестерки. Клубы были готовы покрыть часть затрат "Карпат" во время их выезда, например, на тренировочные поля.
    Процедурой аттестации сейчас занимается УАФ, но у "Карпат" есть задолженность и перед УПЛ – 1 млн гривен. И все же, если бы клуб показал пути погашения этих долгов, мировые соглашения, то все бы пошли навстречу "Карпатам" и дали бы им аттестат. Если "Карпаты" лишат профессионального статуса, то все игроки львовского клуба получат статус свободных агентов", – рассказал Евгений Дикий.-------
    ---------------
    Докерувалась апєльсінка і тепер Петровича крайнім робить...
    Чого ти домагаєшся???? Ти напевно думаєш,що всі бігом перефарбуються в фека та винники???Тобі сєпар не по.і.,де "Карпати" будуть грати та скільки платити за оренду??? Єпать ти клоун!!!Таблетку прийми,бо статті про "Карпати" підривають твоє гниле здоров'я
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 06.07.2020 08:05
    +12
    PFCLviv, 06.07.2020 07:54
    Оооо, овечка!
    Піндєц вашій отарі, доспівались фашисти ! Будете тепер зігувати на матчан каЛпат з Малеховом на місцевих сільських стадіонах
    Повернувсі ФК Сільмаш до рідноі сільськоі ліги !
    Так,так-звичайно! Доречі,а де ультрас фека??? Все збоченець-йди лікуйся ,я сьогодні занадто багато уваги тобі приділив...
    Slavanacii
      Slavanacii, 06.07.2020 12:03
    +8
    PFCLviv, 06.07.2020 07:54
    Оооо, овечка!
    Піндєц вашій отарі, доспівались фашисти ! Будете тепер зігувати на матчан каЛпат з Малеховом на місцевих сільських стадіонах
    Повернувсі ФК Сільмаш до рідноі сільськоі ліги !
    От шо ти за єрєсь несеш ? Трохи включай голову. Знаю багатьох львівян, ти схоже там підкидиш.
    назарик тартачний
      назарик тартачний, 06.07.2020 11:11
    +7
    Юрий Карпенко, 06.07.2020 09:02
    Тупі бандери сходять з розуму, з таким підходом не буде на Західній жодного нормального клубу, будуть футбол по ящику дивитись
    А ти хто, моськаль зомбанутий!? Їдь в кремль, ноги Сталіну поцілуй
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.07.2020 10:12
    +6
    DidOk, 06.07.2020 10:03
    ФК "Карпати" то сором українського футболу
    власники Карпат - то сором украінського футболу
    чим клуб винен, що потрапил до лап відвертих ідіотів?
    Slavanacii
      Slavanacii, 06.07.2020 11:55
    +5
    Якось фраза про "допоможемо молодшому братові" вкрай неоднозначно сприймається у нашій країні. Пишу без будь-якого тролінгу.
    volf2020
      volf2020, 06.07.2020 11:24
    +5
    Може вже вистачить носитися з Карпатами і Рухом.Нехай кожен займаеться своею справою.Вилетять Карпати ну і нехай.Трохі можливо розуму наберуться.
    KIPR ALECS
      KIPR ALECS, 06.07.2020 11:03
    +5
    Как же кумарят такие персонажи....вот как оно такое тупое в жизни таких высот добилось....ответ один...криминалом
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.07.2020 10:04
    +5
    здавалось бт,
    у Козлоського є Рух, у Смалійчука є геморой у вигляді Карпат. то й займайтеся кожен своім клубом: перший Рухои, другий Карпатами та проблемами Карпат
    так ні, прводять себе як довбо**би. одне з якогось лиха лізе до “молодшого” брата,, друге чогось пхається вирішувати проблеми “старшогр”.
    а чи повітря у тому Львові якесь особливе?
    Morfeo1
      Morfeo1, 06.07.2020 07:14
    +2
    Да что ты?!!!
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 06.07.2020 15:40
    +1
    Ruslan, 06.07.2020 15:05
    Що то хворе несе?! Який молодший брат? Що воно там хоче рішити з жидом який його в сраці бачив?! Про яку етичність в нього язик повертається говорити?! В мудака який що не вилізе десь то смородом звітам несе! Що було етичного в тому як ти скакало в барі і ложило мати на львівян? Чи може те як ти своїх вболівальників вівцями обізвав? Вчинок Руху був неетичним? Те що вони вивели на чисту воду що ти етично їх топиш в першій лізі? Вже якісь змови тайні видумує. Не знаєш то не говори. А от як ти вчинив - це вже всі знають. Не пиши ніхрєна, хватає гівна. Саме обісране та всіх кругом себе обісрало. Вже всі в Україні на Львів скоро дивитись не зможуть. Точно цирк з клоунами.
    А як вони його вивели на чисту воду? Стимулювання не заборонене законом. І якщо Рух такий сильний хай виходить і доводить це. А не Козловський плаче в своїх блогах, які чомусь знімає не про свій клуб
    BekXan
      BekXan, 06.07.2020 14:48
    +1
    Смайличук походу ещё та с@ка !
    pas2012
    online
      pas2012, 06.07.2020 13:46
    +1
    Новий футбольний комедійний серіал...."Львівські рішали"))))
    Ruslan
      Ruslan, 06.07.2020 15:05
    0
    Що то хворе несе?! Який молодший брат? Що воно там хоче рішити з жидом який його в сраці бачив?! Про яку етичність в нього язик повертається говорити?! В мудака який що не вилізе десь то смородом звітам несе! Що було етичного в тому як ти скакало в барі і ложило мати на львівян? Чи може те як ти своїх вболівальників вівцями обізвав? Вчинок Руху був неетичним? Те що вони вивели на чисту воду що ти етично їх топиш в першій лізі? Вже якісь змови тайні видумує. Не знаєш то не говори. А от як ти вчинив - це вже всі знають. Не пиши ніхрєна, хватає гівна. Саме обісране та всіх кругом себе обісрало. Вже всі в Україні на Львів скоро дивитись не зможуть. Точно цирк з клоунами.
    8number
      8number, 06.07.2020 14:13
    0
    Вообще орнул с этого интервью Логика этого «уважаемого даже Дыминским» менеджера совсем не понятна. Дыминский уважает - Беня не замечает, методы управления превосходные - Карпаты в жопе, денег нет - платим премии противникам Руха.
    Я после этого ещё раз видео с плачущим Козловским и апельсинами пересмотрел и аж сам всплакнул.
    REALIST
    online
      REALIST, 06.07.2020 11:58
    0
    Юрий Карпенко, 06.07.2020 09:02
    Тупі бандери сходять з розуму, з таким підходом не буде на Західній жодного нормального клубу, будуть футбол по ящику дивитись
    добре, що на Сході і Півдні є самодостатні клуби у "нетупих каКцапів"- Сталь, Дніпро, Металіст, Кривбас, МетаДон, Севастополь, Таврія і т.д. ... по великому рахунку, "нормальних" клубів в Україні сьогодні лише два... на жаль...
    REALIST
    online
      REALIST, 06.07.2020 11:51
    0
    Добре, що в Карпат проблем "нема"... А Рух якось розбереться!