Григорій КОЗЛОВСЬКИЙ - керівництву Карпат: «Що ви нюхаєте? У вас є розум?»

Президент «Руху» відповів «Карпатам»

Григорій КОЗЛОВСЬКИЙ - керівництву Карпат: «Що ви нюхаєте? У вас є розум?»
© ФК Рух. Григорій Козловський

Президент «Руху» Григорій Козловський прокоментував рішення «Карпат» сплатити штраф «Руху» перед ПФЛ і готовність заплатити 500 тисяч гривень кожному клубу Першої ліги, який обіграє «Рух»:

«Ця інформація мене просто вбила, цей людський цинізм. Нагадаю, «Карпати» звернулися з офіційним зверненням, що матч з «Маріуполем» не відбудеться через брак коштів.

Ми відреагували на цю заяву, і дійсно були готові допомогти «Карпатам». До мене телефонували ще три львівських топ-бізнесмени, які теж були готові допомогти, щоб «Карпати» могли дограти сезон. Допомагати один одному - це нормально.

Але те, що я почув, мене просто вбило. У мене питання до керівництва «Карпат»: «Хлопці, що з вами? Що ви нюхаєте? Чим наколоті ті апельсини, які ви їсте? У вас є розум?». Ви своїми заявами витерли ноги об львів'ян, об вболівальників.

Ви заявляєте, що у вас немає 1,5 мільйона і готові по 500 тисяч давати тому, хто обіграє «Рух». Це нормально? Ви клуб довели до банкрутства. Ви розповідаєте, що поміняли умови, вам потрібно ще 5 мільйонів. Ви нагосподарювали так, що довели до боргу, а тепер ще й займаєтеся шантажем?

Це не нормально. Це мене шокувало і вбило. Після цього я більше про «Карпати» чути не хочу. Я все робив щиро, клуб не перестану любити. Мені навіть язик не повернеться назвати керівництво «Карпат» так, як мені б хотілося.

У мене таке враження, що це футбольні диверсанти, яких закинули сюди, щоб вони знищили футбол у Львові.

Їм не подобається «Львів», «Рух», «Карпати» їм теж не подобаються, вони їх вбивають. Хлопці, ви диверсанти, біжіть звідси, залиште в спокої Львів і львівський футбол. Вам нема чого тут шукати і робити.

Горе-керівництво «Карпат» вбило багаторічну історію і традиції зелено-білих. Тепер взялися за «Рух», Цим ​​«фахівцям» хочу сказати публічно, що ніколи і ніхто не знищить «Рух».

Не знаю, який ви там кокос вживаєте, перестаньте. Почніть займатися дітьми, думайте, на яких полях вони будуть грати, якими м'ячами. Думайте про футболістів і як закінчити чемпіонат, а не як заплатити штраф за «Рух».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 19:36
    -1
    alefteev77, 04.07.2020 18:21
    От по вам чітко видно, що ви вихований та розвинений. Типовий західняк.
    Ти думаєш оці твої «культурні» фразочки справляють враження?) на «ви» перейшов..Щодо розвитку і виховання - тільки ідіот може робити висновок по всьому величезному регіону через кількох своїх брехливих знайомих; і тільки недорозвинений дурачок може розказувати про якісь там 70% без жодних на те підстав. І тільки дуже інтелектуально обмежена людина може прив’язувати стан футболу в якомусь регіоні до розвитку і виховання людей в ньому. Тому про розвиток і виховання вказують не моі слова, а твої висновки.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 18:34
    -1
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 14:51
    Обласні центри на заході України - найбільш європейські і по світогляду людей, і по організації міст, і по розвитку інфраструктури, на відміну від совка у обласних центрах на сході чи півночі. А люди є виховані і розвинені і у Франківську, і в Харкові, і в Одесі, і в Чернігові. А є кончені провокатори - як ти. Тому свої так звані «спостереження» можеш запхнути собі в одне місце. А те, що 70% твоїх знайомих їх західних областей не дуже хороші люди показує тільки те, що ти обираєш собі коло спілкування людей, схожих на тебе.
    Про Західну Україну красномовно говорить стан українського футбол там.
    -
    3 клуби зі Львова і все.
    Про стан справ у Карпатах, Львові та Русі - промовчу, виглядає дуже кумедно зі сторони. Але тренерів міняють регулярно.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 18:21
    -1
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 14:51
    Обласні центри на заході України - найбільш європейські і по світогляду людей, і по організації міст, і по розвитку інфраструктури, на відміну від совка у обласних центрах на сході чи півночі. А люди є виховані і розвинені і у Франківську, і в Харкові, і в Одесі, і в Чернігові. А є кончені провокатори - як ти. Тому свої так звані «спостереження» можеш запхнути собі в одне місце. А те, що 70% твоїх знайомих їх західних областей не дуже хороші люди показує тільки те, що ти обираєш собі коло спілкування людей, схожих на тебе.
    От по вам чітко видно, що ви вихований та розвинений. Типовий західняк.
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 14:51
    0
    alefteev77, 04.07.2020 13:47
    чмошнік, виродок-малорос - давай ще
    та який тобі більше приклад ніж партія "Свобода"
    -
    в Західних областях завжди перемагали "умовно" проукраїнські партії, ще починаючи з народного руху, але рівень розвитку - як правило там найменший.
    -
    А приклад, та легко.
    В мене більшість знайомих вступали в вузи Києва на бюджет, бо у Львові та Тернополі було шалене хабарництво.
    За те, що отримати посаду держслужбовця - треба платити великий хабар, десь як річне зарплату.
    Обласні центри на заході України - найбільш європейські і по світогляду людей, і по організації міст, і по розвитку інфраструктури, на відміну від совка у обласних центрах на сході чи півночі. А люди є виховані і розвинені і у Франківську, і в Харкові, і в Одесі, і в Чернігові. А є кончені провокатори - як ти. Тому свої так звані «спостереження» можеш запхнути собі в одне місце. А те, що 70% твоїх знайомих їх західних областей не дуже хороші люди показує тільки те, що ти обираєш собі коло спілкування людей, схожих на тебе.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 13:49
    -2
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:33
    Це ти сам статистику ведеш?)))
    Я ділюсь власним досвідом та спостереженням. Більшість (60-70%) знайомих мені людей із Західної України - брехуни. З ними може сперечатись лише Одеса.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 13:47
    -2
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:21
    А на півдні, сході, чи півночі України корупціі нема?)чому ж тобі, як кістка в горлі, стали західні регіони? Та ну, навіть легенди ходять 😂😂😂? Ану розкажи одну)) Не ганьбись, актор з тебе так собі.. Виродок-малорос
    чмошнік, виродок-малорос - давай ще
    та який тобі більше приклад ніж партія "Свобода"
    -
    в Західних областях завжди перемагали "умовно" проукраїнські партії, ще починаючи з народного руху, але рівень розвитку - як правило там найменший.
    -
    А приклад, та легко.
    В мене більшість знайомих вступали в вузи Києва на бюджет, бо у Львові та Тернополі було шалене хабарництво.
    За те, що отримати посаду держслужбовця - треба платити великий хабар, десь як річне зарплату.
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:33
    +1
    alefteev77, 04.07.2020 13:18
    На побутовому рівні суттєво менше.
    Це ти сам статистику ведеш?)))
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:21
    0
    alefteev77, 04.07.2020 11:01
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    А на півдні, сході, чи півночі України корупціі нема?)чому ж тобі, як кістка в горлі, стали західні регіони? Та ну, навіть легенди ходять 😂😂😂? Ану розкажи одну)) Не ганьбись, актор з тебе так собі.. Виродок-малорос
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 13:18
    -4
    PFCLviv, 04.07.2020 12:47
    Іпа....ть, а в Дніпрі, Києві, Донєцку з Харковом нема, корупції, брехунів і хабарників !
    На побутовому рівні суттєво менше.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 12:47
    0
    alefteev77, 04.07.2020 11:01
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    Іпа....ть, а в Дніпрі, Києві, Донєцку з Харковом нема, корупції, брехунів і хабарників !
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 11:01
    0
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 10:59
    -2
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    Був у Львові, Коломиї, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Чернівцях.
    Був проїздом в Франківську, Луцьку.
    -
    Але переходять на особисті, вважаю, що попав в точку, щодо більшості брехунів та хвальків.
    Про брехливість мешканців Ужгорода, Франківська, Тернополя, Львова ходять легенди.
    Але звісно до Одеси їм ще далеко.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 10:14
    +1
    Вівці зі своім лисим х.........уйом розуміють, шо ім гаплик, а якшо Рух і Львів в УПЛ заграють то вболівальники заб'ють на отару взагалі болт, хоч вже зараз мало хтот за овець, а буде ще мало!
    Тай дітей вже дають будь куди тільки не до вівців корупціонерів, сам знаю бо спілкуюсь з батьками дітей, які грають з моіми синами!
    Вівці обс....сираються по всіх фронтах, от іх результат діяльності!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 04.07.2020 01:58
    +3
    Как думает болельщик:
    нужно больше клубов, больше честной конкуренции, от этого выиграют все!
    Как думает футбольный функционер:
    меньше клубов, чище воздух, больше денег не попил!
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 04.07.2020 01:32
    +4
    8number, 03.07.2020 22:15
    Доречі. Багато підпиємців зі Львова готові свої статки відкрити для податкової ?
    ...Ех, яка ж різна Україна наша
    Если я правельно понял,то в Днепре с его кристально чистыми бизнесменами, налоговая живёт на зарплату?
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    +7
    alefteev77, 03.07.2020 21:33
    Не ображайтесь, але з мого власного досвіду - більшість львів'ян та представників Західної України
    - брехуни
    - хвальки
    - показушні патріоти.
    Я не кажу, що всі такі, але з мого досвіду - більшість.
    Меншість нормальних, адекватних теж присутня.
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    Сергей Лаврик
      Сергей Лаврик, 03.07.2020 23:31
    +3
    Смалійчук и Ко - ви обкурені дибіли!!!😡
    Саня Бах
      Саня Бах, 03.07.2020 23:11
    +1
    Yura Юрий, 03.07.2020 22:57
    Какой "мой" и где это "у вас там"? я абсолютно нейтральная сторона, никакого отношения живя в Одессе к не имею ни к тем ни к другим, выражаю свое личное мнение по ситуации. В подробности "нищий" и "не дают купить" не посвящен" мне не интересно, какое это отношение имеет к этой статье? А вот ты хамло, это факт.
    ... закiнчення пiдтримую +++
    Yura Юрий
      Yura Юрий, 03.07.2020 22:57
    +5
    8number, 03.07.2020 22:17
    А ничего, что твой Козловский нищий ? Или , блин, вы до сих пор верите, что слившиеся Карпаты ему «не дают купить»?
    У вас там дибилизм генетический ?
    Какой "мой" и где это "у вас там"? я абсолютно нейтральная сторона, никакого отношения живя в Одессе к не имею ни к тем ни к другим, выражаю свое личное мнение по ситуации. В подробности "нищий" и "не дают купить" не посвящен" мне не интересно, какое это отношение имеет к этой статье? А вот ты хамло, это факт.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 03.07.2020 22:47
    0
    львовский футбол -становится цирком.... уходя в ебесную лигу Карпаты отят оставить после себя выжженую землю
    Husgvarna
      Husgvarna, 03.07.2020 21:17
    +19
    alefteev77, 03.07.2020 21:02
    Разборки львовских - это всегда понты, лапша на уши и патриотические вышиванки.
    Кокошнік тобі в зад, дурень. Я мовчу про розборки когось там, де взривають стадіони і залишаються гори трупів.
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    +7
    alefteev77, 03.07.2020 21:33
    Не ображайтесь, але з мого власного досвіду - більшість львів'ян та представників Західної України
    - брехуни
    - хвальки
    - показушні патріоти.
    Я не кажу, що всі такі, але з мого досвіду - більшість.
    Меншість нормальних, адекватних теж присутня.
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 03.07.2020 22:57
    +5
    8number, 03.07.2020 22:17
    А ничего, что твой Козловский нищий ? Или , блин, вы до сих пор верите, что слившиеся Карпаты ему «не дают купить»?
    У вас там дибилизм генетический ?
    Какой "мой" и где это "у вас там"? я абсолютно нейтральная сторона, никакого отношения живя в Одессе к не имею ни к тем ни к другим, выражаю свое личное мнение по ситуации. В подробности "нищий" и "не дают купить" не посвящен" мне не интересно, какое это отношение имеет к этой статье? А вот ты хамло, это факт.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 03.07.2020 22:14
    +5
    Может Козловский и попиариался, Но это нормальный вариант, он платит деньги - получает рекламу, а вот ответ Карпат. это как минимум хамство и свинство, я думаю футбольное руководство страны должно уже вмешаться, эти дурацкие разборки, явно не идут на пользу футболу.
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 04.07.2020 01:32
    +4
    8number, 03.07.2020 22:15
    Доречі. Багато підпиємців зі Львова готові свої статки відкрити для податкової ?
    ...Ех, яка ж різна Україна наша
    Если я правельно понял,то в Днепре с его кристально чистыми бизнесменами, налоговая живёт на зарплату?
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.07.2020 21:07
    +4
    PFCLviv, 03.07.2020 20:52
    Помагай Петрович ще вівцям! Віддячили тобі за бабки, вівці, і за Гудиму!
    Ну так Карпати заплатили штраф Руху 1-1
    Sentinel
    online
      Sentinel, 04.07.2020 01:58
    +3
    Как думает болельщик:
    нужно больше клубов, больше честной конкуренции, от этого выиграют все!
    Как думает футбольный функционер:
    меньше клубов, чище воздух, больше денег не попил!
    Сергей Лаврик
      Сергей Лаврик, 03.07.2020 23:31
    +3
    Смалійчук и Ко - ви обкурені дибіли!!!😡
    musuk
      musuk, 03.07.2020 21:14
    +2
    Питання до Григория Козловского: - Не сташно за Дедишина, він довго був в "Карпатах"?
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:33
    +1
    alefteev77, 04.07.2020 13:18
    На побутовому рівні суттєво менше.
    Це ти сам статистику ведеш?)))
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 10:14
    +1
    Вівці зі своім лисим х.........уйом розуміють, шо ім гаплик, а якшо Рух і Львів в УПЛ заграють то вболівальники заб'ють на отару взагалі болт, хоч вже зараз мало хтот за овець, а буде ще мало!
    Тай дітей вже дають будь куди тільки не до вівців корупціонерів, сам знаю бо спілкуюсь з батьками дітей, які грають з моіми синами!
    Вівці обс....сираються по всіх фронтах, от іх результат діяльності!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.07.2020 23:11
    +1
    Yura Юрий, 03.07.2020 22:57
    Какой "мой" и где это "у вас там"? я абсолютно нейтральная сторона, никакого отношения живя в Одессе к не имею ни к тем ни к другим, выражаю свое личное мнение по ситуации. В подробности "нищий" и "не дают купить" не посвящен" мне не интересно, какое это отношение имеет к этой статье? А вот ты хамло, это факт.
    ... закiнчення пiдтримую +++
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.07.2020 22:38
    +1
    PFCLviv, 03.07.2020 22:29
    Привіт, Друже!
    Вангую атвєточку від Петровича таку!
    ЛМР, де Петрович рулить, розриває договір оренди з каЛом, а замість них договір оренди підписує Рух і Львів... Петрович робить реконструкцію стадіону, а може взагалі приватизує його і вже тоді вкладе нормальні бабки у реконструкцію, і буде у Львові супер пупер нова Рух Арена!
    А вівцям ітак в Малехові грати...
    ... нi, на хуторi Пiд Капелюх !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.07.2020 22:16
    +1
    PFCLviv, 03.07.2020 21:50
    Петрович, звертаюсь як громадянин Львова до народного депутата Г.П. Козловського!
    Доки вівці будуть експлуатувати стадіон "Україна" за 1 грн. Я бачу, шо у цих аферистів на дурниці гроші є. Потрібно брати у овець адекватну ціну за оренду стадіону!
    Нехай пантують на стадіоні в Малехові!
    Друже, в Малеховi з роду не було такоi халяви, оренда стадiону за 1 грн. на 49 рокiв. Будуть вiвцi вiдроджуватись на хуторi Пiд Капелюх, за таку символiчну суму.
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 14:51
    0
    alefteev77, 04.07.2020 13:47
    чмошнік, виродок-малорос - давай ще
    та який тобі більше приклад ніж партія "Свобода"
    -
    в Західних областях завжди перемагали "умовно" проукраїнські партії, ще починаючи з народного руху, але рівень розвитку - як правило там найменший.
    -
    А приклад, та легко.
    В мене більшість знайомих вступали в вузи Києва на бюджет, бо у Львові та Тернополі було шалене хабарництво.
    За те, що отримати посаду держслужбовця - треба платити великий хабар, десь як річне зарплату.
    Обласні центри на заході України - найбільш європейські і по світогляду людей, і по організації міст, і по розвитку інфраструктури, на відміну від совка у обласних центрах на сході чи півночі. А люди є виховані і розвинені і у Франківську, і в Харкові, і в Одесі, і в Чернігові. А є кончені провокатори - як ти. Тому свої так звані «спостереження» можеш запхнути собі в одне місце. А те, що 70% твоїх знайомих їх західних областей не дуже хороші люди показує тільки те, що ти обираєш собі коло спілкування людей, схожих на тебе.
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:21
    0
    alefteev77, 04.07.2020 11:01
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    А на півдні, сході, чи півночі України корупціі нема?)чому ж тобі, як кістка в горлі, стали західні регіони? Та ну, навіть легенди ходять 😂😂😂? Ану розкажи одну)) Не ганьбись, актор з тебе так собі.. Виродок-малорос
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 12:47
    0
    alefteev77, 04.07.2020 11:01
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    Іпа....ть, а в Дніпрі, Києві, Донєцку з Харковом нема, корупції, брехунів і хабарників !
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 11:01
    0
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 03.07.2020 22:47
    0
    львовский футбол -становится цирком.... уходя в ебесную лигу Карпаты отят оставить после себя выжженую землю
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 22:43
    0
    Саня Бах, 03.07.2020 22:38
    ... нi, на хуторi Пiд Капелюх !!!
    Я впевнений в Петровичу ! Отвєтка від Петровича буде жосткою ! Він сьогодні був просто шокований нахабством лисого ганд....она!
    Лисий реально ду....рак, тепер вівці зможуть орендувати стадіон або за 200 000 грн за одну гру ( Арена Львів ) або безкоштовно на хуторі Під Капелюх!