Григорий КОЗЛОВСКИЙ – руководству Карпат: «Что вы нюхаете? У вас есть ум?»

Президент «Руха» ответил «Карпатам»

Григорий КОЗЛОВСКИЙ – руководству Карпат: «Что вы нюхаете? У вас есть ум?»
© ФК Рух. Григорий Козловский

Президент «Руха» Григорий Козловский прокомментировал решение «Карпат» оплатить штраф «Руха» перед ПФЛ и готовность заплатить 500 тысяч гривен каждому клубу Первой лиги, который обыграет «Рух»:

«Эта информация меня просто убила, этот человеческий цинизм. Напомню, «Карпаты» обратились с официальным обращением, что матч с «Мариуполем» не состоится из-за нехватки средств.

Мы отреагировали на это заявление, и действительно были готовы помочь «Карпатам». Ко мне звонили еще три львовских топ-бизнесмена, которые тоже были готовы помочь, чтобы «Карпаты» могли доиграть сезон. Помогать друг другу – это нормально.

Но то, что я услышал, меня просто убило. У меня вопрос к руководству «Карпат»: «Ребята, что с вами? Что вы нюхаете? Чем наколоты те апельсины, которые вы едите? У вас есть ум?». Вы своими заявлениями вытерли ноги о львовян, о болельщиков. 

Вы заявляете, что у вас нет 1,5 миллиона и готовы по 500 тысяч давать тому, кто обыграет «Рух». Это нормально? Вы клуб довели до банкротства. Вы рассказываете, что поменяли условия, вам нужно еще 5 миллионов. Вы нахозяйничали так, что довели до долга, а теперь еще и занимаетесь шантажом? 

Это ненормально. Это меня шокировало и убило. После этого я больше о «Карпатах» слышать не хочу. Я все делал искренне, клуб не перестану любить. Мне даже язык не повернется назвать руководство «Карпат» так, как мне бы хотелось.

У меня такое впечатление, что это футбольные диверсанты, которых забросили сюда, чтобы они уничтожили футбол во Львове. 

Им не нравится «Львов», «Рух», «Карпаты» им тоже не нравятся, они их убивают. Ребята, вы диверсанты, бегите отсюда, оставьте в покое Львов и львовский футбол. Вам нечего тут искать и делать. 

Горе-руководство «Карпат» убило многолетнюю историю и традиции зелено-белых. Теперь взялись за «Рух», Этим «специалистам» хочу сказать публично, что никогда и никто не уничтожит «Рух». 

Не знаю, какой вы там кокос употребляете, перестаньте. Начните заниматься детьми, думайте, на каких полях они будут играть, какими мячами. Думайте о футболистах и как закончить чемпионат, а не как заплатить штраф за «Рух». 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — YouTube

(45 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 19:36
    -1
    alefteev77, 04.07.2020 18:21
    От по вам чітко видно, що ви вихований та розвинений. Типовий західняк.
    Ти думаєш оці твої «культурні» фразочки справляють враження?) на «ви» перейшов..Щодо розвитку і виховання - тільки ідіот може робити висновок по всьому величезному регіону через кількох своїх брехливих знайомих; і тільки недорозвинений дурачок може розказувати про якісь там 70% без жодних на те підстав. І тільки дуже інтелектуально обмежена людина може прив’язувати стан футболу в якомусь регіоні до розвитку і виховання людей в ньому. Тому про розвиток і виховання вказують не моі слова, а твої висновки.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 18:34
    -1
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 14:51
    Обласні центри на заході України - найбільш європейські і по світогляду людей, і по організації міст, і по розвитку інфраструктури, на відміну від совка у обласних центрах на сході чи півночі. А люди є виховані і розвинені і у Франківську, і в Харкові, і в Одесі, і в Чернігові. А є кончені провокатори - як ти. Тому свої так звані «спостереження» можеш запхнути собі в одне місце. А те, що 70% твоїх знайомих їх західних областей не дуже хороші люди показує тільки те, що ти обираєш собі коло спілкування людей, схожих на тебе.
    Про Західну Україну красномовно говорить стан українського футбол там.
    -
    3 клуби зі Львова і все.
    Про стан справ у Карпатах, Львові та Русі - промовчу, виглядає дуже кумедно зі сторони. Але тренерів міняють регулярно.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 18:21
    -1
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 14:51
    Обласні центри на заході України - найбільш європейські і по світогляду людей, і по організації міст, і по розвитку інфраструктури, на відміну від совка у обласних центрах на сході чи півночі. А люди є виховані і розвинені і у Франківську, і в Харкові, і в Одесі, і в Чернігові. А є кончені провокатори - як ти. Тому свої так звані «спостереження» можеш запхнути собі в одне місце. А те, що 70% твоїх знайомих їх західних областей не дуже хороші люди показує тільки те, що ти обираєш собі коло спілкування людей, схожих на тебе.
    От по вам чітко видно, що ви вихований та розвинений. Типовий західняк.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 14:51
    0
    alefteev77, 04.07.2020 13:47
    чмошнік, виродок-малорос - давай ще
    та який тобі більше приклад ніж партія "Свобода"
    -
    в Західних областях завжди перемагали "умовно" проукраїнські партії, ще починаючи з народного руху, але рівень розвитку - як правило там найменший.
    -
    А приклад, та легко.
    В мене більшість знайомих вступали в вузи Києва на бюджет, бо у Львові та Тернополі було шалене хабарництво.
    За те, що отримати посаду держслужбовця - треба платити великий хабар, десь як річне зарплату.
    Обласні центри на заході України - найбільш європейські і по світогляду людей, і по організації міст, і по розвитку інфраструктури, на відміну від совка у обласних центрах на сході чи півночі. А люди є виховані і розвинені і у Франківську, і в Харкові, і в Одесі, і в Чернігові. А є кончені провокатори - як ти. Тому свої так звані «спостереження» можеш запхнути собі в одне місце. А те, що 70% твоїх знайомих їх західних областей не дуже хороші люди показує тільки те, що ти обираєш собі коло спілкування людей, схожих на тебе.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 13:49
    -2
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:33
    Це ти сам статистику ведеш?)))
    Я ділюсь власним досвідом та спостереженням. Більшість (60-70%) знайомих мені людей із Західної України - брехуни. З ними може сперечатись лише Одеса.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 13:47
    -2
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:21
    А на півдні, сході, чи півночі України корупціі нема?)чому ж тобі, як кістка в горлі, стали західні регіони? Та ну, навіть легенди ходять 😂😂😂? Ану розкажи одну)) Не ганьбись, актор з тебе так собі.. Виродок-малорос
    чмошнік, виродок-малорос - давай ще
    та який тобі більше приклад ніж партія "Свобода"
    -
    в Західних областях завжди перемагали "умовно" проукраїнські партії, ще починаючи з народного руху, але рівень розвитку - як правило там найменший.
    -
    А приклад, та легко.
    В мене більшість знайомих вступали в вузи Києва на бюджет, бо у Львові та Тернополі було шалене хабарництво.
    За те, що отримати посаду держслужбовця - треба платити великий хабар, десь як річне зарплату.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:33
    +1
    alefteev77, 04.07.2020 13:18
    На побутовому рівні суттєво менше.
    Це ти сам статистику ведеш?)))
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:21
    0
    alefteev77, 04.07.2020 11:01
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    А на півдні, сході, чи півночі України корупціі нема?)чому ж тобі, як кістка в горлі, стали західні регіони? Та ну, навіть легенди ходять 😂😂😂? Ану розкажи одну)) Не ганьбись, актор з тебе так собі.. Виродок-малорос
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 13:18
    -4
    PFCLviv, 04.07.2020 12:47
    Іпа....ть, а в Дніпрі, Києві, Донєцку з Харковом нема, корупції, брехунів і хабарників !
    На побутовому рівні суттєво менше.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 12:47
    0
    alefteev77, 04.07.2020 11:01
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    Іпа....ть, а в Дніпрі, Києві, Донєцку з Харковом нема, корупції, брехунів і хабарників !
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 11:01
    0
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 10:59
    -2
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    Був у Львові, Коломиї, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Чернівцях.
    Був проїздом в Франківську, Луцьку.
    -
    Але переходять на особисті, вважаю, що попав в точку, щодо більшості брехунів та хвальків.
    Про брехливість мешканців Ужгорода, Франківська, Тернополя, Львова ходять легенди.
    Але звісно до Одеси їм ще далеко.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 10:14
    +1
    Вівці зі своім лисим х.........уйом розуміють, шо ім гаплик, а якшо Рух і Львів в УПЛ заграють то вболівальники заб'ють на отару взагалі болт, хоч вже зараз мало хтот за овець, а буде ще мало!
    Тай дітей вже дають будь куди тільки не до вівців корупціонерів, сам знаю бо спілкуюсь з батьками дітей, які грають з моіми синами!
    Вівці обс....сираються по всіх фронтах, от іх результат діяльності!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 04.07.2020 01:58
    +3
    Как думает болельщик:
    нужно больше клубов, больше честной конкуренции, от этого выиграют все!
    Как думает футбольный функционер:
    меньше клубов, чище воздух, больше денег не попил!
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 04.07.2020 01:32
    +4
    8number, 03.07.2020 22:15
    Доречі. Багато підпиємців зі Львова готові свої статки відкрити для податкової ?
    ...Ех, яка ж різна Україна наша
    Если я правельно понял,то в Днепре с его кристально чистыми бизнесменами, налоговая живёт на зарплату?
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    +7
    alefteev77, 03.07.2020 21:33
    Не ображайтесь, але з мого власного досвіду - більшість львів'ян та представників Західної України
    - брехуни
    - хвальки
    - показушні патріоти.
    Я не кажу, що всі такі, але з мого досвіду - більшість.
    Меншість нормальних, адекватних теж присутня.
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    Сергей Лаврик
      Сергей Лаврик, 03.07.2020 23:31
    +3
    Смалійчук и Ко - ви обкурені дибіли!!!😡
    Саня Бах
      Саня Бах, 03.07.2020 23:11
    +1
    Yura Юрий, 03.07.2020 22:57
    Какой "мой" и где это "у вас там"? я абсолютно нейтральная сторона, никакого отношения живя в Одессе к не имею ни к тем ни к другим, выражаю свое личное мнение по ситуации. В подробности "нищий" и "не дают купить" не посвящен" мне не интересно, какое это отношение имеет к этой статье? А вот ты хамло, это факт.
    ... закiнчення пiдтримую +++
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 03.07.2020 22:57
    +5
    8number, 03.07.2020 22:17
    А ничего, что твой Козловский нищий ? Или , блин, вы до сих пор верите, что слившиеся Карпаты ему «не дают купить»?
    У вас там дибилизм генетический ?
    Какой "мой" и где это "у вас там"? я абсолютно нейтральная сторона, никакого отношения живя в Одессе к не имею ни к тем ни к другим, выражаю свое личное мнение по ситуации. В подробности "нищий" и "не дают купить" не посвящен" мне не интересно, какое это отношение имеет к этой статье? А вот ты хамло, это факт.
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.07.2020 22:47
    0
    львовский футбол -становится цирком.... уходя в ебесную лигу Карпаты отят оставить после себя выжженую землю
    Husgvarna
      Husgvarna, 03.07.2020 21:17
    +19
    alefteev77, 03.07.2020 21:02
    Разборки львовских - это всегда понты, лапша на уши и патриотические вышиванки.
    Кокошнік тобі в зад, дурень. Я мовчу про розборки когось там, де взривають стадіони і залишаються гори трупів.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    +7
    alefteev77, 03.07.2020 21:33
    Не ображайтесь, але з мого власного досвіду - більшість львів'ян та представників Західної України
    - брехуни
    - хвальки
    - показушні патріоти.
    Я не кажу, що всі такі, але з мого досвіду - більшість.
    Меншість нормальних, адекватних теж присутня.
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 03.07.2020 22:57
    +5
    8number, 03.07.2020 22:17
    А ничего, что твой Козловский нищий ? Или , блин, вы до сих пор верите, что слившиеся Карпаты ему «не дают купить»?
    У вас там дибилизм генетический ?
    Какой "мой" и где это "у вас там"? я абсолютно нейтральная сторона, никакого отношения живя в Одессе к не имею ни к тем ни к другим, выражаю свое личное мнение по ситуации. В подробности "нищий" и "не дают купить" не посвящен" мне не интересно, какое это отношение имеет к этой статье? А вот ты хамло, это факт.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 03.07.2020 22:14
    +5
    Может Козловский и попиариался, Но это нормальный вариант, он платит деньги - получает рекламу, а вот ответ Карпат. это как минимум хамство и свинство, я думаю футбольное руководство страны должно уже вмешаться, эти дурацкие разборки, явно не идут на пользу футболу.
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 04.07.2020 01:32
    +4
    8number, 03.07.2020 22:15
    Доречі. Багато підпиємців зі Львова готові свої статки відкрити для податкової ?
    ...Ех, яка ж різна Україна наша
    Если я правельно понял,то в Днепре с его кристально чистыми бизнесменами, налоговая живёт на зарплату?
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.07.2020 21:07
    +4
    PFCLviv, 03.07.2020 20:52
    Помагай Петрович ще вівцям! Віддячили тобі за бабки, вівці, і за Гудиму!
    Ну так Карпати заплатили штраф Руху 1-1
    Sentinel
    online
      Sentinel, 04.07.2020 01:58
    +3
    Как думает болельщик:
    нужно больше клубов, больше честной конкуренции, от этого выиграют все!
    Как думает футбольный функционер:
    меньше клубов, чище воздух, больше денег не попил!
    Сергей Лаврик
      Сергей Лаврик, 03.07.2020 23:31
    +3
    Смалійчук и Ко - ви обкурені дибіли!!!😡
    musuk
      musuk, 03.07.2020 21:14
    +2
    Питання до Григория Козловского: - Не сташно за Дедишина, він довго був в "Карпатах"?
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:33
    +1
    alefteev77, 04.07.2020 13:18
    На побутовому рівні суттєво менше.
    Це ти сам статистику ведеш?)))
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 10:14
    +1
    Вівці зі своім лисим х.........уйом розуміють, шо ім гаплик, а якшо Рух і Львів в УПЛ заграють то вболівальники заб'ють на отару взагалі болт, хоч вже зараз мало хтот за овець, а буде ще мало!
    Тай дітей вже дають будь куди тільки не до вівців корупціонерів, сам знаю бо спілкуюсь з батьками дітей, які грають з моіми синами!
    Вівці обс....сираються по всіх фронтах, от іх результат діяльності!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.07.2020 23:11
    +1
    Yura Юрий, 03.07.2020 22:57
    Какой "мой" и где это "у вас там"? я абсолютно нейтральная сторона, никакого отношения живя в Одессе к не имею ни к тем ни к другим, выражаю свое личное мнение по ситуации. В подробности "нищий" и "не дают купить" не посвящен" мне не интересно, какое это отношение имеет к этой статье? А вот ты хамло, это факт.
    ... закiнчення пiдтримую +++
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.07.2020 22:38
    +1
    PFCLviv, 03.07.2020 22:29
    Привіт, Друже!
    Вангую атвєточку від Петровича таку!
    ЛМР, де Петрович рулить, розриває договір оренди з каЛом, а замість них договір оренди підписує Рух і Львів... Петрович робить реконструкцію стадіону, а може взагалі приватизує його і вже тоді вкладе нормальні бабки у реконструкцію, і буде у Львові супер пупер нова Рух Арена!
    А вівцям ітак в Малехові грати...
    ... нi, на хуторi Пiд Капелюх !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.07.2020 22:16
    +1
    PFCLviv, 03.07.2020 21:50
    Петрович, звертаюсь як громадянин Львова до народного депутата Г.П. Козловського!
    Доки вівці будуть експлуатувати стадіон "Україна" за 1 грн. Я бачу, шо у цих аферистів на дурниці гроші є. Потрібно брати у овець адекватну ціну за оренду стадіону!
    Нехай пантують на стадіоні в Малехові!
    Друже, в Малеховi з роду не було такоi халяви, оренда стадiону за 1 грн. на 49 рокiв. Будуть вiвцi вiдроджуватись на хуторi Пiд Капелюх, за таку символiчну суму.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 14:51
    0
    alefteev77, 04.07.2020 13:47
    чмошнік, виродок-малорос - давай ще
    та який тобі більше приклад ніж партія "Свобода"
    -
    в Західних областях завжди перемагали "умовно" проукраїнські партії, ще починаючи з народного руху, але рівень розвитку - як правило там найменший.
    -
    А приклад, та легко.
    В мене більшість знайомих вступали в вузи Києва на бюджет, бо у Львові та Тернополі було шалене хабарництво.
    За те, що отримати посаду держслужбовця - треба платити великий хабар, десь як річне зарплату.
    Обласні центри на заході України - найбільш європейські і по світогляду людей, і по організації міст, і по розвитку інфраструктури, на відміну від совка у обласних центрах на сході чи півночі. А люди є виховані і розвинені і у Франківську, і в Харкові, і в Одесі, і в Чернігові. А є кончені провокатори - як ти. Тому свої так звані «спостереження» можеш запхнути собі в одне місце. А те, що 70% твоїх знайомих їх західних областей не дуже хороші люди показує тільки те, що ти обираєш собі коло спілкування людей, схожих на тебе.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 04.07.2020 13:21
    0
    alefteev77, 04.07.2020 11:01
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    А на півдні, сході, чи півночі України корупціі нема?)чому ж тобі, як кістка в горлі, стали західні регіони? Та ну, навіть легенди ходять 😂😂😂? Ану розкажи одну)) Не ганьбись, актор з тебе так собі.. Виродок-малорос
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 12:47
    0
    alefteev77, 04.07.2020 11:01
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    Іпа....ть, а в Дніпрі, Києві, Донєцку з Харковом нема, корупції, брехунів і хабарників !
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 11:01
    0
    Vitalik_Medvid, 04.07.2020 00:03
    З мого досвіду, більшість таких смішних провокаторів - любітєлі русскава міра, які ніколи не були не те що у Львові, а взагалі у жодному обласному центрі на заході України; і пишуть вони подібні коментарі, прикидаючись адекватними особами (чого варта тільки фраза «не ображайтесь»), тільки для того щоб дискредитувати людей із західних областей України. Тобі ніхто не вірить, чмошнік. Згинь.
    А ще можу сказати, що в Західній України шалений рівень корупції та хабарництва на усіх рівнях життя суспільства.
    -
    При чому така ситуація там спостерігалась ще з 70-х радянського союзу. Хабарництво в освіті, державному секторі, митниці та більшості українського бізнесу.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 03.07.2020 22:47
    0
    львовский футбол -становится цирком.... уходя в ебесную лигу Карпаты отят оставить после себя выжженую землю
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 22:43
    0
    Саня Бах, 03.07.2020 22:38
    ... нi, на хуторi Пiд Капелюх !!!
    Я впевнений в Петровичу ! Отвєтка від Петровича буде жосткою ! Він сьогодні був просто шокований нахабством лисого ганд....она!
    Лисий реально ду....рак, тепер вівці зможуть орендувати стадіон або за 200 000 грн за одну гру ( Арена Львів ) або безкоштовно на хуторі Під Капелюх!