СМАЛІЙЧУК: «Коломойський не знайомий з тактикою, недооцінив мій характер»

Один з двох власників «Карпат» розповів про ситуацію, що склалася з клубом

СМАЛІЙЧУК: «Коломойський не знайомий з тактикою, недооцінив мій характер»
© ФК Карпати. Олег Смалійчук

Один з двох власників «Карпат» Олег Смалійчук розповів про ситуацію, що склалася з клубом:

«За скільки я купив 50% акцій «Карпат» у Димінського? Це конфіденційна інформація. А домовитися вдалося, напевно, тому що він теж вірить, що я людина, яка зможе вивести клуб на інший рівень. Те, що для Димінського «Карпати» стали валізою без ручки, не означає, що він не любить цей клуб і не переживає за нього.

Напевно, я своєю роботою довів, що можу бути потрібен цьому клубу. Хто б що не говорив, чия я людина, я – людина «Карпат». У моєму розумінні «Карпати» – це не іграшка в руках олігархів. Моя ідея – клуб не повинен належати комусь одному, не повинно бути власника, який після одного поганого матчу або через поганий настрій може звільнити півкоманди або виставити всіх на трансфер. Ми бачили, до чого це йшло. Останні 10 років «Карпати» були заручниками відносин між двома власниками. Це не мій шлях. Я буду робити «Карпати», які належать простим вболівальникам.

Я хотів домовитися з Коломойським про суму, яка йому потрібна, перепідписати контракт. Коли йому б надійшла остання сума, останній транш, «Карпати» б повністю належали львів'янам. Перед тим, як закрити остаточно питання з Димінським, я виходив на людей з оточення Коломойського. Питав, чи цікаво їм буде зустрітися і обговорити майбутнє «Карпат». Зустріч мені підтвердили.

Між нами, співвласниками, триває процес знайомства. Можливо, Коломойський не знайомий з моєю тактикою, мабуть, недооцінив мій характер. На момент виїзду команди до Маріуполя потрібної суми на рахунку не було. Напевно, це вина двох співвласників – і мене, і Ігоря Коломойського. Так, мова про суму в 1,5 млн гривень.

Я попереджав, що у нас будуть радикальні зміни. Якщо пройтися по Львову, попитати уболівальників, 90% підтвердять, що нам краще почати з нуля, перестати бути заручником ситуації, коли два співвласника між собою навіть не спілкуються. «Карпати» не повинні залежати від чийогось фінансового або емоційного стану. «Карпати» вище за будь-яку особистість».

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий футбол

(125 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 07.07.2020 20:58
    0
    Вже почав гроші відмивать : 1,5 мільйона на поїздку в Маріуполь? Це через Швейцарію?
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 11:16
    0
    чувак, ви різного поля ягоди Може Бєня й не здогадується про існування Смалійчука!
    zac1310
      zac1310, 07.07.2020 10:08
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    BekXan, 06.07.2020 01:46
    Сказочный долб@ёб ! Это на сколько нада быть деб@лом что бы говорить сейчас про заявку в первую лигу.При этом это дисквал за не выезды вообще без проф клуба.Это опуск в аматоры.А всего то нада было пофиг как доиграть чемпионат и вылетели бы спокойно в первую лигу.Но нет у деб@лов нет мозгов !А теперь будите в аматорах фиг даже за вторую лигу заявите.
    100%! А потом ещё бахвалится, какой у него характер, и как его Беня теперь уважает!!! Это даже не сказочный долб@...б, это сказочный долб@...б 999-го левела, король долб@...бов!!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.07.2020 01:00
    +1
    Угу, а он смайлом прям сидит мается
    Изучай меня по картам, изучай меня по звёздам
    Изучай меня по ливням, изучай меня по грозам
    Я нелёгкая загадка, разгадать меня не просто
    Изучай меня по зимам, изучай меня по вёснам
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 06.07.2020 12:57
    -1
    axylinam, 06.07.2020 10:51
    Серьёзный человек со смайличуком рядом даже срать не сядет,пустозвон
    Lion
    online
      Lion, 06.07.2020 11:06
    +5
    Беня тебя не знает и знать не хочет.
    axylinam
    online
      axylinam, 06.07.2020 10:51
    +8
    Серьёзный человек со смайличуком рядом даже срать не сядет,пустозвон
    turist86
    online
      turist86, 06.07.2020 10:46
    +5
    ВАЦКО: «Серйозні люди зі Смалійчуком навіть розмовляти не сідають»
    https://sport.ua/uk/news/482921-vatsko-seryeznye-lyudi-so-smaliychukom-dazh
    e-razgovarivat-ne-sadyatsya
    turist86
    online
      turist86, 06.07.2020 10:43
    +4
    "Я буду робити «Карпати», які належать простим вболівальникам.
    Я хотів домовитися з Коломойським про суму, яка йому потрібна, перепідписати контракт. Коли йому б надійшла остання сума, останній транш, «Карпати» б повністю належали львів'янам".
    Балабол
    У Львові та Рівному вже років 10 говорять про народну команду, але віз і нині там
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.07.2020 10:36
    +4
    Саня Бах, 06.07.2020 09:14
    Коломойскій нє знаком с моєй тактікой... Олень лисий, та коли Бєня робив вже справи, тебе ще не було навіть у татових каштанчиках !!!
    Хмм... десь, можливо, і логічно. Але... якби ж АЛЄНІ не обрали леоніда кучму у 1994-му преЗИдентом, який і "понароджував" таких от пінчуків, меРтвечуків, коЗЛО*ЧМ0йських, + СВОГО позашлюбного пасинка леонідича ахметова, і... то дніпровська бородата св0л0та, - упевнений - навіть на біль'ярдний клуб собі не награбував. Встигла зграя мерзотників наваритись у 90-хх Нормальні маркетингодумаючи, у яких клепка від природи на найвищому рівні, давно виїхали звідси. А отаке от нахабне сміття, яке НАЄ*АЛО тебе, мене, та мільйонну кількість УКРАЇНЦІВ, це не бізнесмени, це крадії-беспредєльщики, для котрих місце виключно на ЦВИНТАРІ.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 09:34
    -2
    Саня Бах, 06.07.2020 09:14
    Коломойскій нє знаком с моєй тактікой... Олень лисий, та коли Бєня робив вже справи, тебе ще не було навіть у татових каштанчиках !!!
    Прикинь, великий тактик апєльсін Ігря Валєричя буде вчити тактик ...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 06.07.2020 09:14
    +3
    Коломойскій нє знаком с моєй тактікой... Олень лисий, та коли Бєня робив вже справи, тебе ще не було навіть у татових каштанчиках !!!
    Shchebet
      Shchebet, 06.07.2020 08:30
    +6
    Один - обнуленный....
    Второй - недооценённый...
    Как это поминальное нытье надоело...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 06.07.2020 08:12
    -1
    ... от лисий 3.14здуняка, овече шапіто !!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 08:06
    -2
    Казковий дятл....
    Запишіть у підручник з історії:" апєльсін поховав каЛпати!"
    Вівці, ви реально вівці!
    Kevko
      Kevko, 06.07.2020 07:58
    +7
    Как и зачем нужно было "покупать" 50% акций, не имея никаких контактов и договоренностей с держателем оставшихся 50% акций?! Ведь организовать нормальное управление при таком распределении корпоративных прав и таком "партнерстве" в принципе невозможно.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.07.2020 07:34
    +7
    banderlog78, 06.07.2020 06:48
    Все правильно. Підтримую. Коломойський вгробив Дніпро - фіналіста ліги Європи через рік , на Карпати йому наплювати тим більше. Клуб не має бути іграшкою однієї людини
    ++++
    Та хіба ж тільки Дніпро?😱😱😡
    Друже, бородате коЗЛ0*ЧМ0йське знищило і Кривбас, і Волинь. Все, де ця антиУкраїська наволоч задіяна, всюди якась лажа. Навіть АЗС, що під бенею, після падіння цін, почали фуфло лити...
    Принципово на АЗС жи@яри не заправляюсь.
    stopor2016
      stopor2016, 06.07.2020 07:33
    +4
    Шо , опять не чокаясь ?
    banderlog78
      banderlog78, 06.07.2020 06:48
    +4
    Все правильно. Підтримую. Коломойський вгробив Дніпро - фіналіста ліги Європи через рік , на Карпати йому наплювати тим більше. Клуб не має бути іграшкою однієї людини
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.07.2020 04:55
    +7
    dudigo78, 06.07.2020 04:48
    Уважно читав інтерв'ю? Він там і сказав, що 90% хочуть, щоб клуб почав все з нуля. Ніхто не збирається грати в першій лізі. Вже готові документи про створення нового клубу, який почне з аматорів і через 2-3 роки зможе повернутись в упл. Але цей клуб буде вже без коломойського. Інакше ніяк
    Даже аматорам нужен инвестор. И если с нуля, то это будет клуб к Карпатам не имеющий отношения. Типа СК Днепр-1.
    BekXan
      BekXan, 06.07.2020 01:46
    +9
    Сказочный долб@ёб ! Это на сколько нада быть деб@лом что бы говорить сейчас про заявку в первую лигу.При этом это дисквал за не выезды вообще без проф клуба.Это опуск в аматоры.А всего то нада было пофиг как доиграть чемпионат и вылетели бы спокойно в первую лигу.Но нет у деб@лов нет мозгов !А теперь будите в аматорах фиг даже за вторую лигу заявите.
    axylinam
    online
      axylinam, 06.07.2020 10:51
    +8
    Серьёзный человек со смайличуком рядом даже срать не сядет,пустозвон
    Kevko
      Kevko, 06.07.2020 07:58
    +7
    Как и зачем нужно было "покупать" 50% акций, не имея никаких контактов и договоренностей с держателем оставшихся 50% акций?! Ведь организовать нормальное управление при таком распределении корпоративных прав и таком "партнерстве" в принципе невозможно.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.07.2020 07:34
    +7
    banderlog78, 06.07.2020 06:48
    Все правильно. Підтримую. Коломойський вгробив Дніпро - фіналіста ліги Європи через рік , на Карпати йому наплювати тим більше. Клуб не має бути іграшкою однієї людини
    ++++
    Та хіба ж тільки Дніпро?😱😱😡
    Друже, бородате коЗЛ0*ЧМ0йське знищило і Кривбас, і Волинь. Все, де ця антиУкраїська наволоч задіяна, всюди якась лажа. Навіть АЗС, що під бенею, після падіння цін, почали фуфло лити...
    Принципово на АЗС жи@яри не заправляюсь.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.07.2020 04:55
    +7
    dudigo78, 06.07.2020 04:48
    Уважно читав інтерв'ю? Він там і сказав, що 90% хочуть, щоб клуб почав все з нуля. Ніхто не збирається грати в першій лізі. Вже готові документи про створення нового клубу, який почне з аматорів і через 2-3 роки зможе повернутись в упл. Але цей клуб буде вже без коломойського. Інакше ніяк
    Даже аматорам нужен инвестор. И если с нуля, то это будет клуб к Карпатам не имеющий отношения. Типа СК Днепр-1.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 06.07.2020 04:48
    +7
    BekXan, 06.07.2020 01:46
    Сказочный долб@ёб ! Это на сколько нада быть деб@лом что бы говорить сейчас про заявку в первую лигу.При этом это дисквал за не выезды вообще без проф клуба.Это опуск в аматоры.А всего то нада было пофиг как доиграть чемпионат и вылетели бы спокойно в первую лигу.Но нет у деб@лов нет мозгов !А теперь будите в аматорах фиг даже за вторую лигу заявите.
    Уважно читав інтерв'ю? Він там і сказав, що 90% хочуть, щоб клуб почав все з нуля. Ніхто не збирається грати в першій лізі. Вже готові документи про створення нового клубу, який почне з аматорів і через 2-3 роки зможе повернутись в упл. Але цей клуб буде вже без коломойського. Інакше ніяк
    Shchebet
      Shchebet, 06.07.2020 08:30
    +6
    Один - обнуленный....
    Второй - недооценённый...
    Как это поминальное нытье надоело...
    Lion
    online
      Lion, 06.07.2020 11:06
    +5
    Беня тебя не знает и знать не хочет.
    turist86
    online
      turist86, 06.07.2020 10:46
    +5
    ВАЦКО: «Серйозні люди зі Смалійчуком навіть розмовляти не сідають»
    https://sport.ua/uk/news/482921-vatsko-seryeznye-lyudi-so-smaliychukom-dazh
    e-razgovarivat-ne-sadyatsya
    turist86
    online
      turist86, 06.07.2020 10:43
    +4
    "Я буду робити «Карпати», які належать простим вболівальникам.
    Я хотів домовитися з Коломойським про суму, яка йому потрібна, перепідписати контракт. Коли йому б надійшла остання сума, останній транш, «Карпати» б повністю належали львів'янам".
    Балабол
    У Львові та Рівному вже років 10 говорять про народну команду, але віз і нині там
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.07.2020 10:36
    +4
    Саня Бах, 06.07.2020 09:14
    Коломойскій нє знаком с моєй тактікой... Олень лисий, та коли Бєня робив вже справи, тебе ще не було навіть у татових каштанчиках !!!
    Хмм... десь, можливо, і логічно. Але... якби ж АЛЄНІ не обрали леоніда кучму у 1994-му преЗИдентом, який і "понароджував" таких от пінчуків, меРтвечуків, коЗЛО*ЧМ0йських, + СВОГО позашлюбного пасинка леонідича ахметова, і... то дніпровська бородата св0л0та, - упевнений - навіть на біль'ярдний клуб собі не награбував. Встигла зграя мерзотників наваритись у 90-хх Нормальні маркетингодумаючи, у яких клепка від природи на найвищому рівні, давно виїхали звідси. А отаке от нахабне сміття, яке НАЄ*АЛО тебе, мене, та мільйонну кількість УКРАЇНЦІВ, це не бізнесмени, це крадії-беспредєльщики, для котрих місце виключно на ЦВИНТАРІ.
    stopor2016
      stopor2016, 06.07.2020 07:33
    +4
    Шо , опять не чокаясь ?
    banderlog78
      banderlog78, 06.07.2020 06:48
    +4
    Все правильно. Підтримую. Коломойський вгробив Дніпро - фіналіста ліги Європи через рік , на Карпати йому наплювати тим більше. Клуб не має бути іграшкою однієї людини
    jimmymelchenko72
      jimmymelchenko72, 06.07.2020 01:10
    +4
    ха-ха-ха...
    ihor7003
      ihor7003, 06.07.2020 01:10
    +4
    Тактика угробить клуб с многолетней историей????
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 06.07.2020 09:14
    +3
    Коломойскій нє знаком с моєй тактікой... Олень лисий, та коли Бєня робив вже справи, тебе ще не було навіть у татових каштанчиках !!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.07.2020 01:00
    +1
    Угу, а он смайлом прям сидит мается
    Изучай меня по картам, изучай меня по звёздам
    Изучай меня по ливням, изучай меня по грозам
    Я нелёгкая загадка, разгадать меня не просто
    Изучай меня по зимам, изучай меня по вёснам
    DSH88
    online
      DSH88, 06.07.2020 03:32
    +1
    BekXan, 06.07.2020 01:46
    Сказочный долб@ёб ! Это на сколько нада быть деб@лом что бы говорить сейчас про заявку в первую лигу.При этом это дисквал за не выезды вообще без проф клуба.Это опуск в аматоры.А всего то нада было пофиг как доиграть чемпионат и вылетели бы спокойно в первую лигу.Но нет у деб@лов нет мозгов !А теперь будите в аматорах фиг даже за вторую лигу заявите.
    Заявят куда захотят. Беня помешает.
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 07.07.2020 20:58
    0
    Вже почав гроші відмивать : 1,5 мільйона на поїздку в Маріуполь? Це через Швейцарію?
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 11:16
    0
    чувак, ви різного поля ягоди Може Бєня й не здогадується про існування Смалійчука!