Дмитро МИХАЙЛЕНКО: «Булеца забив дуже важливий гол, він заспокоїв гру»

Головний тренер СК «Дніпро-1» прокоментував матч проти «Олімпіка»

826
0
ФК Олімпік Донецьк

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував результат матчу 29-го туру УПЛ, в якому його команда обіграла «Олімпік» (2:0):

«Ми і до цього нормально грали. Можливо, навіть в матчах, які невдало для нас закінчилися, створювали моменти. Сьогодні гра не була винятком. Ми робили ставку на дебют, багато пресингували, атакували. Були за це винагороджені забитим м'ячем і надалі володіли перевагою. На жаль, не вдалося її розвинути в першому таймі, а другий тайм уже мав більш рівний характер.

Як тільки ми припинили пресингувати, суперник заволодів територією і став створювати моменти. У другому таймі гра носила більш рівний характер. І «Олімпік», і ми володіли м'ячем в рівній мірі. Можливо, після другого м'яча ми віддали територію, хоча планували і далі пресингувати. Не вийшло, і «Олімпік» вже грав на нашій половині.

Булеца забив дуже важливий гол. Він заспокоїв гру. Одна справа – вести 1:0 і нервувати, а після 2:0 команда стає розкутішою. Тому Сергій – молодець.

Ми намагаємося поліпшити гру в обороні. Зрозуміло, якщо не пропускаєш, повинні заробити мінімум одне очко. Тому ми намагаємося бути надійними і тримати суперників подалі від своїх воріт. Ми дійсно щасливі від того, що сьогодні це вдалося.

Треба продовжувати працювати в тому ж напрямку. Можливо, і не було стовідсоткових моментів біля наших воріт, але суперник чинив тиск, і удар Тейшейри був досить небезпечним, і удар Шахаба головою. Тому є над чим працювати».