04.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо - Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

«Гірники» - за престиж, динамівці - за «срібло»

Динамо - Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Динамо

Четвертого липня в рамках 29 туру чемпіонату країни відбудеться останнє в сезоні українське «класико»: на «Олімпійському» «Динамо» прийматиме «Шахтар».

Незважаючи на удавану відсутність турнірної мотивації у донеччан, які вже вирішили головне завдання на сезон - виграли чемпіонський титул, матч апріорі не стане прохідним. Тому що мотивації у «Динамо» - хоч греблю гати, та й у «Шахтаря» вона теж знайдеться.

З «Динамо» в зв'язку з цим все гранично просто: команда бореться за друге «лігочемпіонське» місце, випереджаючи «Зорю», що йде на третьому місці, всього на два бали, тому будь-яка осічка може відкинути киян на третю позицію. А то і нижче. Стало бути, «біло-синім» за будь-яких обставин потрібно брати очки у «Шахтаря». В ідеалі - як мінімум, не програти.

Хоча, відверто кажучи, передумов для успіху у команди Михайличенка не так вже й багато. І мова в даному випадку не тільки про невдалу гру команди в попередньому турі в Чернігові. Весь скепсис з цього приводу пов'язаний зі складною кадровою обстановкою в динамівському колективі напередодні гри. Через «зайві» картки в матчі не зіграють Шабанов та Шепелєв, а через травми - Попов і, радше за все, Миколенко. А це відразу мінус чотири гравці основи, з яких троє представляють захист. Єдиний позитивний момент - відновився після важкої травми Бурда, але він вже дуже давно не виходив на поле за першу команду. Так чи інакше, Михайличенку потрібно буде випускати явно експериментальний варіант в обороні. І кого б він не випустив, варіація буде програвати звичному поєднанню захисних редутів. І цей нюанс обов'язково спробує використати опонент.

Але, з іншого боку, у тих, хто вийде на заміну, з'явиться хороша можливість довести тренеру своє право на місце в стартовому складі. Власне, бійцівські якості і характер ніхто не відміняв, і в даному випадку саме вони можуть зіграти на користь господарів.

Свій резон в грі буде і в «гірників». Незважаючи на те, що вже після «чемпіонської» гри після «Олександрії» генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін заявив, що в останніх матчах команда буде грати експериментальним складом, з креном на молодь, зараз не дуже віриться, що Каштру буде аж надто експериментувати . Він не зробив цього в грі проти «Зорі», навряд чи зважиться і в матчі проти «Динамо». Адже, як би там не було, динамівці залишаються для «Шахтаря» головним подразником, і впасти «обличчям в бруд», тобто зіграти невдало, буде неприємно і недоречно: з брудною плямою на чемпіонському кітелі. Тому, бачиться, тренер «Шахтаря» якщо і буде проводити ротацію складу, то мінімальну. Проте, передбачити стартовий склад «гірників» досить складно. З тієї простої причини, що під рукою у Каштру вельми пристойний вибір. З основної обойми випали лише двоє: травмований Ісмаїлі і дискваліфікований Тете.

Майбутній поєдинок двох найкращих клубів країни стане вже їх шостим очним протистоянням в нинішньому сезоні. Три зустрічі, що відбулися в рамках УПЛ, закінчилися на користь «гірників» - 2:1, 1:0 і 3:1. Зате кияни були сильнішими в кубкових матчах: з рахунком 2:1 вони перемагали свого головного конкурента в матчі за Суперкубок і в 1/8 фіналу Кубка України.

Вадим Євтушенко, тренер «Динамо»:

- Крім мотивації боротьби за друге місце, це ще й зустріч з принциповим суперником. Такі матчі, незалежно від того, на яких місцях команди знаходяться, мають зовсім інше напруження і нерв гри. Думаю, всі хлопці розуміють значимість цього матчу і підійдуть до нього у всеозброєнні. З «Шахтарем» потрібно володіти м'ячем - це те, чого нам не вистачило в матчі з «Десною». Останнім часом ми втрачаємо м'яч в простих ситуаціях, що не дає нам можливості продовжити атаку. Працюємо над цим. Потрібен і контроль м'яча, і швидкі атаки - все в комплексі.

Луїш Каштру, головний тренер «Шахтаря»:

- У нас немає відповідальності будувати чемпіонат інших команд. За друге-третє місце повинні переживати не ми. Намагаємося добиватися максимального результату і бути на першому місці. Ті, хто бореться за ту чи іншу позицію, самі і вирішують свою долю. Я не можу сказати, хто закінчить чемпіонат на другому місці, тому що всі команди дуже компетентні. «Динамо», «Зоря», «Десна» і та ж «Олександрія». Всі учасники першої шістки дуже кваліфіковані. Думаю, будь-хто може в підсумку вийти на друге місце. Мене цікавить найбільше те, що ми - на першому.

Букмекерські контори фаворитом майбутнього поєдинку вважають команду номінальних гостей. Середній коефіцієнт на перемогу «Шахтаря» - 2,40, тоді як на виграш «Динамо» - 3,20. Нічия оцінюється середнім показником 3,30.

Орієнтовні склади:

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Кадірі, Бурда, Караваєв, Сидорчук, Андрієвський, Буяльський, Вербич, Циганков, Русин

«Шахтар»: Трубін, Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано, Степаненко, Антоніо, Патрік, Соломон, Марлос, Мораес.

 

4 липня, субота

«Динамо» — «Шахтар»
Київ. НСК «Олімпійський». 19:30
ТБ-трансляція на телеканалі «2+2»
ДИНАМО - ШАХТАР. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Віталій Романов (Дніпро)
Прогноз Sport.ua — 1:1

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу 29-го туру УПЛ між Динамо і Шахтарем, який відбудеться 4 липня у Києві.
    • 8.45% (25)
      1. Велика перемога Динамо
    • 23.65% (70)
      2. Мінімальна перемога Динамо
    • 22.3% (66)
      3. Нічия
    • 27.7% (82)
      4. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 17.91% (53)
      5. Велика перемога Шахтаря
    Результати опитування Проголосували — 295
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 04.07.2020 21:23
    +1
    Мусарские терпилы! Такие же как и наша полиция!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 04.07.2020 19:32
    0
    8number, 04.07.2020 19:27
    Суркис на стадионе !!! Буде битва
    Суркис пришёл с вазелином или с фастум - гелем??
    8number
      8number, 04.07.2020 19:30
    0
    Цитаишвили и Бойко в основе - всё ясно
    8number
      8number, 04.07.2020 19:27
    0
    Суркис на стадионе !!! Буде битва
    8number
      8number, 04.07.2020 19:05
    0
    Святослав Сташевский, 04.07.2020 19:02
    У ДК нет денег приглашать ТОПОВ, А Шахта жлобиться приглашать тех же ТОПОВ. Хотелось бы увидеть праздник на международной арене, чтобы евроклубы срали от одной мысли сыграть с ДК или Шахтой! Слава Украине!
    Какой же ты ущербный
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 04.07.2020 19:02
    0
    У ДК нет денег приглашать ТОПОВ, А Шахта жлобиться приглашать тех же ТОПОВ. Хотелось бы увидеть праздник на международной арене, чтобы евроклубы срали от одной мысли сыграть с ДК или Шахтой! Слава Украине!
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 04.07.2020 18:58
    -2
    Луиш Каштру такой же физрук как и тренер ДК. Обидно за наших грандов. Неужели у небедного владельца Шахтера не нашлось пару лимонов пригласить ТОП тренера?
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 04.07.2020 18:33
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    AK_228, 04.07.2020 18:30
    Не угадал ... так что не нужно пытаться делать хорошую мину при плохой игре
    А есть ещё варианты?
    AK_228
    online
      AK_228, 04.07.2020 18:30
    +2
    Bolshoi, 04.07.2020 18:28
    Болельщики Динамо в выигрыше в любом случае. Победит Динамо, праздник и гонения на кротов , проиграет, с большой долей вероятности Миха в конце сезона идёт на выход.
    Не угадал ... так что не нужно пытаться делать хорошую мину при плохой игре
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 04.07.2020 18:28
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Болельщики Динамо в выигрыше в любом случае. Победит Динамо, праздник и гонения на кротов , проиграет, с большой долей вероятности Миха в конце сезона идёт на выход.
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 04.07.2020 17:48
    +3
    K_Sarioglo@i.ua, 04.07.2020 12:41
    Есть Шахтер и есть Динамо! Вы - отстойник от баранов! Ну а славный клуб Шахтер с вас все ржет с спортивных гор!
    "Я поэт, зовут Незнайка, от меня вам балалайка"... или Гаврилиада встанет в ряд с этим перлом стихотворного жанра..
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 04.07.2020 17:45
    +1
    Виктор Иванов, 04.07.2020 12:45
    Я в курсе про Ливерпуль. Как про Битлов, так и про ФК. Студентом балдел на базе отдыха, когда Динамо Тбилиси разорвало Ливерпуль на 3:0.
    Сравнивать надо тогда с Великобритании и Украины, как стран, и их достижений. У нас нет таких великих рок групп, как и футбольных клубов. И не будет, при нынешнем положении дел в экономике и политике страны. Будем жить воспоминаниями и редкими победами в Еврокубках. Каждый сверчок должен знать свой шесток.)
    Ну, может в недалеком будущем те же "Океан Эльзы" или The Hardkiss будут считаться легендами. Я бы не сказал, что по уровню музыки и текстов они и сейчас так уж проигрывают британским группам. Просто на мировом уровне не так раскручены. По футболу согласен, нашим пока сложновато стать в один ряд с великими Ливерпулем или МЮ в их лучшие времена. Хотя то же ДК почти всегда с английскими командами играло успешно, там и баланс встреч в пользу наших.
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 04.07.2020 17:45
    +1
    Переглянувши низку коментів переконався, що прихильність до столичного клубу падає шаленими темпами. Особливо "прискорились" після матчу із Колосом. Керівництво Динамо варто було б задуматись, та схоже там таких немає...печаль, печальна.
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 04.07.2020 17:38
    0
    Микола Унгурян, 04.07.2020 13:20
    те що ОПЗЖ таки проросійська зграя це так, Бойко, а тим більше Медведчук відомі прихильники рюсскагаміра, Суркіс також був в їх команді (вірніше Мудачука) в 1998 (СДПУо), в 2006 (блок НеТак).
    Хоча, варто зазначити, що якщо Медведчук (чи Новінській) таки прихильник РФ і не проти стати губернатором Малоросії, то інші персонажі (Суркіс, Бойко і т.д.) швидше просто використовують проросійську риторику щоб отримати більше влади, але їх погляди що України "це наша корова і лише ми можемо її доїти"
    суркис даже использовал динамо, футболистов чтобы агитировать за сдпу(о), медведчук тоже имел прямое отношение к клубу
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 04.07.2020 17:36
    -1
    Только Шахтер, только Украина, только победа! Вперед, Чемпионы!
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 04.07.2020 17:11
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    JV, 04.07.2020 14:24
    Шахтер - дракон с оранжевой струёй Аутист думай что ты мелешь
    8number
      8number, 04.07.2020 16:27
    -1
    Олег Кулініч, 04.07.2020 16:05
    Даун, в констексте этой дебильной кричалки слово ШАХТЕР надо писать маленькими. Буковками.
    Навіщо тоді ти їх великими написав?
    А потім питають як відрізнити адекватну людину по коментарю.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 04.07.2020 16:16
    -1
    JV, 04.07.2020 12:49
    Победы, взлёты, пораженья
    Терпели мы, пока едины.
    Наш клуб достоин уваженья,
    Ведь только мы непобедимы!
    И будем за Динамо мы болеть,
    Пока любимый клуб наш существует.
    И будем эти песни петь,
    Пока весь Киев радостный ликует!
    Динамо-вот одна мечта!
    Динамо-вот одна свобода.
    Динамо-клуб на все года!
    Ведь этот клуб-он для народа.
    Хоть жизнь одна, любовь ведь тоже
    Цвета одни перед глазами...
    Динамо мне всего дороже!
    Ведь это выбрали мы сами.
    Ого, обострение, пора назад в первую палату
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 04.07.2020 16:05
    -5
    JV, 04.07.2020 09:54
    Есть ДИНАМО есть ШАХТЕР- мы элита вы позор! Скажет в Киеве любой - что Шахтер это отстой!
    Даун, в констексте этой дебильной кричалки слово ШАХТЕР надо писать маленькими. Буковками.
    AK_228
    online
      AK_228, 04.07.2020 16:03
    +3
    nicksaf, 04.07.2020 14:19
    Динамо выбило шахту с кубка, Динамо победило шахту в суперкубке. Вы этого не забыли.
    Никто не забыт, ничто не забыто..
    Ещё динамо полуфиналист ЛЧ, не забывайте
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 03.07.2020 22:58
    +10
    1:3, надо чтобы Динамо было 4-м.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 04.07.2020 00:38
    +9
    jekаfunny, 03.07.2020 23:08
    Удачи Динамо !!!
    Игра Х(икс) . Кто ж мог подумать что она будет не за чемпионство, а за второе место для ДК ....
    Но .. от этого необходимость победы никуда не улетучилась !!!
    Кто бы мог подумать?Да многие могли б, я думаю. Понятно что фаны Динамо не хотели в это верить, но глядя правде в глаза, у Динамо сейчас худшая структура организации клуба и худший тренерский состав в нашей топ-4. Они вытягивают борьбу только потому что по деньгам на 2-м месте после Шахтера и могут себе позволить футболистов которые индивидуально сильнее, чем у Зари или Десны.
    ampl7
      ampl7, 04.07.2020 10:36
    +8
    Predator, 03.07.2020 22:43
    0:3 как в старые добрые времена. Что может быть прекраснее чем опустить дырявых у них же дома
    И в итоговой таблице:
    2. Десна
    3. Заря
    4. Динамо
    .
    Ну и кубок соответственно у Ворсклы
    .
    Такой расклад мне нравится. Даже очень...
    AK_228
    online
      AK_228, 04.07.2020 08:07
    +8
    А вообще матч должен быть интересным!
    динамо изучало тактику перед матчем
    Игорь Петров
      Игорь Петров, 04.07.2020 12:33
    +7
    Зачем писать всякую хрень, для Динамо это как всегда матч века , где они будут грызть землю, играя на грани фола, для Шахтера эта игра ничего не значит, нет смысла ввязываться в борьбу, с риском получить ненужные травмы в предверии игр лиги Европы. Яркий тому пример , недавний матч Ливерпуля с Ман Сити. Оно нам надо ?
    ampl7
      ampl7, 04.07.2020 11:10
    +7
    Ossa8860, 04.07.2020 11:02
    ДК сегодня победит. Сепарам на зло.
    Почему "сепарам"?
    Если бы ты не молился на помойку Динамо от Шкурика, ты бы заметил, что большинство ( подчеркиваю, большинство, абсолютное большинство) болеют не за Шахтер, а против Суркисовского сброда
    8number
      8number, 04.07.2020 10:41
    +7
    Всі бажають загнати Динамо в будку.
    Хто зможе підсказати: коли столичний клуб перетворився у собаку ?
    BaZia
      BaZia, 04.07.2020 06:48
    +7
    Лет 15 назад когда приезжал в гости к бабушке с дедом увидел как дед смотрит футбол и переживает за ДК, но как то странно, он материл их как последний сапожник. И когда пришел момент совместного просмотра против ШД я офигел, потому что Динамо пропускает гол и слышу.. "Ооо.. Молодці, так їм і треба". Я тогда был в бешенстве, я так фанател за свой киевский клуб, а тут такая подстава. Но я хотел узнать почему?! Царство небесное деду он тогда ответил: "Бо вони ледарі! вони не хочуть грати, а Шахтареві всеодно на тих "звьозд" в них в очах вогонь і бажання грати". Этих слов мне стало достаточно.
    Я не фанат ШД, но спустя сколько лет ничего не изменилось.
    p.s. Миха уйди накуй
    AK_228
    online
      AK_228, 04.07.2020 11:26
    +6
    Omen, 04.07.2020 11:20
    Чемпионский коридор будет? Или какой там коридор от этой голубизны может быть? С коридором можно было бы какую-то поблажку в матче дать, а так вдвойне нужно прибивать совочаечек!
    Это дискуссионный момент.. некоторые воспринимают этот коридор как дань уважение, другие как унижение ... все зависит от ума и смелости динамовцев
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 04.07.2020 10:59
    +5
    Из всех оставшихся игр, Шахтер обязан выиграть именно эту! Вперед, Чемпион!))
    8number
      8number, 04.07.2020 10:43
    +5
    Мабуть це наслідки децентралізації
    Sentinel
    online
      Sentinel, 04.07.2020 07:08
    +5
    BaZia, 04.07.2020 06:48
    Лет 15 назад когда приезжал в гости к бабушке с дедом увидел как дед смотрит футбол и переживает за ДК, но как то странно, он материл их как последний сапожник. И когда пришел момент совместного просмотра против ШД я офигел, потому что Динамо пропускает гол и слышу.. "Ооо.. Молодці, так їм і треба". Я тогда был в бешенстве, я так фанател за свой киевский клуб, а тут такая подстава. Но я хотел узнать почему?! Царство небесное деду он тогда ответил: "Бо вони ледарі! вони не хочуть грати, а Шахтареві всеодно на тих "звьозд" в них в очах вогонь і бажання грати". Этих слов мне стало достаточно.
    Я не фанат ШД, но спустя сколько лет ничего не изменилось.
    p.s. Миха уйди накуй
    С тех пор изменилось то, что теперь Динамо в роли догоняющего и "звьозды" Шахтера часто играют с меньшей отдачей чем могли бы.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 04.07.2020 13:20
    +4
    Виктор Иванов, 04.07.2020 12:56
    Что ты мелешь, сепар? ОПЗЖ везде заявляет что Донбасс и Крым это Украина, и даже в Москве так сказали ! Балабол порошковый.
    те що ОПЗЖ таки проросійська зграя це так, Бойко, а тим більше Медведчук відомі прихильники рюсскагаміра, Суркіс також був в їх команді (вірніше Мудачука) в 1998 (СДПУо), в 2006 (блок НеТак).
    Хоча, варто зазначити, що якщо Медведчук (чи Новінській) таки прихильник РФ і не проти стати губернатором Малоросії, то інші персонажі (Суркіс, Бойко і т.д.) швидше просто використовують проросійську риторику щоб отримати більше влади, але їх погляди що України "це наша корова і лише ми можемо її доїти"
    8number
      8number, 04.07.2020 12:15
    +4
    Ossa8860, 04.07.2020 11:28
    Ахметовская шайка вам милее? Вот поэтому вы и сепары.
    Тобто Суркісова шайка (проросійська партія «за життя» нагадаю) тобі норм?
    Когнітивний диссонанс бачу не тільки у ультрасів.
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 04.07.2020 11:31
    +4
    Устроит любой результат, приближающий окончание суркисовской кабалы .
    Этими двумя бестолковыми жыдами ( не путать с Евреями) , просравшими великий, некогда клуб.
    AK_228
    online
      AK_228, 04.07.2020 11:17
    +4
    Ossa8860, 04.07.2020 11:11
    Обратите внимание: через минуту после поста - уже три минуса! Фабрика сепарских троллей в поту отрабатывает свои 30-ть серебряников.
    Обращаю внимание, что ты умственно неполноценный
    AK_228
    online
      AK_228, 04.07.2020 11:17
    +4
    Ossa8860, 04.07.2020 11:02
    ДК сегодня победит. Сепарам на зло.
    А че сепары!? Обоснуешь или просто так рыганул!?
    AK_228
    online
      AK_228, 04.07.2020 08:06
    +4
    jekаfunny, 03.07.2020 23:08
    Удачи Динамо !!!
    Игра Х(икс) . Кто ж мог подумать что она будет не за чемпионство, а за второе место для ДК ....
    Но .. от этого необходимость победы никуда не улетучилась !!!
    Кто мог подумать!? Все адекватные болельщики ещё месяцев 7 назад
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 04.07.2020 17:48
    +3
    K_Sarioglo@i.ua, 04.07.2020 12:41
    Есть Шахтер и есть Динамо! Вы - отстойник от баранов! Ну а славный клуб Шахтер с вас все ржет с спортивных гор!
    "Я поэт, зовут Незнайка, от меня вам балалайка"... или Гаврилиада встанет в ряд с этим перлом стихотворного жанра..
    AK_228
    online
      AK_228, 04.07.2020 16:03
    +3
    nicksaf, 04.07.2020 14:19
    Динамо выбило шахту с кубка, Динамо победило шахту в суперкубке. Вы этого не забыли.
    Никто не забыт, ничто не забыто..
    Ещё динамо полуфиналист ЛЧ, не забывайте