Манчестер Сіті вдома розгромив Ліверпуль

Матч, який нічого не вирішував, завершився крупною перемогою господарів

9738
16

Поєдинок 32-го туру англійської Прем'єр-ліги між «Манчестер Сіті» і «Ліверпулем» почався по-чемпіонськи. Господарі влаштували «червоним» «чемпіонський коридор».

Але більше розслабленим гостям не потурали! До перерви «городяни» вели в рахунку 3:0. Спершу Кевін Де Брейне реалізував пенальті, призначений за фол Гомеса проти Стерлінга. Потім сам Стерлінг завершив контратаку, розпочату Менді і продовжену Фоденом. А під завісу тайму вже Фоден після пасу Кевіна Де Брейне довів рахунок до великого - 3:0. Загалом - відразу три футболісти «Манчестер Сіті» записали на свій рахунок по «1 + 1» за системою «гол + пас»! До слова, «Ліверпуль» в АПЛ пропустив три голи за тайм вперше з травня 2015-го, коли програв «Сток Сіті».

Після перерви «червоні» спробували врятувати гру, правда, без особливого завзяття. «Ліверпуль» навіть забив гол - але у власні ворота: Окслейд-Чемберлен в підкаті зрізав м'яч після удару Стерлінга. В кінці гри «городяни» довели, здавалося, рахунок до брутального, однак ВАР відмінив взяття воріт.

4:0, і «Сіті» набрав 66 очок, зміцнившись на 2-й сходинці турнірної таблиці. 5 липня команда їде в гості до «Саутгемптона». У «Ліверпуля» 86 балів і перше місце, а в неділю «червоні» приймають «Астон Віллу»

Англійська Прем'єр-ліга. 32-й тур.

«Манчестер Сіті» - «Ліверпуль» – 4:0

Кевін Де Брейне (25, з пенальті), Рахім Стерлінг (35), Філіп Фоден (45), Алекс Окслейд-Чемберлен (66, автогол).

Бенжамен Менді (41), Кайл Уолкер (56) - Джозеф Гомес (24), Джордан Хендерсон (90) .

«Манчестер Сіті»: Едерсон - Бенжамен Менді, Емерік Лапорт, (Ніколас Отаменді, 79) Ерік Гарсія, Кайл Вокер (Жоау Канселу, 73) - Філ Фоден, Ілкай Гюндоган, Родріго Ернандес, Кевін Де Брейне - Рахім Стерлінг (Бернарду Сілва, 79), Габріел Жезус.

«Ліверпуль»: Алісон Бекер - Джозеф Гомес (Алекс Окслейд-Чемберлен, 46), Трент Александер-Арнольд, Ендрю Робертсон, Вірджіл ван Дейк - Жоржиньо Вейналдум (Набі Кейта, 62), Фабіньо, Джордан Хендерсон - Мохамед Салах, Садіо Мане (Такумі Мінаміно, 85), Роберто Фірміно (Дівок Орігі, 62).

Стадіон: «Сіті оф Манчестер» (Манчестер, Англія).

Арбітр: Ентоні Тейлор (Вітеншоу, Англія).