Дві неявки – виключення. Карпати не поїдуть і на 2-й матч проти Маріуполя

Поки невідомо, чи зможе львівська команда виступати в наступному сезоні

Дві неявки – виключення. Карпати не поїдуть і на 2-й матч проти Маріуполя
© ФК Карпати

Львівські «Карпати» не збираються їхати на гостьовий матч 29-го туру УПЛ проти «Маріуполя», який запланований на 4 липня.

За повторну неявку львівський клуб буде виключений з чемпіонату. Поки невідомо, чи зможе команда виступати у наступному сезоні, і якщо так, то в якій лізі.

Нагадаємо, «Карпати» не поїхали на перенесений матч 24-го туру УПЛ проти «Маріуполя», який був призначений на 1 липня.

Раніше президент «Руху» Григорій Козловський запропонував оплатити «Карпатам» виїзди на матчі УПЛ, що залишилися у сезоні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 07:50
    -1
    wicker, 02.07.2020 19:37
    1. Ймовірне банкрутство. 2. Ймовірне закриття провадження. 3. Ймовірне створення Карпати 1963 і повернення на білому коні Д.П.П без Бені.
    Забери лева з ави, ви не леви ви вівці позорні! Леви б'ються до останнього, а ви вівці позорні, сцикливі і обіс.....рані!
    Лева він нап'ялив, вівця сци.клива!
    VetalKh
      VetalKh, 03.07.2020 07:06
    +1
    Карпаты "програли" у "футбол"😞
    StrikeX
      StrikeX, 03.07.2020 02:45
    +1
    wicker, 02.07.2020 19:39
    Сьогодні Карпати перевели на рахунок ПФЛ 255 тис грн, рівно стільки, скільки Рух не заплатив штраф за використанні не ліцензійних м'ячів. Чого кричиш... гроші є......
    Якщо так, то це все, взагалі - якась дивна фігня...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.07.2020 21:00
    -6
    wicker, 02.07.2020 19:39
    Сьогодні Карпати перевели на рахунок ПФЛ 255 тис грн, рівно стільки, скільки Рух не заплатив штраф за використанні не ліцензійних м'ячів. Чого кричиш... гроші є......
    Та ясно шо в Діда Петра гроші є. Тільки він болт забив на овечу отару їх тратити! Тішся шо гроші є! Дур....ак ти Вітька!
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 02.07.2020 19:46
    +3
    Владимир Копяк, 02.07.2020 19:24
    Футбол давно стал бизнесом, только на Западе это очень прибыльное дело, а у нас в Украине это приняло какие-то извращенные формы... У нас как - создать любую организацию, раз плюнуть, утром документы сдал, вечером получил все на руки. А вот закрыть, вот как сейчас пытаются проделать с Карпатами - куча проблем не на один месяц, а может быть и на год. Команда давно свой ресурс выработала, сейчас они гонят порожняк. И кому это надо? Какой смысл вкладывать миллионы денег в никому не нужный проект под названием Карпаты? Правильно, нет смысла. А фанатам Карпат все равно за кого рвать глотки, будут за ФК Львов или Рух перья распускать...
    А вв нас є бізнес? Вкради обмани продай
    wicker
    online
      wicker, 02.07.2020 19:39
    0
    StrikeX, 02.07.2020 18:34
    Так Козловський наче допомогти збирався? Не приймають допомогу горді "Карпати", чи допомоги взагалі немає?
    Сьогодні Карпати перевели на рахунок ПФЛ 255 тис грн, рівно стільки, скільки Рух не заплатив штраф за використанні не ліцензійних м'ячів. Чого кричиш... гроші є......
    wicker
    online
      wicker, 02.07.2020 19:37
    +1
    1. Ймовірне банкрутство. 2. Ймовірне закриття провадження. 3. Ймовірне створення Карпати 1963 і повернення на білому коні Д.П.П без Бені.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 02.07.2020 19:24
    -3
    Футбол давно стал бизнесом, только на Западе это очень прибыльное дело, а у нас в Украине это приняло какие-то извращенные формы... У нас как - создать любую организацию, раз плюнуть, утром документы сдал, вечером получил все на руки. А вот закрыть, вот как сейчас пытаются проделать с Карпатами - куча проблем не на один месяц, а может быть и на год. Команда давно свой ресурс выработала, сейчас они гонят порожняк. И кому это надо? Какой смысл вкладывать миллионы денег в никому не нужный проект под названием Карпаты? Правильно, нет смысла. А фанатам Карпат все равно за кого рвать глотки, будут за ФК Львов или Рух перья распускать...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 19:10
    +3
    Т. Артём, 02.07.2020 18:55
    У них цель избавиться от балласта коим есть этот избыточный клуб. С 900 болельщиками на домашних матчах. Уверен не какой покупки смайлийчуком не было. Так диминский его ликвидирует
    да, тоже кажется что фейк вся эта покупка карпат.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 02.07.2020 18:55
    +2
    StrikeX, 02.07.2020 18:34
    Так Козловський наче допомогти збирався? Не приймають допомогу горді "Карпати", чи допомоги взагалі немає?
    У них цель избавиться от балласта коим есть этот избыточный клуб. С 900 болельщиками на домашних матчах. Уверен не какой покупки смайлийчуком не было. Так диминский его ликвидирует
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.07.2020 18:49
    -4
    StrikeX, 02.07.2020 18:34
    Так Козловський наче допомогти збирався? Не приймають допомогу горді "Карпати", чи допомоги взагалі немає?
    А овечки просто вередливі! Назло мамі вуха відморожу, а шапку всеодно невізьму! Галя балувана !
    keegan
      keegan, 02.07.2020 18:46
    +1
    А жаль...
    StrikeX
      StrikeX, 02.07.2020 18:34
    +2
    Так Козловський наче допомогти збирався? Не приймають допомогу горді "Карпати", чи допомоги взагалі немає?
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 02.07.2020 19:46
    +3
    Владимир Копяк, 02.07.2020 19:24
    Футбол давно стал бизнесом, только на Западе это очень прибыльное дело, а у нас в Украине это приняло какие-то извращенные формы... У нас как - создать любую организацию, раз плюнуть, утром документы сдал, вечером получил все на руки. А вот закрыть, вот как сейчас пытаются проделать с Карпатами - куча проблем не на один месяц, а может быть и на год. Команда давно свой ресурс выработала, сейчас они гонят порожняк. И кому это надо? Какой смысл вкладывать миллионы денег в никому не нужный проект под названием Карпаты? Правильно, нет смысла. А фанатам Карпат все равно за кого рвать глотки, будут за ФК Львов или Рух перья распускать...
    А вв нас є бізнес? Вкради обмани продай
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 19:10
    +3
    Т. Артём, 02.07.2020 18:55
    У них цель избавиться от балласта коим есть этот избыточный клуб. С 900 болельщиками на домашних матчах. Уверен не какой покупки смайлийчуком не было. Так диминский его ликвидирует
    да, тоже кажется что фейк вся эта покупка карпат.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 02.07.2020 18:55
    +2
    StrikeX, 02.07.2020 18:34
    Так Козловський наче допомогти збирався? Не приймають допомогу горді "Карпати", чи допомоги взагалі немає?
    У них цель избавиться от балласта коим есть этот избыточный клуб. С 900 болельщиками на домашних матчах. Уверен не какой покупки смайлийчуком не было. Так диминский его ликвидирует
    StrikeX
      StrikeX, 02.07.2020 18:34
    +2
    Так Козловський наче допомогти збирався? Не приймають допомогу горді "Карпати", чи допомоги взагалі немає?
    VetalKh
      VetalKh, 03.07.2020 07:06
    +1
    Карпаты "програли" у "футбол"😞
    StrikeX
      StrikeX, 03.07.2020 02:45
    +1
    wicker, 02.07.2020 19:39
    Сьогодні Карпати перевели на рахунок ПФЛ 255 тис грн, рівно стільки, скільки Рух не заплатив штраф за використанні не ліцензійних м'ячів. Чого кричиш... гроші є......
    Якщо так, то це все, взагалі - якась дивна фігня...
    wicker
    online
      wicker, 02.07.2020 19:37
    +1
    1. Ймовірне банкрутство. 2. Ймовірне закриття провадження. 3. Ймовірне створення Карпати 1963 і повернення на білому коні Д.П.П без Бені.
    keegan
    online
      keegan, 02.07.2020 18:46
    +1
    А жаль...
    wicker
    online
      wicker, 02.07.2020 19:39
    0
    StrikeX, 02.07.2020 18:34
    Так Козловський наче допомогти збирався? Не приймають допомогу горді "Карпати", чи допомоги взагалі немає?
    Сьогодні Карпати перевели на рахунок ПФЛ 255 тис грн, рівно стільки, скільки Рух не заплатив штраф за використанні не ліцензійних м'ячів. Чого кричиш... гроші є......