03.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Львів – Ворскла – 2:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 29-го туру Української Прем’єр-ліги

Львів – Ворскла – 2:2. Текстова трансляція матчу
© ФК Ворскла

Українська Прем’єр-ліга. 29-й тур.

Львів – Ворскла – 2:2

 Яковеллі, 55, Борзенко, 75 – Челядін, 7,  Д. Кравчук, 89

Татарков, 45, Сабіно, 52, Гончар, 70 – Д. Кравчук, 22, Мельничук, 63, Дубко, 74

Львів: Сарнавський – Татарков, Ю. Кравчук (Гончар, 69), Братков, Борзенко – Сабіно – Богунов, Шина (Приймак, 77), Бопесу (Клименчук, 69), Алваро (Ренан, 56) – Яковеллі.

Запасні: Пеньков, Ходаковський, Джонатан, Люлька, Недоля.

Ворскла: Ісенко – Мельничук, Дубко, Павлюк, Сємілєт (Посевкін, 90+2) – Козиренко (Бугаєнко, 83), Челядін, Білий (Галата, 46), Гаджук (Кулаковський, 90+2) – Власов (Дмитрук, 73), Д. Кравчук.

Запасні: Фесюн, Чуєв.

Арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.)

Стадіон: Тернопільський міський стадіон (Тернопіль)

Наші оцінки:

   

Заміни Львова: Ренан – 5,0, Гончар – 5,5, Клименчук – 5,0, Приймак – 5,0.

Заміни Ворскли: Галата – 5,5, Дмитрук – 5,5, Бугаєнко – 5,0, Посевкін – б/о, Кулаковський – б/о.

У п'ятницю, 3-го липня, відбудеться поєдинок двадцять дев'ятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Львів» зіграє проти полтавської «Ворскли». Матч пройде в Тернополі, на поле Тернопільського міського стадіону, початок о 19:00.

Полтавчани відправляються на гру проти передостанньої команди в турнірній таблиці УПЛ з гострою необхідністю набирати очки, щоб не відстати в кінцівці сезону від «Маріуполя», який займає восьму сходинку. З іншого боку, новоспечений грузинський головний тренер «золотих левів» Георгій Цецадзе вже встиг набрати зі своєю новою командою один набраний пункт в дербі проти кризових «Карпат» – незначне досягнення, з урахуванням поточної ситуації всередині «зелено-білих». Однак до донецького «Олімпіка» «Львову» залишилося всього одне очко, так що номінально домашня гра проти колективу Юрія Максимова, який готується до фіналу Кубка України, є непоганим способом розжитися необхідними балами.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Львовом» та «Ворсклою». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    az-667
      az-667, 03.07.2020 21:03
    +1
    PFCLviv, 03.07.2020 20:57
    Та нічого не вмирає... Просто скоро 90% команди буде безробітними. Порозганяємо то всьо кодло і побудуємо команду!
    Так с этим кодлом в начале сезона ооочень громко заявляли о Еврокубках....А на деле пшик
    8number
      8number, 03.07.2020 20:57
    0
    PFCLviv, 03.07.2020 20:53
    Нічого, криза... Розберемось.
    А де днєпр твій?!
    Мені не хочеться тебе ще більше ображати, але, навіть «голубий Дніпро» в кращій ситуації ніж ФєКа Львів, бо ніколи від молодіжки Ворскли 2 м‘ячі не пропускав.
    Навіть від молодіжки Барселони скільки не пропускав .
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:57
    0
    az-667, 03.07.2020 20:55
    Та да...ФКЛ то умирает,а через пару лет воскресает...А потом опять...Круговорот ФКЛ в природе...
    Та нічого не вмирає... Просто скоро 90% команди буде безробітними. Порозганяємо то всьо кодло і побудуємо команду!
    az-667
      az-667, 03.07.2020 20:55
    +2
    PFCLviv, 03.07.2020 20:49
    Так, Львів мертві!
    Та да...ФКЛ то умирает,а через пару лет воскресает...А потом опять...Круговорот ФКЛ в природе...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:53
    -1
    Aleks04, 03.07.2020 20:52
    А шо с этими недоделанными фекальями?
    Нічого, криза... Розберемось.
    А де днєпр твій?!
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 20:52
    0
    PFCLviv, 03.07.2020 20:51
    Так шо з твоїм голубим Днєпром ?!
    А шо с этими недоделанными фекальями?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:51
    -3
    Aleks04, 03.07.2020 20:49
    Зачем Карпаты снялись. Есть отличные шансы остаться в УПЛ
    Так шо з твоїм голубим Днєпром ?!
    8number
      8number, 03.07.2020 20:50
    -1
    Я такого же не бачив - 5 !!!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 03.07.2020 20:50
    +2
    Хотя б, радує, що рівень суддівства набагато нищий за гру Львова))))
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 20:49
    0
    Зачем Карпаты снялись. Есть отличные шансы остаться в УПЛ
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:49
    0
    Ростик Карпа, 03.07.2020 20:47
    Ахах, казав, що нам повезе, як буде нічия)) добре, що вівці вилітають, а то Львів другий на черзі..... Просто нема слів
    Так, Львів мертві!
    8number
      8number, 03.07.2020 20:48
    +2
    Ааааааааа!!!! Могло быть 3:2!!!!!!!!!!!ааааа
    fedd1979
      fedd1979, 03.07.2020 20:48
    0
    8number, 03.07.2020 20:40
    І що? А знаєш:
    Весь наш футбол - це наш футбол.
    Глибока мисля...
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 03.07.2020 20:47
    +1
    PFCLviv, 03.07.2020 20:44
    Ганьба!!! Мертвяки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ахах, казав, що нам повезе, як буде нічия)) добре, що вівці вилітають, а то Львів другий на черзі..... Просто нема слів
    8number
      8number, 03.07.2020 20:46
    0
    Виктор Иванов, 03.07.2020 20:43
    Что ты городишь? Разьезды в Тернополь и назад по жаре это курорт? Динамо будет с Шахтой бодаться, а Ворскла будет всё это спокойно смотреть и пересматривать. Ну и готовится на матч сезона...
    Ты наверное сказать что то хотел .
    Но не смог. 😉
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:45
    -2
    Борзенко, Гончар, Братков жах!
    Андрій Івко
      Андрій Івко, 03.07.2020 20:45
    +4
    Львівські дядьки 2:2 Полтавські діти
    8number
      8number, 03.07.2020 20:45
    +1
    Тактичний гол с розіграшу стандарту!!! Яка ж там школа в тій Полтаві
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:44
    +1
    Ганьба!!! Мертвяки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    8number
      8number, 03.07.2020 20:44
    +6
    2:2!!!!!!!!
    8number
      8number, 03.07.2020 19:08
    +7
    Гооооол! Ворскла ! 0:1!!!
    8number
      8number, 03.07.2020 20:44
    +6
    2:2!!!!!!!!
    Андрій Івко
      Андрій Івко, 03.07.2020 20:45
    +4
    Львівські дядьки 2:2 Полтавські діти
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 20:00
    +4
    Ростик Карпа, 03.07.2020 19:55
    А що так фанів Дніпра вдруг почала цікавити сторінка матчу Львів - Ворскла??? Чи вам тільки б нагадити десь?
    А що таке? Приємно дивитися, коли хлопці з молодіжки несподівано перемагають фекал. Це даже забавно!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 19:54
    +4
    Це жах! Львів мертвий!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 03.07.2020 20:33
    +3
    8number, 03.07.2020 20:30
    2:1 Лвів ...
    Очікувано, молодь вже фізично здає
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 03.07.2020 19:37
    +3
    umnuy2, 03.07.2020 19:32
    Вообще-то такой счёт и коифициенты контор говорят о очень низком уровне команд упл...если даже ю21 так котируется....лет 7 назад их бы со своей половины не выпустили а сейчас дно днищенское особенно вторая шестерка
    Львівський футбол зараз на дні. Тому нічого дивного.
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 19:16
    +3
    А дети у Ворсклы то непростые. U-21 и U-19 занимают третье место в молодёжных лигах.
    az-667
      az-667, 03.07.2020 20:55
    +2
    PFCLviv, 03.07.2020 20:49
    Так, Львів мертві!
    Та да...ФКЛ то умирает,а через пару лет воскресает...А потом опять...Круговорот ФКЛ в природе...
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 03.07.2020 20:50
    +2
    Хотя б, радує, що рівень суддівства набагато нищий за гру Львова))))
    8number
      8number, 03.07.2020 20:48
    +2
    Ааааааааа!!!! Могло быть 3:2!!!!!!!!!!!ааааа
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:21
    +2
    Богунов це взагалі недорозуміння !!!!!!!!!!!!!!!
    8number
      8number, 03.07.2020 19:58
    +2
    Ростик Карпа, 03.07.2020 19:55
    А що так фанів Дніпра вдруг почала цікавити сторінка матчу Львів - Ворскла??? Чи вам тільки б нагадити десь?
    Та вибачте.
    Ми тут підтримуєм Карпати, вболіваємо за Ворсклу, сміємося з фанів Динамо та всяке таке.
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 19:12
    +2
    az-667
      az-667, 03.07.2020 21:03
    +1
    PFCLviv, 03.07.2020 20:57
    Та нічого не вмирає... Просто скоро 90% команди буде безробітними. Порозганяємо то всьо кодло і побудуємо команду!
    Так с этим кодлом в начале сезона ооочень громко заявляли о Еврокубках....А на деле пшик
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 03.07.2020 20:47
    +1
    PFCLviv, 03.07.2020 20:44
    Ганьба!!! Мертвяки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ахах, казав, що нам повезе, як буде нічия)) добре, що вівці вилітають, а то Львів другий на черзі..... Просто нема слів
    8number
      8number, 03.07.2020 20:45
    +1
    Тактичний гол с розіграшу стандарту!!! Яка ж там школа в тій Полтаві
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:44
    +1
    Ганьба!!! Мертвяки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    8number
      8number, 03.07.2020 20:40
    +1
    fedd1979, 03.07.2020 20:38
    Яке тупе дитя... Крупні плани все гарно показали: він же не дивився ні на мяч, ні на ворота - аби гепнути кудись.... Черговий раз переконуюся - футбольний інтелект - не для нас. Весь наш футбол - інстинкт: бий-біжи
    І що? А знаєш:
    Весь наш футбол - це наш футбол.
    8number
      8number, 03.07.2020 20:23
    +1
    Власов ударил по траектории Ярмоленко. Откуда у пацана столько смелости ? Школа Ворсклы, мне кажется, сейчас в топе.