Гол Маліновського допоміг Аталантї здобути вольову перемогу над Лаціо

Бергамці здобули п'яту перемогу поспіль в Серії А

6221
3
twitter.com/Atalanta_BC

У центральному матчі 27-го туру чемпіонату Італії «Аталанта» на своєму полі здобула вольову перемогу над «Лаціо» з рахунком 3:2. Початок зустрічі видався шокуючим для господарів. Вже до 12-й хвилині «Аталанта» поступалася 0:2, при цьому гості мали ще кілька нагод для взяття воріт. Однак, до закінчення першого тайму бергамці зуміли відіграти один м'яч, при цьому господарі вже володіли великою ігровою перевагою.

В середині другого тайму Руслан Маліновський гарматним ударом під поперечину з-за меж штрафного відновив рівновагу в рахунку, а на 79-й хвилині після подачі кутового і помилки голкіпера «Лаціо» Паломіно ударом головою приніс перемогу господарям.