Каталонці вирвалися вперед в чемпіонській гонці

2737
4
twitter.com. Барселона – Атлетик

«Барселона» продовжує боротьбу за чемпіонство. У матчі 31-го туру команда насилу обіграла «Атлетик». Гості обрали тактику гри від оборони, з високим пресингом. І півтора тайми стримували атаки каталонців.

Лише в середині другого тайму команда Енріке Сетьєна зуміла зламати оборону непоступливих басків. Затяжна атака «Барси» завершилася пасом Мессі на Ракітіча, і той з кількох метрів забив свій 50-й гол у Примері. 25 разів він відзначився за «Севілью» і тепер стільки ж - за «Барселону».

Відзначимо, що шансів відігратися у «Атлетика» не було - команда так жодного разу і не влучила у площину воріт. А ось господарі зобов'язані були перемагати з більшим рахунком, однак удар Фаті на останніх хвилинах прийшовся в стійку.

1:1 - і «Барселона» з 68-ма очками вийшла в одноосібні лідери турнірної таблиці (щоправда, «Реал Мадрид» має гру в запасі). 27 червня каталонці їдуть в гості до «Сельти». У «Атлетика» 42 бали і 10-е місце. У суботу команда приймає «Мальорку»

Іспанська Ла Ліга. 31-й тур.

«Барселона» – «Атлетик» – 1:0

Ракітіч (71).

Бускетс (32), Ракітіч (90+1) - Нуньєс (62).

«Барселона»: тер Штеген - Семеду, Піке, Лангле, Альба - Відаль, Бускетс (Ракітіч, ​​65), Артур (Пуч, 56) - Мессі, Суарес (Брайтвейт, 85), Грізманн (Фаті, 65).

«Атлетик»: Сімон - Де Маркос, Нуньєс, Альварес, Баленсіага - Лопес (Д. Гарсія, 57), весго - Лекуе (Капа, 69), Сансет (Р. Гарсія, 78), Кордоба (Муніаїн, 57) - Вільямс (Вільялібре, 69).

Стадіон: Камп Ноу (Барселона, Іспанія).

Арбітр: Хесус Хіль Мансано (Дон-Беніто, Іспанія).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(11)

Мудрик міг би бути не менш корисним, ніж Троссард. Експерт назвав умову
Футбол | 28 квітня 2024, 00:00 0

Треба було перебиратися не у «Челсі», а в «Арсенал»…

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів