24.06.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Маріуполь - Ворскла. Прогноз і анонс на матч півфіналу Кубку України

Вихід до фіналу Кубку є головною мотивацією сезону для обох клубів з другої шістки

Маріуполь - Ворскла. Прогноз і анонс на матч півфіналу Кубку України
© ФК Маріуполь

Другий раз протягом двох тижнів ці команди зустрінуться одна з одною у Маріуполі на стадіоні імені Володимира Бойка. Але якщо раніше, 13 червня, був матч 26-го туру Прем'єр-Ліги, то тепер у середу, 24 червня, суперники будуть боротися за право виступати у фіналі Кубку України. І тут, мабуть, мотивація у них перед майбутнім поєдинком повинна бути набагато вищою.

Судіть самі. На початку чемпіонату країни «Маріуполь» та «Ворскла», звичайно ж, мріяли про те, щоб за підсумками першого етапу потрапити до першої шістки. Але у полтавського клубу практично з самого старту все пішло не так і, щоб змінити ситуацію на краще, по ходу сезону навіть довелося змінювати головного тренера. А ось підопічні Олександра Бабича претендували на шосте місце до самого останнього туру групового турніру, однак у вирішальному матчі програли на виїзді «Дніпру-1» 0:1 і опинилися у нижній частині таблиці. Тепер на цьому етапі завдання-мінімум для обох команд - це уберегти себе від пониження у класі. І з ним вони, в цілому, впораються. Проте в Кубку перспективи зараз куди вищі.

«Маріуполь» взагалі ще ніколи не грав у фіналі другого за значущістю турніру. Так що це покоління футболістів може зробити ще один крок, щоб вписати свої імена в історію  клубу. У нинішньому розіграші азовці в 1/8 фіналу обіграли «Олімпік» з рахунком 1:0 (гол забив В'ячеслав Чурко), а в 1/4 фіналу досягли успіху 4:2 в поєдинку з командою другої ліги «Альянс» з Липової Долини. Тут у переможців відзначилися Андрій Кулаков, Сергій Яворський, Назарій Муравський і ще один гол у власні ворота забив гравець суперників Валерій Рогозінський.

Що стосується «Ворскли», то вона єдиний раз грала у фіналі Кубку в 2009 році і з першої спроби завоювала почесний трофей, несподівано перемігши у вирішальному матчі донецький «Шахтар» 1:0. У цьому сезоні ще за Віталія Косовського полтавчани в 1/8 фіналу на виїзді виявилися сильнішими за «Колос» з Ковалівки 1:0 (переможний м'яч тоді провів Юрій Козиренко). А у чвертьфіналі вже під керівництвом Юрія Максимова з тим же результатом і знову на чужому полі була обіграна чернігівська «Десна». Цього разу - завдяки голу Дениса Васіна з пенальті.

У чемпіонаті України сезону 2019-2020 років суперники обидва рази зіграли внічию з однаковим рахунком 1:1. В Полтаві у «Ворскли» вже в компенсований арбітром час забив Денис Васін, а у гостей м'яч провів Сергій Чоботенко. У Маріуполі спершу відзначився гравець гостей Якубу, після чого точним ударом відповів Дмитро Топалов.

Цікаво, що матч «Маріуполь» - «Ворскла» буде судити харків'янка Катерина Монзуль, яка була головним арбітром першого півфіналу «Минай» - «Динамо». Для маріупольців спогади про першу зустріч з нею в нинішньому сезоні залишилися сумними, адже азовці в 23-му турі зазнали поразки від «Дніпра-1» з рахунком 0:2. А ось у футболістів «Ворскли», навпаки, матч, який судила Монзуль, повинен був запам'ятатися з позитивними емоціями. У 5-му турі полтавчани перемогли зручний для них ковалівський «Колос» в гостях 3:0.

Орієнтовні склади:

«Маріуполь»: Гальчук, Кірюханцев, Чоботенко, Биков, Яворський, Горбунов, Мішньов, Федорчук, Чурко, Топалов, Фомін
«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Альюн, Сапай, Скляр, Пуцлін, Васін, Кане, Кулач, Степанюк

24 червня, середа

«Маріуполь» — «Ворскла»
Маріуполь. Стадіон імени В.Бойка. 19:30
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
МАРІУПОЛЬ - ВОРСКЛА. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
      SportsMan, 25.06.2020 02:55
    -1
    AK_228, 24.06.2020 13:06
    эти клубы и так в УПЛ... наверно Мариуполь занимает место какого-нибудь минтая
    Нет, лосося и осетра.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.06.2020 13:30
    0
    Так про тебе гандона і говорю,жекафані! Бо ти проколовся і сам того не помітив!!!Ти Пиздун,підарас і фейкотворець! То ж нах...уй то твій напрямок!!!
    AK_228
    online
      AK_228, 24.06.2020 13:06
    -2
    Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 13:01
    место каких клубов, таких как карпаты, львов, олимпик?
    эти клубы и так в УПЛ... наверно Мариуполь занимает место какого-нибудь минтая
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 13:01
    0
    Trasher311987, 24.06.2020 12:49
    Нет конечно.
    Я не люблю фарм клубы.
    Они занимают места других клубов.
    место каких клубов, таких как карпаты, львов, олимпик?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.06.2020 12:49
    0
    Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 12:22
    тебе что арендупль жить мешает
    Нет конечно.
    Я не люблю фарм клубы.
    Они занимают места других клубов.
    kvv1404
      kvv1404, 24.06.2020 12:39
    -1
    kvv1404, 24.06.2020 12:14
    Жекафані! Так це ти ,піздун і підорас клона створив,я знаю.Ну то йди на йух!!!! Гандон ти і підорас,і кохай ти кого хочешь і куди хочеш! Люди ,всі хто на сайті і оза ним ,знайте Жека-піздун створює клони!!!
    Вийди з цього аккаунту нафiг. Ти фейк - це факт. Про якого жеку ти тут торочиш а фейк? Йди найух звiдси. Пiсдун.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 12:35
    0
    kvv1404, 24.06.2020 11:03
    Буду вболiвати за шахтар-2 бо вони як i я дирявозадi а якщо переможе ворскла то буду драти в сраку свого чоловiка forever_young_13 до самого ранку.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 12:22
    +1
    Trasher311987, 24.06.2020 10:52
    Конечно за Ворсклу.
    Шахтер 2 должен пасть.
    тебе что арендупль жить мешает
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.06.2020 12:14
    +2
    kvv1404, 24.06.2020 12:02
    Так ти клон та пiдарас. А я кохаю forever_young_13. Мене так заводить його вооохата дупа - вона мене так манить так манить.
    Жекафані! Так це ти ,піздун і підорас клона створив,я знаю.Ну то йди на йух!!!! Гандон ти і підорас,і кохай ти кого хочешь і куди хочеш! Люди ,всі хто на сайті і оза ним ,знайте Жека-піздун створює клони!!!
    kvv1404
      kvv1404, 24.06.2020 12:02
    0
    kvv1404, 24.06.2020 11:53
    Знову клона створили захисники північних плямистих сов!!! Що тут можна сказати про підарасів?Тільки одне-вони підараси! А ще я це розцінюю як бессилля,коли очинають йти на підлість через нестачу аргументів! Щасти вам підараси,які створили цей клон!!! Гадаєте що мене образили?Я з вас сміюся! Бо на підарасів не ображаються!
    Так ти клон та пiдарас. А я кохаю forever_young_13. Мене так заводить його вооохата дупа - вона мене так манить так манить.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.06.2020 11:53
    +1
    kvv1404, 24.06.2020 11:03
    Буду вболiвати за шахтар-2 бо вони як i я дирявозадi а якщо переможе ворскла то буду драти в сраку свого чоловiка forever_young_13 до самого ранку.
    Знову клона створили захисники північних плямистих сов!!! Що тут можна сказати про підарасів?Тільки одне-вони підараси! А ще я це розцінюю як бессилля,коли очинають йти на підлість через нестачу аргументів! Щасти вам підараси,які створили цей клон!!! Гадаєте що мене образили?Я з вас сміюся! Бо на підарасів не ображаються!
    kvv1404
      kvv1404, 24.06.2020 11:03
    -5
    Буду вболiвати за шахтар-2 бо вони як i я дирявозадi а якщо переможе ворскла то буду драти в сраку свого чоловiка forever_young_13 до самого ранку.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.06.2020 10:52
    +2
    Конечно за Ворсклу.
    Шахтер 2 должен пасть.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 24.06.2020 10:51
    +1
    Мариуполь сольёт типа 0:1 и будет шпилить за ЛЕ следующего сезона. А что им с того финала, который всё равно выиграет Динамо? Ну был в финале как то Металлург Зп (тот ещё), ну проиграл 0:1, но кто об этом помнит в среде болельщиков. Чи не достижение. А вот победы в Киеве в чемпионате остались навсегда в памяти. Пусть Ворскла себе лавры добывает.)
    ihor7003
    online
      ihor7003, 24.06.2020 09:44
    +7
    Ворскла должна быть в финале!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.06.2020 09:43
    +8
    Удачи Ворскле !!!
    zac1310
      zac1310, 24.06.2020 09:35
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Только Ворскла, только победа!
    8number
      8number, 23.06.2020 21:18
    +2
    По всем пунктам выгоднее победа Марика, но хочется поддержать Ворсклу.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.06.2020 09:43
    +8
    Удачи Ворскле !!!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 24.06.2020 09:44
    +7
    Ворскла должна быть в финале!
    zac1310
      zac1310, 24.06.2020 09:35
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Только Ворскла, только победа!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.06.2020 12:14
    +2
    kvv1404, 24.06.2020 12:02
    Так ти клон та пiдарас. А я кохаю forever_young_13. Мене так заводить його вооохата дупа - вона мене так манить так манить.
    Жекафані! Так це ти ,піздун і підорас клона створив,я знаю.Ну то йди на йух!!!! Гандон ти і підорас,і кохай ти кого хочешь і куди хочеш! Люди ,всі хто на сайті і оза ним ,знайте Жека-піздун створює клони!!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.06.2020 10:52
    +2
    Конечно за Ворсклу.
    Шахтер 2 должен пасть.
    8number
      8number, 23.06.2020 21:18
    +2
    По всем пунктам выгоднее победа Марика, но хочется поддержать Ворсклу.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 12:22
    +1
    Trasher311987, 24.06.2020 10:52
    Конечно за Ворсклу.
    Шахтер 2 должен пасть.
    тебе что арендупль жить мешает
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.06.2020 11:53
    +1
    kvv1404, 24.06.2020 11:03
    Буду вболiвати за шахтар-2 бо вони як i я дирявозадi а якщо переможе ворскла то буду драти в сраку свого чоловiка forever_young_13 до самого ранку.
    Знову клона створили захисники північних плямистих сов!!! Що тут можна сказати про підарасів?Тільки одне-вони підараси! А ще я це розцінюю як бессилля,коли очинають йти на підлість через нестачу аргументів! Щасти вам підараси,які створили цей клон!!! Гадаєте що мене образили?Я з вас сміюся! Бо на підарасів не ображаються!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 24.06.2020 10:51
    +1
    Мариуполь сольёт типа 0:1 и будет шпилить за ЛЕ следующего сезона. А что им с того финала, который всё равно выиграет Динамо? Ну был в финале как то Металлург Зп (тот ещё), ну проиграл 0:1, но кто об этом помнит в среде болельщиков. Чи не достижение. А вот победы в Киеве в чемпионате остались навсегда в памяти. Пусть Ворскла себе лавры добывает.)
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.06.2020 13:30
    0
    Так про тебе гандона і говорю,жекафані! Бо ти проколовся і сам того не помітив!!!Ти Пиздун,підарас і фейкотворець! То ж нах...уй то твій напрямок!!!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 13:01
    0
    Trasher311987, 24.06.2020 12:49
    Нет конечно.
    Я не люблю фарм клубы.
    Они занимают места других клубов.
    место каких клубов, таких как карпаты, львов, олимпик?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.06.2020 12:49
    0
    Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 12:22
    тебе что арендупль жить мешает
    Нет конечно.
    Я не люблю фарм клубы.
    Они занимают места других клубов.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 24.06.2020 12:35
    0
    kvv1404, 24.06.2020 11:03
    Буду вболiвати за шахтар-2 бо вони як i я дирявозадi а якщо переможе ворскла то буду драти в сраку свого чоловiка forever_young_13 до самого ранку.
    kvv1404
      kvv1404, 24.06.2020 12:02
    0
    kvv1404, 24.06.2020 11:53
    Знову клона створили захисники північних плямистих сов!!! Що тут можна сказати про підарасів?Тільки одне-вони підараси! А ще я це розцінюю як бессилля,коли очинають йти на підлість через нестачу аргументів! Щасти вам підараси,які створили цей клон!!! Гадаєте що мене образили?Я з вас сміюся! Бо на підарасів не ображаються!
    Так ти клон та пiдарас. А я кохаю forever_young_13. Мене так заводить його вооохата дупа - вона мене так манить так манить.