Тімо ВЕРНЕР: «Пишаюся, що переходжу в Челсі»

Німецький форвард офіційно став гравцем «Челсі»

Тімо ВЕРНЕР: «Пишаюся, що переходжу в Челсі»
© РБ Лейпціг. Тімо Вернер

Сьогодні «Челсі» офіційно оголосив про перехід форварда «РБ Лейпциг» Тімо Вернера.

Німецький форвард поділився враженнями від трансферу:

«Я радий приєднатися до «Челсі», дуже пишаюся, що переходжу в цей видатний клуб.

Хочу подякувати «РБ Лейпциг», клубу і його вболівальникам за чотири чудових роки. Ви назавжди в моєму серці.

Чекаю наступного сезону, який почну з новими партнерами, головним тренером і, звичайно ж, уболівальниками «Челсі». Нас всіх чекає успішне майбутнє».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Челсі

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    RFirmino
      RFirmino, 18.06.2020 23:40
    0
    Александр Шевченко, 18.06.2020 16:51
    Хотел, чтобы он перешел в твою колбасу ливерную?))
    Зачем? Это не усиление для нынешнего Ливерпуля. А так для ротации..)
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.06.2020 18:00
    0
    Александр Шевченко, 18.06.2020 16:51
    Хотел, чтобы он перешел в твою колбасу ливерную?))
    А-у, позафутбольний пітекантроп, Тим Вернер, по-перше і під атакуючу схему Клоппа не підійшов БИ. Думай, перш ніж пишеш, аналонароджений
    А по-друге, так як він сам мріяв перейти на Anfield, то достатньо було Клоппу лише надати добро. Там є кому атакувати.
    P.S. завжди дивувався усіляким баранам, яким аби тільки хрюкнути
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.06.2020 17:30
    0
    Александр Шевченко, 18.06.2020 16:51
    Хотел, чтобы он перешел в твою колбасу ливерную?))
    кАзлітонАгАвАрящій, голову собі ампутуй, вона тобі не потрібна. Хто тебе, інфузорію, сюди впустив?
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 18.06.2020 16:51
    -2
    Denmark1107, 18.06.2020 16:16
    Тімо ВЕРНЕР: «Пишаюся, що переходжу в Челсі»
    Начебто, і Кепа Аррісабалага колись пишався переходом Але... не кожен гравець, коли потрапляє у щось нове, може показати те, чого від нього очікують.
    Хотел, чтобы он перешел в твою колбасу ливерную?))
    temamx2727
    online
      temamx2727, 18.06.2020 16:48
    +1
    Denmark1107, 18.06.2020 16:16
    Тімо ВЕРНЕР: «Пишаюся, що переходжу в Челсі»
    Начебто, і Кепа Аррісабалага колись пишався переходом Але... не кожен гравець, коли потрапляє у щось нове, може показати те, чого від нього очікують.
    Или наоборот, Челси не сможет дать этому игроку развитие.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.06.2020 16:16
    0
    Тімо ВЕРНЕР: «Пишаюся, що переходжу в Челсі»
    Начебто, і Кепа Аррісабалага колись пишався переходом Але... не кожен гравець, коли потрапляє у щось нове, може показати те, чого від нього очікують.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 18.06.2020 16:48
    +1
    Denmark1107, 18.06.2020 16:16
    Тімо ВЕРНЕР: «Пишаюся, що переходжу в Челсі»
    Начебто, і Кепа Аррісабалага колись пишався переходом Але... не кожен гравець, коли потрапляє у щось нове, може показати те, чого від нього очікують.
    Или наоборот, Челси не сможет дать этому игроку развитие.
    RFirmino
      RFirmino, 18.06.2020 23:40
    0
    Александр Шевченко, 18.06.2020 16:51
    Хотел, чтобы он перешел в твою колбасу ливерную?))
    Зачем? Это не усиление для нынешнего Ливерпуля. А так для ротации..)
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.06.2020 18:00
    0
    Александр Шевченко, 18.06.2020 16:51
    Хотел, чтобы он перешел в твою колбасу ливерную?))
    А-у, позафутбольний пітекантроп, Тим Вернер, по-перше і під атакуючу схему Клоппа не підійшов БИ. Думай, перш ніж пишеш, аналонароджений
    А по-друге, так як він сам мріяв перейти на Anfield, то достатньо було Клоппу лише надати добро. Там є кому атакувати.
    P.S. завжди дивувався усіляким баранам, яким аби тільки хрюкнути
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.06.2020 17:30
    0
    Александр Шевченко, 18.06.2020 16:51
    Хотел, чтобы он перешел в твою колбасу ливерную?))
    кАзлітонАгАвАрящій, голову собі ампутуй, вона тобі не потрібна. Хто тебе, інфузорію, сюди впустив?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.06.2020 16:16
    0
    Тімо ВЕРНЕР: «Пишаюся, що переходжу в Челсі»
    Начебто, і Кепа Аррісабалага колись пишався переходом Але... не кожен гравець, коли потрапляє у щось нове, може показати те, чого від нього очікують.