| Оновлено 18 червня 2020, 08:33
25780
45

Динамо обіграло Минай на виїзді і вийшло у фінал Кубка України

Два голи Міккеля Дуелунда дозволили команді Олексія Михайличенка зробити крок у бік трофею

25780
45

Другий рік поспіль у фінал Кубка України могла вийти команда, яка виступає в другому дивізіоні. Але для цього «Минай» на своєму полі повинен був обіграти віце-чемпіона країни - київське «Динамо».

Кияни підійшли до матчу в явно кращій готовності, адже за останні два з половиною тижні встигли провести три тури в Прем'єр-лізі. «Минай» же офіційних поєдинків ще в цьому році не проводив, лише нещодавно клуби Першої ліги домовилися дограти чемпіонат.

З іншого боку, столична команда мала тільки три дні відпочинку після складного матчу із «Зорею» (3:1), тому головний тренер Олексій Михайличенко провів ротацію, зробивши одразу сім змін в стартовому складі, в порівнянні з попередньою грою.

Варто відзначити появу в старті Йосипа Піваріча, для якого це був другий матч в сезоні. Також отримав черговий шанс Фран Соль. У «Минаї», крім головного тренера Василя Кобіна, можна виділити відомого за виступами в УПЛ екс-динамівця Олега Допілку. Цікаво, що з перших хвилин у складі господарів вийшов Ігор Вагін, який нещодавно перехворів на коронавірус.

Уже в дебюті матчу «Динамо» відкрило рахунок. Міккель Дуелунд обігрався з Караваєвим і не залишив голкіперу шансів в ближньому бою, пробивши під дальню стійку. Уже в середині першого тайму «Динамо» могло вирішити питання про отримання путівки в фінал, коли Дуелунд був збитий воротарем в штрафному і заробив пенальті. Але Фран Соль не зумів реалізувати 11-метровий удар.

І все ж на перерву «Динамо» пішло з більш ніж комфортною перевагою в рахунку. Дуелунд став справжнім героєм матчу, оформивши дубль до 39-ї хвилини. І це на додачу до заробленого пенальті.

«Минай» виходив на другий тайм із зовсім примарними шансами на успіх, але місцевих уболівальників це зовсім не бентежило. Фанати прийшли підтримати свою команду і спостерігали за матчем за огорожею, в декількох метрах від бічної лінії. Так що в якомусь сенсі в Минаї вдалося обійти заборону на відвідування поєдинків глядачами.

У другій половині гри Дуелунд продовжив феєрію, на 52-й хвилині він асистував Беньяміну Вербичу. Але відома за любов'ю до відеоповторів Катерина Монзуль не стала зраджувати традиціям і скасувала гол словенця. В середині другого тайму за «Динамо» дебютував бельгійський форвард Ібрагім Каргбо, який перебрався до табору киян ще взимку.

В цілому, різниця в класі між командами була більш ніж помітна. «Динамо» за рахунок класу та досвіду здобуло перемогу завдяки дублю Дуелунда і стало першим фіналістом Кубка України. «Минай» показав непогану гру, створив кілька непоганих моментів і пройшов посвяту в УПЛ. Залишилося тільки здобути путівку.